Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní dárek si k výročí nadělili dvě významné společnosti spojené s automobilovým světem, Nissan a Italdesign. Úchvatné redesignové auto GT-R50. Jaké má přednosti?

K oslavě 50. výročí si Nissan a Italdesing nadělili "zlatý" model GT-R50

Mgr. Jana Höger
11. srpna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Přátelství, vzájemná spolupráce, dokonalé auto

Na oslavu luxusního významného 50. výročí trvajícího partnerství Nissan GT-R s autokosmetickou firmou Italdesign, japonská automobilka zaklepala na tu evropskou s požadavkem na prototyp redesignu auta nazvaný GTR-50. Paradoxně tato verze byla navržena a vyvinuta Italdesignem, exteriér a interiér pochází z rukou společností Nissan Design America a Nissan Design Europe v Londýně, založené na počátečních skicách modelu 2018 GT-R Nismo.

„Srdce celého stroje“

Pod kapotou je 3.8-litrový dvoutaktní motor V6 s vylepšeními od divize Nismo vycházející ze zkušenosti s vozem Nissan GT3. Vybavili ho například turbodmychadly GT3 s velkým průměrem a většími mezichladiči či vysokoprůtokovými pístovými olejovými tryskami a dalšími technickými novinkami. Vozidlo je navrženo tak, aby dosáhlo výkonu 710 koní při 7100 ot / min.

Nepřeberné množství speciálních luxusních prvků a jenom jeden vůz

Luxusní auto obsahuje mnoho speciálních prvků. Můžeme zmínit tenké LED světlomety táhnoucí se po obloucích kol. Kapota byla upravena velice elegantně. Určitě váš zrak upoutá zlatá barva, která pokrývá téměř celou šířku auta a stojí v kontrastu k tmavé barvě. Po pneumatikách tohoto supercaru se sáhlo do stáje Michelin, Pilot Super Sports.

Výjimečný interiér a exteriér

O výrazný exteriér a interiérové ​návrhy se postaral tým designového centra společnosti Nissan v Londýně a San Diegu. Pro vaše pohodlí obsahuje čalounění v automobilu jemnou hladkou italskou kůží černé barvy. Velké, nastavitelné zadní křídlo namontované se dvěma sloupky dovršuje celkový vzhled. Exteriér je dokončen v šedém provedení společně se zlatými akcenty. Volant GT-R50 je na zakázku vyroben z uhlíkových vláken a ozdoben Alcantarou, což je rouno z ultrajemných bikomponentních vláken vyhlížející jako semiš.

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

Toto luxusní auto je zatím prototyp, ale pokud půjde vše hladce, jeho počáteční cena bude zhruba 900 000 EUR.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze