Top hledané
Výsledky (0)
Módní střípky a róby s palcem nahoru i dolů ze zahajovacího galavečera v Karlových Varech

Klára Issová bez podprsenky, Zuzana Stivínová mohla být mambou, paní Klausová s vlasy dolů. Dámy, napřesrok se odvažte!

Kateřina Ostrejšová
22. srpna 2021
+ Přidat na Seznam.cz
6 minut

Jak my jsme se těšili, až se zase všichni sejdou, budou krásně oblečení, nalíčení, s luxusními doplňky. A včera se nám to po delší době opět splnilo. Upřímně jsme na červeném koberci nevěděli, kam dřív koukat. Jestli po Kláře Issové bez podprsenky, ministru zdravotnictví a jeho ženě nebo Jitce Schneiderové, která ten večer vypadala jako naprostá bohyně. Přesvědčte se o tom sami!  

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Kateřina Ostrejšová
redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Kateřina Ostrejšová

Slavnostní zahájení filmového festivalu ve Varech byla i luxusní módní přehlídka. A LP-Life byl u toho. Vybrali jsme pro vás zářící róby bohyň filmového plátna i mimo něj, ale i modely těch, komu se to letos ne úplně povedlo. Ale bylo velmi těžké vybrat někoho, kdo šel trochu "proti proudu". Všichni byli na červeném koberci okouzlující.

Podívejte se sami a udělejte s nimi pár virtuálních kroků po červeném koberci.

Vysmátá Poláková zářila 

Otevřít v galerii (4)
Bára Poláková
Bára Poláková Zdroj: Herminapress

Třpytivé modely, obzvláště ty ve zlatě nebo stříbře, se musejí umět nosit. Zpěvačka Bárá Poláková byla snad jedinou dámou, která se předvedla ve stříbrné barvě. A zhostila se toho s grácií. Šaty chvílemi vypadaly, jako by byly z alobalu, v tom nejlepším slova smyslu. Outfit doplnila o fialové psaníčko a rtěnku stejné barvy. Mokrý vzhled účesu přidal Polákové na éterickém vzhledu. 

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Bohyně Jitka Schneiderová  

Otevřít v galerii (4)
Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová Zdroj: Herminapress

Tahle herečka pravidelně oslňuje nejrůznějšími róbami, a ani letos tuhle tradici neporušila. Když nakráčela na červený koberec, chvíli jsem si myslela, že právě přichází řecká bohyně Slunce. Vrchní přehoz přes bílé šaty je opravdu šikovně řešený, a hlavně musí být strašně pohodlný! Šifónový materiál vypadal tak trošku jako extravagantní noční košilka. A když se dnes na červené koberce nosí župany, proč by se nemohly vytáhnout i noční košilky... Schneiderová k ní zvolila jemné zlaté doplňky a kulaté psaníčko. Doplnila o výraznou tvářenku, díky níž působila opravdu opáleně, a stejně jako Poláková, zvolila mokrý účes.Opět jí to velmi slušelo. 

Třpytivá Jenovéfa Boková  

Otevřít v galerii (4)
Jenovéfa Boková napravo
Jenovéfa Boková napravoZdroj: Herminapress

Na flitry a třpytivý outfit vsadila i Jenovéfa Boková... "Tady se chtěl někdo opravdu blýsknout!". A byla to právě tato mladá herečka, která se toho letos  rozhodně nebála. Zvolila černé, třpytivé šaty na jedno rameno s mašlí, která zvýrazňovala její úzký pas. A na fotce to možná není tolik vidět, ale Boková dokonce sladila oční stíny i rtěnku k flitrům na šatech, za to má velké plus! Celkově působila jako sexy kočka, která je odvážná v oblékání a ví, jak luxusní modely nosit.  Při takhle výrazném looku už byla opatrná na doplňky a nic složitého nevymýšlela, vsadila chytře na klasiku, černé psaníčko a klasické tmavé lodičky s otevřenou špičkou. 

Košilové šaty Petry Nesvačilové  

Otevřít v galerii (4)
Petra Nesvačilová
Petra Nesvačilová Zdroj: Herminapress

Obléknout košilové šaty na červený koberec může být docela zrádné. Ne všechny totiž působí dostatečně slavnostně, i když letošní léto bylo bezpochyby zasvěceno jim. Petra Nesvačilová zvolila krémovou barvu, s rolákem a nabíranými rukávy, které jsou letos hodně trendy. Celý večer se určitě nemusela bát, že by ji něco nečekaně vykouklo, nebylo totiž kudy! Herečka tentokrát sáhla po pohodlí, které doplnila o elegantní peříčkové psaníčko. Všimli jste si manikúry, pedikúry a rtěnky? To musela být fuška vybrat stejný odstín! 

Tyto modely náš nejvíce oslovily, a to nejen pro samotný výběr šatů, ale celkové sladění s make-upem, doplňky a šperky. Červený koberec se letos ve Varech opravdu blýskal. Snad se nám všem také blýská na lepší časy. 

Kateřina Ostrejšová

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Karlovy Vary jsou pro nás takové malé Cannes. Každoroční filmový festival je netrpělivě očekáván milovníky filmu z řad veřejnosti, ale i samotnými hvězdami, které se tu mohou blýsknout. Některé zazáří jako meteor, jiné proletí jako kometa, některé svítí stabilně a silně. Některé letos ale jen slabě zablikaly, nebo aspoň nevyužily všechny své možnosti.

Ve Varech nebylo špatných outfitů, ale i přesto si nemohu odpustit malou kritiku těch, které nebyly tak úplně super, přestože závažné výtky nemáme. Hvězdné nebe je ale hvězdné nebe, takže slabě blikající hvězdičky jsou zastíněny zářícími stálicemi.

Rozhodně nejde o blízká setkání třetího druhu, ale ...! Pojďme si posvítit na ty, které by se za rok mohly více snažit. Prostě odvažte se!

Nevýrazný model bývalé první-druhé dámy

Celosvětový problém prvních, v tomto případě druhých, dam je ten, že jsou vždycky pod drobnohledem módní policie, a to i když už nejsou reálně tak na očích. Stejně je tomu i u manželky bývalého premiéra Václava Klause, Livie.

Otevřít v galerii (4)
Livia Klausová
Livia Klausová Zdroj: Herminapress

Ta se oblékla do Karlových Varů elegantně, ale ne příliš výrazně. To by samozřejmě nebyl problém, jen já jsem prostě stará škola a myslím si, že kombinace krajky a takto "těžké" kožešiny je trochu moc usedlá. Tmavě modrá róba noční oblohy je doplněna průhlednými krajkami, to je v pořádku. Ale kožešina je nevýrazná, stejně jako ostatní doplňky. Já chápu ty, kdo na sebe nechtějí upozorňovat, sama jsem taky taková. Ale tohle by prostě chtělo výraznější šperk, ne jen kolem krku těsný řetízek, a určitě bych si dala záležet na make-upu! Vždyť jsme byli skoro rok a půl jen v teplákových a doma, takže když už je tu taková příležitost, rozhodně bych se nechala trochu vyzdobit. A hlavně, paní Livie, prosím, co ty vlasy? Co je trochu vyčesat, vždyť jsme v českém Cannes!

Temná, krokodýlí Zuzana Stivínová

Tady musím říct, že se mi víc líbil make-up a sladěná manikúra a pedikúra, než šaty. A zase, není to kritika, jen prostě by to chtělo více odvahy.

Otevřít v galerii (4)
Zuzana Stivínová
Zuzana Stivínová Zdroj: Herminapress

Ono blýskat se při chůzi jako had je jedna věc, ale umět v tom pořádně chodit a vlnit se, či spíše nosit se... to chce prostě krajtu, nebo dokonce mambu! Zuzana Stivínová mohla více popustit uzdu fantazii a pořádně se odvázat. Postavu na to má. Tak proč ta skromnost.

Jinak ještě jednou, líčení, vyčesané vlasy a obrazový řetízek jsou super. Jen bych příště zkusila krajtu, nebo aspoň zelenou mambu. Máte na to!

Obláčky a kimono se ne vždy hodí

A to je případ manželky pana ministra Adama Vojtěcha. Ne že by to paní ministrové neslušelo, to žádná, ale asi bych zvolila jiný střih šatů. Pastelové barvy jsou letos in, růžová je vždycky vyšší dívčí, ale někdy se prostě na jedno tělo hodí něco jiného více. Červánky bych tady asi zvolila v jiném střihu.

Otevřít v galerii (4)
Adam Vojtěch s manželkou
Adam Vojtěch s manželkou Zdroj: Herminapress

Kimonové šaty jsou jistě krásnou večerní róbou i do Varů, jen tyto jsou jaksi moc uzavřené a otevřené zároveň, jestli mi jako rozumíte. Pokud už odhaluji výstřih a opálené tělo, pak bych spíše zvolila i odvážnější šaty na ramínka a nechala vyniknout siluetě. Tato kombinace není ono, nebo aspoň mému oku nelahodí. Dlouhý rukáv, pásek s vázačkou a odhalený dekolt - příště bych se odvázala nejen barvou, ale i střihem. Teda já ne... 

Kláro, nic neskrývejte! Není proč.

Otevřít v galerii (4)
Klára Issová
Klára Issová Zdroj: Herminapress

Asymetrické šaty Kláry Issové jsou samy o sobě super, navíc Klára na to má i krásné tělo a štíhlou až hubenou postavu. Jen bych si asi...ehm, vzala podprsenku, obzvlášť když už se teď dělají takové ty samolepky, co nám zvednou prsa až tam, kde jsme je nikdy neměly...

Asymetrii miluji a tmavě červená barva je také super. Jen ten střih není zase úplně ono. Proč nezvýraznit ženské linie, nenechat vyniknout perfektní siluetě, kterou herečka má? Tyto šaty skryjí vše, ale to není potřeba. Klára má i krásné paže, takže je škoda, že večerní model na ni tak trochu jako visí. 

Make-up se povedl, jen bych zase model označila za velmi strohý. Chybějí doplňky. Náramku jsem si samozřejmě všimla, ten je super, tak proč se neodvázat víc?

Jak říkám, není příliš co kritizovat. Všechny dámy jen neuhodily hřebík přímo na hlavičku, nestrefily se to středu terče, nebo se kometám prostě natolik nedožhavil ocas. Takže, dámy, zkuste se příští rok jen méně bát a dejte tomu všechno. Sledujeme vás a všechny jste nádherné.

 

 

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze