Top hledané
Výsledky (0)
Slavilo se velkolepě!

Móda z luxusní oslavy Lely Vémoly: Šaty jako na svatbu a host, který zastínil oslavenkyni

Denisa Zajíčková
08. června 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Karlos Vémola s manželkou Lelou

Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly, kterého dnes čeká odveta století s Attilou Véghem, oslavila své 35. narozeniny. A rozhodně to nebyl večírek pro troškaře! V pronajatých prostorech v Praze jí přála rodina i slavní hosté. Kdo si nenechal oslavu ujít?

Leo Beránek starší s manželkou Kateřinou Beránkovou
Nela Slováková a Lukáš Kozák
Andrea Verešová to pak s Lelou pořádně rozjela!
Lela Vémola s rodiči

Půvabná Lela ví, jak se slaví narozeniny! Dorazila celá řada známých osobností a nechyběla mezi nimi ani Andrea Verešová, Leo Beránek starší s manželkou Kateřinou nebo vždy dokonalá česká Barbie Gabriel Jiráčková. Komu to slušelo? A kdo by příště měl volit lépe?

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

Andrea Verešová

Úchvatné šaty zvolila Andrea Verešová, která i kdyby si na sebe oblékla pytel, vypadala by zkrátka skvěle. Díky své postavě má široký výběr střih, které jí perfektně padnou a Andrea tak jen málokdy šlápne vedle.

Rafinované mini s korzetem a sexy krajkou byly naprosto úchvatné a mezi námi - v takových Andrea zastínila i oslavenkyni, která ses spíše vydala na svatbu než oslavu narozenin. Jediné, co se Andree nepovedlo a na naší fotografii v galerii je to naprosto evidentní, je make-up. Na kráse jí to sice neubralo - ale buď bylo v místnosti takové teplo, což by bylo vzhledem k ročnímu období pochopitelné - nebo selhal jeden z produktů. 

Lela Vémola

Z šatů Lely přímo „stříká“ myšlenka, že chtěla být hvězdou celého večera. Není divu, byla to přece její oslava! Pravděpodobně ji trochu trápí, že je většinu roku hlavní hvězdou její muž. Skoro jako by šla na svatbu. Kdyby nebyla vdaná, jeden by si řekl, že Karlose podbízí, aby si ji vzal. Ten mohl na své milé oči nechat, a i když má teď před důležitým zápasem a soustředí se hlavně na trénink, na oslavu dorazil a nezapomněl na obří pugét. Ten mohli Lele všichni přítomní jen závidět!

Šaty byly podle zvyklostí Lely trochu vyzývavé, trochu sexy a moc jí to slušelo. Nechyběl noblesní účes i výrazný make-up, který je u Lely už obvyklý. Ačkoliv na první pohled nevypadají šaty příliš pohodlně, oslavenkyně protančila večer a úsměv měla po celý čas. 

Otevřít v galerii (2)
Lely šaty byly na první pohled jako svatební!
Lely šaty byly na první pohled jako svatební!Zdroj: Profimedia

Nela Slováková

Nela si vzala šaty, které mají krásnou barvu, ale jenom z dálky. Materiál vypadá už na první pohled lacině a nepomohla ani snaha sladit se s hokejistou Lukášem Kozákem. S ním se měla podle některých zdrojů nedávno rozejít, ale když se objevili na společné akci, zdálo se, že je vše v naprostém pořádku. Nela zářila štěstím, akci si užívala a byla v dobré náladě. 

Možná tomu pomohly ty třásně v oblasti dekoltu, za které by americké roztleskávačky klidně daly školní pohár! 

Nela se také objevila v překvapivém mikádu, které k ní jde perfektně. Oproti dlouhým vlasům vypadá dospěle a kultivovaně - dokud se člověk nezaměř na ty prapodivné šaty…  

Gabriel Jiráčková

Snahou krásné Barbie je zaujmout na první pohled, což se Gabriel vždy daří. Její šaty byly odvážné, ale vzhledem ke zvolené barvě i dlouhému střihu nepůsobily vulgárně. K ní šly perfektně. Jen u těch bot máme pocit, že už neměli v obchodě o číslo menší. Nebo to blyl snad záměr? 

Otevřít v galerii (2)
Gabriel Jiráčková alias česká živá Barbie
Gabriel Jiráčková alias česká živá BarbieZdroj: Profimedia

Leo Beránek starší s manželkou

Když manželé Beránkovi někam přijdou, vždy vypadají vyzývavě. Snad je to jejim způsob sebevyjádření nebo se luxus rovná snaze upozornit na sebe za každou cenu. Těžko říct. Kateřina totiž vypadá, že si odskočila od mejdanu u bazénu, Leo zase nezapře svou snahu vypadat za každou cenu "cool". Brýle nesundal snad celý večer. Kateřina je však skvělým příkladem, že i když máte vedle sebe nižšího pána, nebojte se obout podpatky a hrdě se vedle něj postavit. Ničemu to nevadí a pořád budete vypadat skvěle.

Názor, že muž musi být vždy větší než žena, už jsou (díky bohu) dávno pryč...  

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze