Top hledané
Výsledky (0)
Tohle si zaručeně přejete pod vánoční strom! Létající jachtu vznášející se 1,5 metru nad vodní hladinou

Tahle jachta létá nad vodou! Ovládá se joystickem, na kormidlo zapomeňte!

Mgr. Jana Höger
17. prosince 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Po čem muži touží? Tato zdánlivě na první pohled zákeřná otázka má relativně snadné řešení. Kdo by si nepřál pod stromečkem „rozbalit“ luxusní létající jachtu ovládanou revolučním joystickem, která vám poskytne neuvěřitelně dokonalý zážitek z létání nad vodou?

Zažijete vzrušení z "letu"!

Už jste někdy spatřili kapitána sedět na přídi lodi a v ruce držet nikoli kormidlo, ale joystick? Možná si říkáte, že jde o nějaké science fiction. Omyl!  Luxusní jachta Folier 2020 je naprostá rarita a hlavně realita! První létající jachtu navrhla společnost ENATA zabývající se 4 oblastmi: Loděmi, letectvím, průmyslem a architekturou. A všechny své zkušenosti uplatnila při realizaci této famózní jachty.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Milovníky adrenalinu jistě potěší maximální rychlost 40 uzlů, to znamená, že budete moci uhánět až 74 km/h. Tu obstarávají dvě elektrická „torpéda“ poháněna dvojicí hybridních dieselových motorů z dílny BMW o výkonu 740 koní. Jestli jste fanoušci udržitelné ekologie, budete potěšeni, vše funguje i v elektrickém módu. Na jednu stranu je sice tišší, pomalejší, jen 10 uzlů či 18 km/h, ale za to je šetrnější. Tělo jachty je postaveno z uhlíkových vláken, tak aby bylo co nejvíce lehké a silné. Sečteno a podtrženo, prožijete ten pravý vítr ve vlasech.

Na tohle tvůrci jachty mysleli!

Jachta vás udržuje v suchu, jste chráněni před stříkáním vody a prakticky eliminuje mořskou nemoc. Stavitelé měli i na zřeteli poskytnutí maximálního pohodlí. U konce jsou dny, kdy vás při každém nárazu do vln či šplouchnutí bolela záda. Jachta je schopna díky svým rozměrům nádherně se vlézt do garáže. Dokladem, že je ovládání praktické, a jak se říká „smart,“ je stisknutí jediného tlačítka. Rázem se vodní křídla stáhnou a vy budete moci plout i ve vodách s hloubkou 60 cm.

Cena je zatím velkou neznámou, ale už teď si ji budete moci předobjednat. První zájemci by měli jachtu obdržet do 365 dní.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Foiler
Al Hamriyah Free Zone, Inner Harbour Plot HD-15, Sharjah, UAE
+971 6 514 7888