Top hledané
Výsledky (0)
Ručně zpracovaná limitovaná edice dřevěného stolu na stolní tenis nebo kulečník, je opravdovým designovým luxusním kouskem amerického designéra Jamese Perse.

James Perse: design, který má styl

Eva Ledecká
25. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Stolní tenis v luxusním designu

Součástí luxusního stolu na stolní tenis jsou 4 na zakázku vyrobené pálky a míčky se značkou James Perse. Hratelnost je v jeho designu kombinovaná s funkčností. Odstraníte-li hrací síťku a položíte-li na stůl speciální doplňující desku, změní se hrací pole jako mávnutím kouzelného proutku v konferenční nebo jídelní stůl.

Kulečníkový stůl

Naprosto dokonalý styl kulečníkového stolu pocházející z rukou Jamese Perse, je jedinečným doplněním každého luxusního interiéru. Na výrobu hrací plochy byla použita profesionální a vysoce kvalitní luxusní česaná vlna, která poskytuje ty nejlepší podmínky pro přesnou hru. Stejně jako stůl na stolní tenis, i kulečníkový stůl může během několika sekund změnit svou podobu na luxusní velký stůl k tradičnímu používání.

Kdo je nadaný designér James Perse

James Perse pochází z Los Angeles a své mládí strávil mezi pláží, hokejovým stadionem a butikem Maxfield jeho otce. Díky tomu získal počáteční vzdělání o luxusní módě z Evropy a Asie, moderní architektuře, nábytku i designu.

Kancelář k pronájmu Střešovice 213m
Kancelář k pronájmu Střešovice 213m, Praha 6

Jeho kariéra začala s baseballovými kšiltovkami, které se rozhodl designovat na základě nedostatečné kvality čepic co do barev, designu i materiálu, které byly na trhu začátkem devadesátých let. Jeho baseballky se staly velmi rychle hitem a začali je kupovat filmoví režiséři i hudební producenti pro své týmy.

Uznávaný americký designér se zabývá návrhy oblečení, obuvi, batohů, interiérů i doplňků do něj.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
James Perse
8687 Melrose Avenue B-130 West Hollywood CA 90069 USA
323 606 7660