Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze – Novinky v nabídce

Radka Novotná
11. července 2022
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha si pro vás každý týden připravuje to nejlepší z prodeje a pronájmu luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy. Opět jsme si pro vás připravili to nejlepší z trhu nemovitostí. 

Hledáte skvělou investiční příležitost a ochranu vašich financí před rostoucí inflací? Nebo sháníte vlastní startovací bydlení v dosahu víru velkoměsta, obchodního a kulturního dění? Pak se určitě podívejte na exkluzivní byt 1+kk k prodeji situovaný v bezprostřední blízkosti Václavského náměstí.

Velkorysé prostory, nadstandardní materiály a vybavení a jedna z nejoblíbenějších lokalit - Královské Vinohrady s výhledem přímo do Riegerových sadů nabízí luxusní byt 5+1. Byt unikátně kombinuje dobový styl z počátku 20.století spolu s nejmodernější současnou technikou, která uspokojí i ty nejnáročnější technicky zaměřené uživatele. K tomu privátní sauna, jacuzzi a domácí fitness. Nezní právě takto vaše vysněné bydlení? 

Skvostem dalšího bytu, který aktuálně nabízíme k pronájmu, je bezpochyby slunná střešní terasa a výhled do okolí Vinohrad. Byt je po kompletní rekonstrukci a dispozice 3+kk o výměře 100 m2 zajišťuje dostatek prostoru.

Chcete dostat do rukou klíče a bydlet okamžitě bez starostí se zařizováním a vybavováním vašeho bydlení? V tom případě doporučujeme kompletně zařízený byt 2+kk k pronájmu. Atraktivní lokalita v těsné blízkosti přírody a odpočinkové zóny ve Žlutých lázních je pak další z jeho mnoha předností.

To vše a mnohem více naleznete v nabídce Y&T Luxury Property zde.

Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu.

 

 

 

Prodej bytu 1+kk, Opletalova, Nové Město -
Prodej bytu 1+kk, Opletalova, Nové Město -, Praha 1
Luxusní byt Vinohrady - 230m
Luxusní byt Vinohrady - 230m, Praha 2
Luxusní byt s terasou na pronájem - Praha
Luxusní byt s terasou na pronájem - Praha, Praha 2
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 4
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 4, Praha 4

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze