Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní bižuterie nabízí šperky, které elegantně a s lehkostí dotvoří váš outfit. Jejich originalita se ukrývá v materiálech, ze kterých jsou tvořeny.

LUXUSNÍ BIŽUTERIE

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
LUXUSNÍ BIŽUTERIE

Nejsou to drahé kameny a kovy a přesto nadělají ohromnou parádu. Luxusní bižuterie je tvořena ze skla, syntetických materiálů, kovů nebo z organických materiálů jako je kůže nebo dřevo.

Mají eleganci drahých kovů, a přesto to drahé kovy nejsou. Luxusní bižuterie podléhá všem módním trendům a v dnešní době již splňuje všechny parametry velice dobře vypadajícího šperku. Luxusní bižuterie nabízí poklady, které bez problémů můžeme šperky nazývat. Vždyť záleží jen na úhlu pohledu. Kupujete si náhrdelník s diamanty pro investici nebo jako kousek, který by měl splnit svůj účel?

RHODIUM

Většina luxusní bižuterie má povrch z drahého kovu, kterému se říká Rhodium a patří mezi platinové kovy. Tento kov se rozpouští pouze v lučavce královské, stejně jako zlato. Kvalitní a luxusní bižuterie, která je precizně zpracována udělá na vaše okolí stejný dojem jako luxusní šperk ve stříbře nebo zlatě. V luxusní bižuterii najdete řadu barev, designů i zpracování. Inspirujte se.

Luxusní byt Vinohrady - 230m
Luxusní byt Vinohrady - 230m, Praha 2

GOLD DESIGN

Hledáte nápaditý a úžasně vypadající šperk s odleskem zlata nebo stříbra? Opravdu kvalitní bižuterii hledejte u společnosti Gold Design. Pečlivé zpracování, luxusně pokovené bižuterie, která díky detailnímu zpracování téměř nerozeznatelná od zlatých nebo stříbrných šperků. Že se v bižuterii nemůžete koupat? Omyl. Šperkům této společnosti naopak voda svědčí, nemusíte mít tedy strach ze zrezivění nebo zničení.

T.LEPIDI

Jste zastánci toho, že co je české je prostě dobré? Určitě vás zaujme nová česká značka T.Lepidi, která se zabývá výrobou luxusní bižuterie. Jednotlivé modely této luxusní bižuterie najdete pouze v několika kusech nebo se jedná o zcela unikátní vzory. Pracují především s kůží, postříbřenými komponenty a ručně malovanými korálky.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze