Top hledané
Výsledky (0)
Nejslavnější česká kapela Lucie vydá po šestnácti letech nové řadové album EVOLUCIE v původní a nejznámější sestavě: Michal Dvořák, Robert Kodym, David Koller a P.B.CH. Těšte se na luxusní poslech!

Kapela Lucie se chystá na turné!

Tereza Janatová
07. září 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Lucie

Vydání luxusního alba je naplánované na jaro roku 2018. První singl ale fanoušci této české legendární kapely uslyší už letos.

Lucie
Lucie
Lucie

Na podzim roku 2018 se Lucie chystá na halové turné k podpoře nové, luxusní nahrávky. Předprodej vstupenek už odstartoval 20. dubna 2017 v síti Ticketportal. Turné začne 13. listopadu v Ostravar Aréně v Ostravě, 18. listopadu kluci vystoupí v brněnské DRFG areně 24. listopadu je můžete vidět v O2 areně v Praze. Kapela zatím nepotvrdila, že je tento program konečný - existuje tak šance, že koncertů bude více, což by bylo skvělé.

„Lucie naváže na svoje největší úspěchy. S novým repertoárem a ve spolupráci s těmi nejlepšími ve svých oborech jak od nás, tak ze zahraničí,“ řekl Ladislav Vajdička z managementu BrainZone, pod který legendární česká kapela přechází.

„Zastřešovat aktivity Lucie je pro náš tým velkou motivací. Ve spolupráci s hudebníky chceme společně vzít to nejlepší z historie kapely a na tom stavět nový příběh. Ostatně z tohoto konceptu vychází i název EVOLUCIE. Těšíme se, stejně jako fanoušci, na nové písničky, album a turné,“ dodal. Jeho slovo se objevilo na Facebooku.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Historie luxusní české kapely

Po počátečním období krystalizace personálního obsazení a hudebního stylu vstoupila na hudební scénu první singlovou nahrávkou v roce 1988. Během následujících šestnácti let vydala sedm řadových studiových alb, dvě koncertní dvoualba a jeden výběr hitů.

Od 2. října roku 2004 měla skupina „plánovanou tvůrčí pauzu“, která skončila v prosinci 2012. Naštěstí!

Letos jen jeden koncert

Letos si Lucie naplánovala jen jeden koncert a už ho má za sebou. 24. srpna hrála na poděbradském festivalu Soundtrack. Lucie hrála dvě hodiny a fanoušky potěšila snad všemi svými slavnými hity. Lucii to i po letech a odloučení stále šlape!

I proto už se nemůžeme dočkat, až je znovu uslyšíme 24. listopadu příští rok. Kdo na Lucii ještě nebyl, tomu to vřele doporučujeme!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze