Tahle jachta létá nad vodou! Ovládá se joystickem, na kormidlo zapomeňte!

Tohle si zaručeně přejete pod vánoční strom! Létající jachtu vznášející se 1,5 metru nad vodní hladinou
17. prosince 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Po čem muži touží? Tato zdánlivě na první pohled zákeřná otázka má relativně snadné řešení. Kdo by si nepřál pod stromečkem „rozbalit“ luxusní létající jachtu ovládanou revolučním joystickem, která vám poskytne neuvěřitelně dokonalý zážitek z létání nad vodou?

Video

Zažijete vzrušení z "letu"!

Už jste někdy spatřili kapitána sedět na přídi lodi a v ruce držet nikoli kormidlo, ale joystick? Možná si říkáte, že jde o nějaké science fiction. Omyl!  Luxusní jachta Folier 2020 je naprostá rarita a hlavně realita! První létající jachtu navrhla společnost ENATA zabývající se 4 oblastmi: Loděmi, letectvím, průmyslem a architekturou. A všechny své zkušenosti uplatnila při realizaci této famózní jachty.

Luxusní byt na prodej 267m
Luxusní byt na prodej 267m, Praha 6

Milovníky adrenalinu jistě potěší maximální rychlost 40 uzlů, to znamená, že budete moci uhánět až 74 km/h. Tu obstarávají dvě elektrická „torpéda“ poháněna dvojicí hybridních dieselových motorů z dílny BMW o výkonu 740 koní. Jestli jste fanoušci udržitelné ekologie, budete potěšeni, vše funguje i v elektrickém módu. Na jednu stranu je sice tišší, pomalejší, jen 10 uzlů či 18 km/h, ale za to je šetrnější. Tělo jachty je postaveno z uhlíkových vláken, tak aby bylo co nejvíce lehké a silné. Sečteno a podtrženo, prožijete ten pravý vítr ve vlasech.

Na tohle tvůrci jachty mysleli!

Jachta vás udržuje v suchu, jste chráněni před stříkáním vody a prakticky eliminuje mořskou nemoc. Stavitelé měli i na zřeteli poskytnutí maximálního pohodlí. U konce jsou dny, kdy vás při každém nárazu do vln či šplouchnutí bolela záda. Jachta je schopna díky svým rozměrům nádherně se vlézt do garáže. Dokladem, že je ovládání praktické, a jak se říká „smart,“ je stisknutí jediného tlačítka. Rázem se vodní křídla stáhnou a vy budete moci plout i ve vodách s hloubkou 60 cm.

Cena je zatím velkou neznámou, ale už teď si ji budete moci předobjednat. První zájemci by měli jachtu obdržet do 365 dní.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger
Al Hamriyah Free Zone,
Inner Harbour Plot HD-15,
Sharjah, UAE
contact@foiler.com
+971 6 514 7888