Top hledané
Výsledky (0)
Česko opět slaví na londýnském týdnu módy úspěch. Kdo za to může? Špičkový módní návrhář Jiří Kalfař.

Jiří Kalfař na London Fashion Week ohromil. Kolekce SS19 je božská!

Martina Šmalclová
17. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

V zahraničí boduje. Divíte se?!

Z kraje londýnského týdne módy představil svou kolekci SS19 také český designér Jiří Kalfař. Ten pravidelně se svou luxusní tvorbou v zahraničí boduje a při pohledu na jeho poslední počin, se není čemu divit. Kolekce SS19 je úžasně smyslná, dokonale nadčasová a především – světového formátu!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Dávku třpytu návrhář znásobil

Že má mladý talentovaný návrhář v oblibě třpyt a lesk, bylo možné pozorovat už v předchozí kolekci AW 18/19, kdy modelka Alina Baiková oblékla černé sexy šaty s lesklou sukní a Pavlína Pořízková neméně oslnivou zlatou róbu. Tehdy se luxusní kolekce pohybovala na hranici mezi pompézností a elegantním minimalismem.

S letošní kolekcí SS19 ale odhodil návrhář minimalismus stranou a rozhodl se, že v jeho modelech bude zářit každý!

Luxusní vila na prodej v okolí Prahy - 320m
Luxusní vila na prodej v okolí Prahy - 320m,

Na luxusní večírek, romantickou večeři i pracovní schůzku

Pro ženy vytvořil Jiří Kalfař skvostné róby, ve kterých oslní nejen na luxusním večírku, při romantické večeři ve dvou, ale také třeba na pracovní schůzce. Nová kolekce Jiřího Kalfaře dominuje kousky pro každou příležitost a najdete v ní jak modely plné něžných krajek, flitrů, průhledného tylu, lesklého saténu a jemného hedvábí, tak střídmější kousky v podobě bohémských maxi sukní nebo elegantního saka s neotřelými průstřihy na ramenou.

Od mužů vyžaduje určitou dávku odvahy

Kolekce SS19 obsahuje také několik pánských modelů, které svým provedením vyžadují od mužů určitou dávku kreativity a odvahy. Ne každý český muž je totiž připraven obléct vestu s flitry nebo luxusní lesklá saka z žakárové tkaniny nekonvenčních vzorů. Hranice jsou ale od toho, aby se překonávaly a u fashion weeků to platí dvojnásob!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Famózní kolekce!

V mládí baleťákem, potom modelem a na samý konec návrhářem. Tohle je ve zkratce život jednoho z nejúspěšnějších návrhářů u nás. Jeho díla jsou famózní! Ze srdce mu fandím a jsem hrdá na to, jak nás ve světě reprezentuje.

A teď zpátky k jeho kolekci SS 19, kterou představil na londýnském Fashion Weeku. Je plná flitrů, sexy střihů a provokace zároveň. Strašně moc se mi líbí oceánově modré flitrované kalhoty s metalickým korzetem rovněž z flitrů. Naprostá pecka někam večer do klubu či cocktail party! Jen bych vynechala ten široký náhrdelník a maximálně to doplnila nějakými podlouhlými náušnicemi jednoduchého designu. Jen pro zajímavost, všechny flitry co byly použity pro jeho kolekci, byly vyjmuty z oděvů co už nikdo nechtěl. Jiří tím chce poukázat na ochranu životního prostředí v módním průmyslu. KLOBOUK DOLŮ!

A na závěr nesmím opomenout ty nádherné krajkové šaty krémové barvy. Navíc mě dostala kombinace s krémovými mušketýrkami, rovněž dozdobenými krajkou. Z těch “cinkrlátkových” šatiček totiž rázem udělají něco nesmírně sexy. A právě tahle hravost je to, co mě u Jiřího Kalfaře nesmírně baví!

Ornelly TRHÁKY z této kolekce najdete na začátku galerie pod článkem.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze