Top hledané
Výsledky (0)
Třináctá řada StarDance už teď zvedá diváky ze židle!

Nejhorší řada StarDance? Kuchařka Chili jde do televize počtvrté, loni jí to nevyšlo. Paulová může překvapit

Denisa Zajíčková
16. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Jak si povede kuchařka Chili?

Že už by letos nezbyl nikdo pořádný, kdo by se mohl předvést na tanečním parketu? O tom se momentálně baví diváci na sociálních sítích, kterým se absolutně nelíbí, koho produkce do nové řady taneční show vybrala. Největším probléme je pro ně - nepřekvapivě - kuchařka Chili. Někteří se tak domnívají, že to bude nejhorší řada vůbec! V tom se ale mohou velmi mýlit, protože mnohdy překvapí ti, u kterých bychom to v prvních dílech nečekali.

Jakého tanečníka dostane Lucie Vondráčková?
Překoná Jana Paulová své limity?
Marta Dancingerová má k tanci blízko
Sportovkyně Martina Ptáčková

Sympatická kuchařka Chili Ta už totiž v nějakém tom pořadu byla - sama se ve videu, kde oznamovala svoji účast, označila za „vymetačku reality show“. Vidět ji mohli diváci v kulinářské soutěži Masterchef, v pěveckém klání Superstar nebo loni v drsné soutěži Survivor. Tam utvořila alianci s Nikolou Čechovou alias Shopaholic Nicol, a když přijela, nestačila se divit. 

Pronájem luxusního bytu 2+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 2+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Našpulená Chili, píšou diváci

Diváci tehdy jejich počínání odsoudili od první chvíle - zatímco dámy měly na ostrově pocit, že si vedou velmi dobře a dostaly se daleko, doma na ně čekala ledová sprcha. Zatímco Chili se to rozhodla ignorovat a na TikToku si ze sebe dělá spíše srandu, Nikola se po návratu hodně stáhla, začala ukazovat ze svého soukromí mnohem méně a dnes se věnuje jen své oděvní značce a rodině. 

Právě Chili je pro diváky tím největším trnem v oku. „To snad ne. Tohle není celebrita. To je člověk, co se se*e kam může, protože není schopnej si najít reálnou práci. Doufám, že domů půjde jako první,“ píše divačka Anina. A další se k ní přidávají! „Ve Stardance hodně rozhodují hlasy od diváků, takže půjde brzo domů,“ je přesvědčený Martin. „Těším se, jak bude zase našpulená až jí porota řekne, že dělá něco špatně,“ predikuje Lucie.

A tím vlna nevole ani zdaleka nekončí. „Strašně vlezlá. Snad tam nezůstane dlouho,“ píše Róza. „Ta se vetře úplně všude,“ přitakává Martina. „Proč? Máme tolik talentů mezi herci a zpěváky. Roky doufám, že tam vystoupí Ivanka Korolová,“ smutní Jenda. 

Objevují se však i slova plná podpory a radost, že Chili vnese do soutěže svůj originální humor. Uvidíme, jakého tanečníka dostane tentokrát vedle sebe. Mezi těmi, kteří by se měli letos znovu StarDance účastnit, se objevuje například jméno Martina Prágra, pro kterého by to už byla čtvrtá štace - vystupoval po boku biatlonistky Gabriely Soukalové, herečky Simony Babčákové a loni moderátorky Ivy Kubelkové. 

Otevřít v galerii (1)
Jana Paulová svou účastí fanoušky překvapila
Jana Paulová svou účastí fanoušky překvapilaZdroj: se souhlasem České televize

Milovaná Paulová má velkou podporu

Další, kdo některé diváky nemile v letošním obsazení překvapil, byla herečka Jana Paulová, ačkoliv je už od dob Kameňáků jednou z nejoblíbenějších u nás. V komentářích nelichotivě naráželi diváci především na její věk, který by podle mnohých mohl být překážkou. Stejně jako Ivana Chýlková by tak prý mohla vypadnout velmi brzy. To však vůbec nemusí být pravda a snadno se může stát, že Paulová všem vytře zrak. 

„Je to výzva, Jano! Ale Vy to dáte, protože nás, ženy v elegantním věku, jen tak něco nerozhodí. Držím palce!“ píše jí slova podpory divačka Kateřina. „Tak na tuto elegantní nestárnoucí dámu s věčným úsměvem na rtech se neskutečně těším,“ doplňuje divačka Radka. „Ona je skvělá herečka, má úžasný smích a náboj. Moc se těším,“ přidává se Lenka.

Mužská část je zatím velkou neznámou

Dalšími, na koho se mohou diváci těšit, je například Lucie Vondráčková, Marta Dancingerová sminásobná mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková. Na oznámení mužské části soutěžících se zatím čeká, už teď se však mluví například o Filipu Blažkovi, Milanu Peroutkovi nebo Petru Kolečkovi. Zda se někdo z nich v populárním tanečním klání opravdu objeví, se dozvíme už brzy. 

Loňská řada byla jednou z nejsledovanějších a očekávalo se, že aby televize přitáhla také mladé diváky, obsadí některé influencery. To se ostatně s Chili potvrdilo, ve zbytku se však drží toho, co funguje velmi dobře už několik let - herci, zpěváci i sportovci, kteří jsou mediálně známí. Ale i ty, které veřejnost do teď dostatečně neregistrovala. Začátek tréninků by měl být někdy během května, do října pak budou soutěžící s profesionálními tanečníky pilovat choreografie. Přímé přenosy začnou jako obvykle na podzim, ještě před Vánoci pak bude jasný vítěz. 

Vítězové StarDance do roku 2023

 • 2006: herec a zpěvák Roman Vojtek a Kristýna Coufalová
 • 2007: akrobatický lyžař Aleš Valenta a Iva Langerová
 • 2008: herečka Dana Batulková a Jan Onder
 • 2010: herec Pavel Kříž a Alice Stodůlková
 • 2012: atletka Kateřina Baďurová a Jan Onder
 • 2013: herečka Anna Polívková a Michal Kurtiš
 • 2015: herečka a bloggerka Marie Doležalová a Marek Zelinka
 • 2016: herec Zdeněk Piškula a Veronika Lálová
 • 2018: herec Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková
 • 2019: herečka Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička
 • 2021: herec Jan Cina a Adriana Mašková
 • 2023: herečka Darija Pavlovičová a Dominik Vodička

Zdroj: redakce, Česká televize, Instagram

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze