Top hledané
Výsledky (0)
Přesvědčili jsme se o tom v urban fashion store Jineylevel při představení jeho nové kolekce.

Lukáš Macháček je skvělý návrhář a kamarád!

Eva Ledecká
06. září 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

V rámci pražského Fashion Weeku představil Lukáš Macháček svou novou kolekci. Neprobíhala však tradiční módní přehlídka, ale odhalení se uskutečnilo v prostorech urban fashion store Jineylevel ve Spálené ulici.

Komorní večírek v urban stylu

Jineylevel je dvoupatrová prodejna v jedinečném industriálním stylu, která se 5. 9. večer proměnila v místo plné luxusní módy doprovázené DJ. Komorní fashion událost přilákala řadu celebrit a milovníků módy, kteří si nové modely Lukáše Macháčka ani jeho samotného nechtěli nechat ujít.

Působivé kousky z kolekce Jaro/Léto 2018 předvedli modelové a modelky, kteří stáli jako sochy na podstavci v přízemí unikátní prodejny. Luxusní kolekce se nese v odstínech černé a šedé barvy, která do prostoru skvěle zapadla. Styl Lukáše Macháčka je kombinací nositelnosti, rebelství, jednoduchosti a především zajímavých střihů.

Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha
Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha, Praha 1

Otázka večera: Kdo je Lukáš Macháček?

Na akci bylo k vidění mnoho celebrit. Luxusní představení kolekce Lukáše Macháčka si nenechala ujít módní blogerka Pavlína Jágrová, fotbalista Tomáš Ujfaluši, podnikatel Václav Dejčmar, mladý zpěvák Adam Mišík a spousta dalších. Zeptali jsme se jich na otázku: „Kdo je Lukáš Macháček?“. Nejčastější odpovědí bylo, že skvělý návrhář a kamarád!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze