Top hledané
Výsledky (0)
Jak budou vypadat následující dny plné módy a jak byste měla vybrat svůj outfit

Máte prázdné skříně? Víme, co si pořídit na Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Marie Ševčíková
04. září 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Žena v oranžových šatech ve městě

Dlouho očekávaná módní akce je tu. Kam jít, na co se zaměřit a co si vzít na sebe? Vše, co potřebujete vědět, abyste byla na Fashion Weeku za hvězdu a užila si tuto luxusní událost na 100%!

Letošní ročník Mercedes-Benz Prague Fashion Week se uskuteční v prostorách bývalého kláštera sv. Gabriela. Tento tajemný a impozantní prostor je pro snoubení módy, designu a inspirace jako dělaný! Proto i vy byste měla svým outfitem dát najevo, že do této honosné síně patříte se vším všudy. Nechte se tajemnou a impozantní architekturou při výběru ve vašem šatníku inspirovat!

A když na takovém neobvyklém místě budete, nezapomeňte si přes všechnu tu módu pořádně prohlédnout také všechny síně Gabriel Loci.

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Šaty do velkého sálu se skleněnou střechou

Buďte originální a stylová! Šaty do velkého sálu Gabriel Loci s prosklenou střechou a barevnými sklíčky si zaslouží něco extra. Nechte se inspirovat například luxusními šaty Lousia Parris, ve kterých budete vskutku nepřehlédnutelná!

Otevřít v galerii (8)
Velký sál s prosklenou střechou
Velký sál s prosklenou střechouZdroj: gabrielloci.com
Extravagantní šaty s barevným vzoremZdroj: net-a-porter.com

Romantický sál s dřevěnou střechou a křišťálovými lustry..

Tak tohle místo si žádá romatický outfit laděný do zemitějších barev a přírodních materiálů. Nebojte se vyrazit v tomto romantickém overalu Zimmermann s holými zády, který do atmosféry vklouzne jako po másle a ještě vám bude slušet!

Otevřít v galerii (8)
Sál s dřeveným stropem a lustry
Sál s dřeveným stropem a lustryZdroj: gabrielloci.com
Béžový overal s holými zádyZdroj: net-a-porter.com

Minimalistická bílá s dotekem elegance

Pokud se do vašeho stylu více hodí kalhoty a nějaký zajímavý top, takhle kombinace pro vás bude to pravé! Bílým extravagantním topem Reem Acra rozhodně na MBPFW upoutáte pozornost. Ale pozor, dámy, aby si vás nespletli s jednou z modelek! 

Otevřít v galerii (8)
Čistě bílý sál Gabriel Loci
Čistě bílý sál Gabriel LociZdroj: gabrielloci.com
Bílý excentrický top a černé kalhotyZdroj: net-a-porter.com

Pohádkové schodiště pro princeznu

Poslední inspirací, kterou jsme pro vás vybrali, ladíme k tomuto nádhernému luxusnímu schodišti se zdobeným kovaným zábradlím. Takové místo je prostě jako pro princeznu a nebo úplně vhodné pro pořízení fotek z Týdne módy! Jak by se vám na takovou fotku líbily tyto tylové šaty s kontrastním vyšíváním v barvě indigo od Needle & Thread?

Otevřít v galerii (8)
Schodiště se zdobeným kováním
Schodiště se zdobeným kovánímZdroj: gabrielloci.com
Indigo tylové šaty s vyšívánímZdroj: net-a-porter.com

Nezapomeňte na to, že se vydáte na akci, kde i váš outfit patří do celkové atmosféry. Důležité ale je, abyste se v něm cítila co nejlépe. No a my za vás budeme naopak bedlivě sledovat, co si na akci oblékly celebrity!

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze