Top hledané
Výsledky (0)
Elektrická auta představují vozy budoucnosti. Renault Trezor vypadá, jakoby z budoucnosti na naší planetě právě přistál. Skvělý koncept elektrického sci-fi vozu představil Renault.

Koncept vozu Renault Trezor: luxus z budoucnosti

Eva Ledecká
16. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Milovníci sci-fi budou z tohoto konceptu rozhodně nadšeni, neboť se vymyká všemu, co můžeme na našich dálnicích potkat.

Luxusní vůz bez dveří

Pokud hledáte dveře, abyste do tohoto luxusního futuristického vozu usedli, nemusíte se namáhat. Renault Trezor dveře nemá, protože tak jako u správného luxusního sci-fi auta se odklápí celá jeho přední a horní část. Pak už jen stylově přeskočíte postranice a můžete usednout do luxusních kožených sedaček vozu budoucnosti.

Rudý interiér s luxusním nádechem retra

V kabině vás na první pohled překvapí poměrně velká plocha OLED displejů, které jsou chráněny tvrdým sklem Gorilla Glass a ovládají celý luxusní automobil. Interiér je zahalen do svítivě červeného odstínu, který dokonale kontrastuje se stříbrnou karoserií. Pokud však čekáte nadpřirozené designy, budete překvapeni. Designéři Renaultu se rozhodli interiéru propůjčit moderní design zkombinovaný s retro stylem. Upřednostňuje minimalismus a moderní funkce.

Loft Praha 6 - 198m
Loft Praha 6 - 198m, Praha 6

Zavazadlový prostor byste asi také hledali jinde. Trezor má dvojici vyjímatelných zavazadel, která jsou umístěna v oblasti před přístrojovou deskou a slouží jako zavazadlový prostor.

Stručný popis luxusního vozu

Základ tohoto luxusního konceptu je ve formuli E. Z nuly do rychlosti 100 km/hod se dostane za necelé 4 sekundy. Kupé má délku 4,7 m, široké je 2,2 m a vysoké je jen něco přes metr. Přední kola mají tloušťku 21 palců, zadní 22 palců. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Renault
Rivers Office Park Denham Way Rickmansworth, Herts WD3 9YS