Top hledané
Výsledky (0)
Nejenže má tento hotel příliš dlouhý název. Má také velmi dlouhou historii a pyšní se jmény slavných osobností, které v něm za jeho existenci pobyly. Na luxusním seznamu vážených hostů můžete být i vy!

Líbánky v Paříži? V hvězdném stylu hotelu Le Royal Monceau Raffles Paris!

Eva Ledecká
03. srpna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Le Royal Monceau Raffles Paris

Madonna, Michael Jackson, Ray Charles i Winston Churchill si z celé Paříže vybrali právě tento noblesní hotel pro svůj pobyt. Až vám ho podrobněji popíšeme, pochopíte proč. A také pochopíte, proč ho doporučujeme jako místo pro strávení romantických líbánek.

V centru města světel

Jedinečná je bezesporu jeho poloha. Najdete ho jen pár kroků od luxusní Champs Elysée a Vítězného oblouku. Dokonalý luxus hotelu ve vás vyvolá okamžité vzrušení: pařížský šik se zde prolíná se současným mistrovsky navrženým prostorem, který má na svědomí Philippe Starck.

Hotel byl otevřen v roce 1928 a okamžitě se stal místem setkávání mnoha umělců a celebrit té doby.

Co hotel skrývá pod svou střechou?

Najdete zde 149 prostorných pokojů a apartmánů, které jsou vybaveny podle potřeb současných návštěvníku, avšak nepozbývají koření smíchané z pařížského stylu a elegance minulého století.

Součástí je luxusní kino s 99 místy a umělecká galerie, kde můžete načerpat sílu z děl špičkových umělců.

Pro luxusní relaxační chvíle využijte Spa My Blend by Clarins s nejdelším hotelovým bazénem v Paříži, osobními trenéry, kurzy jógy, tureckými lázněmi a procedurami, po kterých si budete připadat jako znovuzrození.

Luxusní byt Troja 37m
Luxusní byt Troja 37m, Praha 7

Pokud láska prochází žaludkem, tady by se dala krájet.

Můžete si pochutnávat na vytříbené japonské kuchyni restaurace Matsuhisa i jedinečných italských pokrmech připravených v tom nejvyšším luxusu v michelinské restauraci Il Carpaccio. O dokanalou sladkou tečku se postará superstar v oboru cukrář/pekař Pierre Hermé.

K tomu všemu přidejte romantickou procházku po Monmartru, výlet na lodi po řece Seině, piknik pod dechberoucí Eiffelovkou a máte nezapomenutelné líbánky jak vystřižené z romantického filmu.

Alespoň jednou za život by takový luxus stál za to, nemyslíte?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Le Royal Monceau Raffles Paris
37 Avenue Hoche 75008 Paris France
+33 1 42 99 88 00