Top hledané
Výsledky (0)
Jimmy Choo je srdeční záležitostí nejedné ženy. Spolupráce s Off-White vytvořila kolekci SS 2018, která je inspirována britskou princeznou Dianou a obsahuje hodně zajímavé kousky – třeba lodičky v plastu!

Jimmy Choo SS 2018: lodičky v plastu a inspirace princeznou Dianou!

Martina Šmalclová
06. prosince 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika

Odvážná nezávislost ve spolupráci s Off-White

Luxusní malajsijský návrhář Jimmy Choo se při tvorbě kolekce SS 2018 spojil s milánskou módní značkou Off-White. Jindy streetwearový Off-White vytvořil pod taktovkou Virgila Abloha kolekci plnou estetické svěžesti a nezávislosti. Pařížský týden módy představil netradiční kolekci, kde jedním z nejdiskutovanějších kousků se stala rozhodně obuv! 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Jimmy Choo představuje jehlové lodičky v plastu!

Luxusní jehlové lodičky typu Anne, Claire, Elisabeth, Jane a Sara v plastu se staly hodně kontroverzním kouskem. Lodičky jsou samy o sobě nádherné, ale ve spojení s plastem působí lacinějším dojmem, než si zaslouží. S blížícím se jarem a létem budou navíc dost nepraktické! Možná Vás zachrání při prvním dešti, ale s rostoucími teplotami budou Vaše nohy nejspíše volat o pomoc!

Inspirace milovanou princeznou Dianou z Walesu

Kolekce SS 2018 je inspirována milovanou princeznou Dianou z Walesu. Kromě klasických kousků, jakými jsou krásné kostýmky v pastelové růžové či modré, které si nás získaly svou jednoduchostí, se Virgil Abloh rozhodl sáhnout také po jejich méně formálních outfitech. Topmodelka Naomi Campbell vynesla luxusní bílé sako v kombinaci se sportovními cyklistickými šortkami a na mole nechyběly kožené kalhoty nebo džínový outfit, které princezna za svého života také vynesla do společnosti.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Co dalšího kolekce přináší?

Kromě květinových vzorů nebo puntíků kolekci dominuje také tyl, satén nebo kůže. Co nás baví? Korzetové černé a šedé šaty s luxusně širokou sukní. Za přešlap naopak považujeme šedý skládaný kostým v kombinaci s lodičkami s maxi mašlí a podivně protáhlou kabelkou.

Lodičky v plastu vynesla do společnosti například už Rihanna, která obula model Claire. Oficiální prodej luxusní kolekce Off-White ™ C/O Jimmy Choo bude zahájen ale až 21. 2. 2018. 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Boty jako rohlíky v pytlíku? Proboha proč!?

Boty od Jimmy Choo miluiu, stejně tak jako skoro každá žena na této planetě. Bohužel při pohledu na kolekci S/S 2018 jsem poněkud zaskočena. Proboha proč by někdo nosil krásné lodičky zabalené v igelitovém patlíku jako rohlíky ze supermarketu? O odéru po sundání ani nemluvě…

I ty jedny boty, které mě zaujaly (stříbrné s cinkajícími krystaly), mě nakonec docela štvou. Ta průhledná špička, mi připomíná ty děsně vyhlížející průhledné plastové kabelky na začátku milénia. A hádejte co: taky se nechytly!

Jediné, co se mi v této kolekci líbí, je zajímavě střižené sako, které vynesla Naomi Campbell. A  model s růžovými kalhotami a bílou halenkou odhalující pupík - ten by se dal vzít na nějakou prima garden party. Ale jak se snažím sebevíc, kromě dvou pastelových kostýmků mi zde nic nepřipomíná princeznu Dianu. Použití jejího jména tedy vnímám jako sprostý marketingový tah na zvýšení prodeje. Jak nízké!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Jimmy Choo
Via Sant'Andrea, 1A 20121 Milano Italy
+39 02 4548 1770