Top hledané
Výsledky (0)
Milán odhalil další z kolekcí stylových doplňků – tentokrát přišly na řadu kabelky, koberce nebo také peněženky špičkové značky LOEWE.

LOEWE představil na milánském veletrhu textilie z různých koutů světa

Martina Šmalclová
20. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Loewe

Kůže jde stranou, na řadě jsou textilie!  

Módní španělský dům založený v polovině 19. století se sice primárně zaměřuje na kožené výrobky, ale i tak nabízí celou řadu dalších doplňků – klíčenky, šátky, šperky i vůně. Během veletrhu nábytku Salone del Mobile ale přišla značka s něčím novým: s luxusní kolekcí, která kromě klasických LOEWE produktů nabízí také textilie řemeslné ruční výroby z různých koutů světa.

Designové produkty jsou originály, jejich původ vám prozradí štítky

Unikátní designové produkty jsou tak originály a informace o jejich původu přináší značka na přidaném informačním štítku. Luxusní produkty LOEWE pro rok 2018 vznikaly pod taktovou kreativního ředitele Jonathana Andersona, který na pozici působí už od roku 2013.

LOEWE přináší střípky z Japonska, Indie, Itálie i dalších kouzelných míst

Luxusní kolekce je směsí kultur a hotovou pastvou pro oči. Závan Japonska LOEWE přináší svým hedvábným modrým závěsem s motivy volavek a do Indie, Itálie, Ekvádoru, Španělska nebo Německa se přenesete pomocí barevných kabelek se střapci z vlny nebo bavlny.

Prodej bytu 2+kk, Praha 2 Vyšehrad – 70 m2
Prodej bytu 2+kk, Praha 2 Vyšehrad – 70 m2, Praha 4

Součástí luxusní kolekce je lascivní nahota

Značka se nebránila ani lascivní nahotě a na textilie aplikovala svlečená mužská těla. Šokující? Vůbec ne. Jen při pohledu na jiné kousky s geometrickými vzory nebo něžnými motivy ptáků by jen málokdo na první pohled tipoval, že se jedná o tutéž kolekci.

Fotografie Wilhelma Von Gloedana jako předloha

K unikátním kouskům patří také koberec a kabelka s podobiznami dvou mužů, jejichž předlohou se stala fotografie Wilhelma Von Gloedena. Německý fotograf proslul především snímky nahých sicilských chlapců evokující starověké Řecko nebo Řím.

Na celou luxusní kolekci, ve které nechybí ani roztomilé peněženky s přívěsky myšek nebo drobné kožené krabičky, se podívejte v naší fotogalerii.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze