Top hledané
Výsledky (0)
Chce fanouškům ukázat trochu soukromí, ale místo toho přijde studená sprcha. Něco podobného zažívá Lela Vémola.

Lela Vémola si v titěrných plavkách užívá čas v Thajsku. Fanoušci její fotky kritizují a zajímá je udřený Karlos

Michaela Hanelová
28. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Lela Vémola

Karlos Vémola (38) se za méně než tři měsíce dočká vysoce očekávané odvety se svým přemožitelem Attilou Véghem (38). Část náročné přípravy českého Terminátora probíhá v Thajsku, kam tentokrát cestoval i se svou manželkou Lelou (34). Zatímco Karlos absolvuje náročné tréninky v místní posilovně, jeho atraktivní manželka sdílí na Instagramu jednu svůdnou fotografii za druhou. 

Kontroverzní český MMA bojovník Karlos Vémola momentálně trénuje v Thajsku, kde se intenzivně připravuje na svůj další zápas. Jeho manželka Lela Vémola se rozhodla, že svého manžela bude podporovat, a proto s ním také do této exotické destinace odcestovala. Svůj pobyt využívá k relaxaci. Nedávno se pochlubila fotografií z bazénu, na níž je vidět v titěrných bikinách. Je zřejmé, že svou postavu má perfektně připravenou pro nadcházející plavkovou sezónu. 

Před odletem do Thajska Lela několikrát avizovala, že do exotické destinace odletěli s Karlosem bez svých dětí. Karlos Vémola se zde připravuje na svůj nadcházející odvetný zápas s Attilou Véghem a je zcela pochopitelné, že se chce plně soustředit na náročné tréninky místo toho, aby se celý den musel starat o děti. Mezitím, co Karlos intenzivně pracuje a nemá čas na odpočinek, si Lela užívá příjemného klimatu a relaxuje u bazénu. To dokládá fotografie, kterou sdílela na sociální platformě Instagram.

Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067
Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067, Praha 1

Za fotografie sklidila kritiku

Pro Lelu, která je podnikatelkou a zároveň matkou dvou malých dětí, je Thajsko skutečným rájem a balzámem na duši. I přesto, že měla příležitost procestovat mnoho zemí a pobývat v luxusních resortech, nikdy ji žádné místo neoslovilo tak hluboce jako právě tento pohádkový stát, známý také jako země tisíce Buddhů. Líbí se jí zdejší klid a harmonie.

A za co nakonec slovenská playmate sklidila kritiku? Lela totiž sebevědomě předvedla své křivky na fotografiích v černých titěrných bikinách, proto si zaslouží uznání a obdiv za postavu, kterou má. Je zjevné, že se zdravě stravuje a pravidelně cvičí. Tento přístup představuje ideální kombinaci, která podporuje udržení dobrého stavu těla. Je známo, že při příliš striktních dietách může dojít k nežádoucímu jojo efektu. 

Lela na Thajsku obdivuje klid a přátelské prostředí

„Thajsko je nádherné, úplně mě to tam uchvátilo. Má to tam úžasnou energii, krásnou přírodu, a všichni lidé jsou tak usměvaví. Nikdo se nezdá být falešný, všichni jsou přirozeně přátelští, a to vše vytváří uvolněnou atmosféru. Stačí si obout boty, kraťasy, tričko a vyrazit na motorku. Na nic nemusím myslet, nikdo mě nezná a zároveň nekritizuje, jsem sama sebou a je to skvělé,“ 

prozradila redakci LP-Life na dotaz, co se jí na Thajsku natolik líbí.

To také dokázala svou další zveřejněnou fotografií, kdy se během celodenního výletu vydala na nejbližší budovu Thajska. Na fotografii se za Lelou krásně lemuje celé okolí a panorama, která doslova fanouškům vyráží dech. 

„Největší zážitek díky procházce Sky walk z Bangkoku. Chůze po skle + 314 m byl masakr. Takové zážitky miluju,“

napsala ke své fotografii, kterou sdílela na Instagramu.

Lidé si myslí, že se vychloubá

Lela si své soukromí pečlivě střeží, ale občas dá lidem možnost nahlédnout do svého života. Jako veřejně známá osobnosti si však moc dobře uvědomuje, že to může mít i nežádoucí následky. Někteří lidé začali hledat chyby i v těch nejmenších detailech. „Co to tam kouká zezadu mezi nohama? To jsem ještě nikdy neviděla,“ začali rýpat do Lely lidé.

„Co to máš za netopýra mezi nohama? Asi nepovedená plastika,“ komentovali další. Lela však na toto nevhodné poznámky reagovala s klidem a důstojností. „Milá slečno, ukažte svoji fotku v plavkách. Ať víme, jak to teda má vypadat,“ napsala Lela pohotově. Další uživatelé ocenili Lelinu autenticitu a fakt, že nepoužívá retuš. „Nejsem dokonalá. Máme to v rodině dědičné,“ odpověděla s nadhledem Lela, kterou podobné komentáře už vůbec nevyvádějí z míry.

Někteří si mysleli, že má Karlos milenku

To, že je Lela v Thajsku, se však ukázalo až později. Karlose totiž neznámý fanoušek přistihl, jak se prochází s atraktivní blondýnkou po Thasku. Tuto fotografii následně sdílel na Instagramu, ale během několika hodin ji smazal. Někteří ale stihli usuzovat, že má bijec milenku a svou milou ženu nechal doma. Proto do něho někteří začali kopat a ptát se ho, kde má svou ženu. To však ještě nikdo netušil, že je to právě Lela, která tráví dovolenou se svým manželem.

„Náhodou jde po ulici s náhodnou kopií své ženy – prsatou blondýnou. Oba náhodou změní směr a on jí náhodou něco řekne. Jak jí budeme říkat," napsal Vémolovi fanoušek. „To je snad kopie Lely. Buď s ním letěla ona nebo je to někdo jiný,“ dodal jiný sledující, který nevěřil, že by to byla právě Lela.

Zdroje: Instagram, autorský text, vlastní dotazování, express.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze