Klára Issová bez podprsenky, Zuzana Stivínová mohla být mambou, paní Klausová s vlasy dolů. Dámy, napřesrok se odvažte!

Módní střípky a róby s palcem nahoru i dolů ze zahajovacího galavečera v Karlových Varech
22. srpna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Jak my jsme se těšili, až se zase všichni sejdou, budou krásně oblečení, nalíčení, s luxusními doplňky. A včera se nám to po delší době opět splnilo. Upřímně jsme na červeném koberci nevěděli, kam dřív koukat. Jestli po Kláře Issové bez podprsenky, ministru zdravotnictví a jeho ženě nebo Jitce Schneiderové, která ten večer vypadala jako naprostá bohyně. Přesvědčte se o tom sami!  

Jitka Schneiderová

Video

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Kateřina Ostrejšová
redaktorka
vybrat
Anděla Vostrá
druhý názor

Kateřina Ostrejšová

Slavnostní zahájení filmového festivalu ve Varech byla i luxusní módní přehlídka. A LP-Life byl u toho. Vybrali jsme pro vás zářící róby bohyň filmového plátna i mimo něj, ale i modely těch, komu se to letos ne úplně povedlo. Ale bylo velmi těžké vybrat někoho, kdo šel trochu "proti proudu". Všichni byli na červeném koberci okouzlující.

Podívejte se sami a udělejte s nimi pár virtuálních kroků po červeném koberci.

Vysmátá Poláková zářila 

Bára Poláková
Bára Poláková • Zdroj: Herminapress

Třpytivé modely, obzvláště ty ve zlatě nebo stříbře, se musejí umět nosit. Zpěvačka Bárá Poláková byla snad jedinou dámou, která se předvedla ve stříbrné barvě. A zhostila se toho s grácií. Šaty chvílemi vypadaly, jako by byly z alobalu, v tom nejlepším slova smyslu. Outfit doplnila o fialové psaníčko a rtěnku stejné barvy. Mokrý vzhled účesu přidal Polákové na éterickém vzhledu. 

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

Bohyně Jitka Schneiderová  

Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová • Zdroj: Herminapress

Tahle herečka pravidelně oslňuje nejrůznějšími róbami, a ani letos tuhle tradici neporušila. Když nakráčela na červený koberec, chvíli jsem si myslela, že právě přichází řecká bohyně Slunce. Vrchní přehoz přes bílé šaty je opravdu šikovně řešený, a hlavně musí být strašně pohodlný! Šifónový materiál vypadal tak trošku jako extravagantní noční košilka. A když se dnes na červené koberce nosí župany, proč by se nemohly vytáhnout i noční košilky... Schneiderová k ní zvolila jemné zlaté doplňky a kulaté psaníčko. Doplnila o výraznou tvářenku, díky níž působila opravdu opáleně, a stejně jako Poláková, zvolila mokrý účes.Opět jí to velmi slušelo. 

Třpytivá Jenovéfa Boková  

Na flitry a třpytivý outfit vsadila i Jenovéfa Boková... "Tady se chtěl někdo opravdu blýsknout!". A byla to právě tato mladá herečka, která se toho letos  rozhodně nebála. Zvolila černé, třpytivé šaty na jedno rameno s mašlí, která zvýrazňovala její úzký pas. A na fotce to možná není tolik vidět, ale Boková dokonce sladila oční stíny i rtěnku k flitrům na šatech, za to má velké plus! Celkově působila jako sexy kočka, která je odvážná v oblékání a ví, jak luxusní modely nosit.  Při takhle výrazném looku už byla opatrná na doplňky a nic složitého nevymýšlela, vsadila chytře na klasiku, černé psaníčko a klasické tmavé lodičky s otevřenou špičkou. 

Košilové šaty Petry Nesvačilové  

Petra Nesvačilová
Petra Nesvačilová • Zdroj: Herminapress

Obléknout košilové šaty na červený koberec může být docela zrádné. Ne všechny totiž působí dostatečně slavnostně, i když letošní léto bylo bezpochyby zasvěceno jim. Petra Nesvačilová zvolila krémovou barvu, s rolákem a nabíranými rukávy, které jsou letos hodně trendy. Celý večer se určitě nemusela bát, že by ji něco nečekaně vykouklo, nebylo totiž kudy! Herečka tentokrát sáhla po pohodlí, které doplnila o elegantní peříčkové psaníčko. Všimli jste si manikúry, pedikúry a rtěnky? To musela být fuška vybrat stejný odstín! 

Tyto modely náš nejvíce oslovily, a to nejen pro samotný výběr šatů, ale celkové sladění s make-upem, doplňky a šperky. Červený koberec se letos ve Varech opravdu blýskal. Snad se nám všem také blýská na lepší časy. 

Kateřina Ostrejšová

Anděla Vostrá

Karlovy Vary jsou pro nás takové malé Cannes. Každoroční filmový festival je netrpělivě očekáván milovníky filmu z řad veřejnosti, ale i samotnými hvězdami, které se tu mohou blýsknout. Některé zazáří jako meteor, jiné proletí jako kometa, některé svítí stabilně a silně. Některé letos ale jen slabě zablikaly, nebo aspoň nevyužily všechny své možnosti.

Ve Varech nebylo špatných outfitů, ale i přesto si nemohu odpustit malou kritiku těch, které nebyly tak úplně super, přestože závažné výtky nemáme. Hvězdné nebe je ale hvězdné nebe, takže slabě blikající hvězdičky jsou zastíněny zářícími stálicemi.

Rozhodně nejde o blízká setkání třetího druhu, ale ...! Pojďme si posvítit na ty, které by se za rok mohly více snažit. Prostě odvažte se!

Nevýrazný model bývalé první-druhé dámy

Celosvětový problém prvních, v tomto případě druhých, dam je ten, že jsou vždycky pod drobnohledem módní policie, a to i když už nejsou reálně tak na očích. Stejně je tomu i u manželky bývalého premiéra Václava Klause, Livie.

Livia Klausová
Livia Klausová • Zdroj: Herminapress

Ta se oblékla do Karlových Varů elegantně, ale ne příliš výrazně. To by samozřejmě nebyl problém, jen já jsem prostě stará škola a myslím si, že kombinace krajky a takto "těžké" kožešiny je trochu moc usedlá. Tmavě modrá róba noční oblohy je doplněna průhlednými krajkami, to je v pořádku. Ale kožešina je nevýrazná, stejně jako ostatní doplňky. Já chápu ty, kdo na sebe nechtějí upozorňovat, sama jsem taky taková. Ale tohle by prostě chtělo výraznější šperk, ne jen kolem krku těsný řetízek, a určitě bych si dala záležet na make-upu! Vždyť jsme byli skoro rok a půl jen v teplákových a doma, takže když už je tu taková příležitost, rozhodně bych se nechala trochu vyzdobit. A hlavně, paní Livie, prosím, co ty vlasy? Co je trochu vyčesat, vždyť jsme v českém Cannes!

Temná, krokodýlí Zuzana Stivínová

Tady musím říct, že se mi víc líbil make-up a sladěná manikúra a pedikúra, než šaty. A zase, není to kritika, jen prostě by to chtělo více odvahy.

Zuzana Stivínová
Zuzana Stivínová • Zdroj: Herminapress

Ono blýskat se při chůzi jako had je jedna věc, ale umět v tom pořádně chodit a vlnit se, či spíše nosit se... to chce prostě krajtu, nebo dokonce mambu! Zuzana Stivínová mohla více popustit uzdu fantazii a pořádně se odvázat. Postavu na to má. Tak proč ta skromnost.

Jinak ještě jednou, líčení, vyčesané vlasy a obrazový řetízek jsou super. Jen bych příště zkusila krajtu, nebo aspoň zelenou mambu. Máte na to!

Obláčky a kimono se ne vždy hodí

A to je případ manželky pana ministra Adama Vojtěcha. Ne že by to paní ministrové neslušelo, to žádná, ale asi bych zvolila jiný střih šatů. Pastelové barvy jsou letos in, růžová je vždycky vyšší dívčí, ale někdy se prostě na jedno tělo hodí něco jiného více. Červánky bych tady asi zvolila v jiném střihu.

Adam Vojtěch s manželkou
Adam Vojtěch s manželkou • Zdroj: Herminapress

Kimonové šaty jsou jistě krásnou večerní róbou i do Varů, jen tyto jsou jaksi moc uzavřené a otevřené zároveň, jestli mi jako rozumíte. Pokud už odhaluji výstřih a opálené tělo, pak bych spíše zvolila i odvážnější šaty na ramínka a nechala vyniknout siluetě. Tato kombinace není ono, nebo aspoň mému oku nelahodí. Dlouhý rukáv, pásek s vázačkou a odhalený dekolt - příště bych se odvázala nejen barvou, ale i střihem. Teda já ne... 

Kláro, nic neskrývejte! Není proč.

Klára Issová
Klára Issová • Zdroj: Herminapress

Asymetrické šaty Kláry Issové jsou samy o sobě super, navíc Klára na to má i krásné tělo a štíhlou až hubenou postavu. Jen bych si asi...ehm, vzala podprsenku, obzvlášť když už se teď dělají takové ty samolepky, co nám zvednou prsa až tam, kde jsme je nikdy neměly...

Asymetrii miluji a tmavě červená barva je také super. Jen ten střih není zase úplně ono. Proč nezvýraznit ženské linie, nenechat vyniknout perfektní siluetě, kterou herečka má? Tyto šaty skryjí vše, ale to není potřeba. Klára má i krásné paže, takže je škoda, že večerní model na ni tak trochu jako visí. 

Make-up se povedl, jen bych zase model označila za velmi strohý. Chybějí doplňky. Náramku jsem si samozřejmě všimla, ten je super, tak proč se neodvázat víc?

Jak říkám, není příliš co kritizovat. Všechny dámy jen neuhodily hřebík přímo na hlavičku, nestrefily se to středu terče, nebo se kometám prostě natolik nedožhavil ocas. Takže, dámy, zkuste se příští rok jen méně bát a dejte tomu všechno. Sledujeme vás a všechny jste nádherné.

 

 

Anděla Vostrá
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks