Top hledané
Výsledky (0)
Sobotní večer pražského týdne módy patřil mladému designérovi Michaelovi Kováčikovi. Ten svou kolekcí SS19 vyvolal v barokním Clam-Gallasově paláci vlnu nadšení a znovu dokázal, že je mužem na svém místě.

Luxusní kolekce Michaela Kováčika přilákala Andreu Verešovou i Babišovy!

Martina Šmalclová
02. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Manželé Babišovi

Hvězda na vzestupu?!

Kolekce talentovaného designéra bývají s železnou pravidelností luxusními počiny, které by mu mohl závidět kdejaký zkušený a o generaci starší designér. On přesto zůstává skromný. Možná i to je jeden z důvodů, proč si přehlídku mladého módního génia nenechaly ujít ani známé osobnosti jako Andrea Verešová s manželem, Monika a Andrej Babišovi, Natálie Kotková, Sandra Parmová, Eva Decastelo, Adam Mišík nebo Nikol Švantnerová.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Charismatická Aneta Vignerová znovu řekla ANO

Stejně jako tomu bylo u poslední kolekce FW18, i tentokrát řekla Michaelu Kováčikovi své ANO charismatická modelka Aneta Vignerová. V luxusní zelené róbě s hříšně vysokým rozparkem, spadlým ramenem a odhalenými zády zazářila na přehlídkovém mole a sklidila přinejmenším stejné ovace jako samotný designér.

O peprné chvilky a odhalená ňadra nebyla nouze!

Kromě luxusních modelů nebyla nouze ani o peprné chvilky. Hned několika modelkám vykouklo během módní show z důvodu velkého výstřihu ňadro a modely tak zajisté odhalily více, než Michael Kováčik původně zamýšlel.

Prodej luxusní vily 5+kk se zahradou, Praha 5
Prodej luxusní vily 5+kk se zahradou, Praha 5, Praha 5

Žena Michaela Kováčika má tři S!

Sexy, stylová, sebevědomá – taková je žena, jíž dokonale padnou šik outfity navržené Michaelem Kováčikem. Luxusní kolekce SS19 se skládá převážně ze vzdušných mini šatů asymetrických střihů, doplněných o stylovou kapuci a vysoké kozačky. Nechybí v ní ale ani elegantní saka, sportovní mikiny, kostýmy nebo kalhoty a bundy pro muže.

Úspěch na všech frontách

Kreativní a stylová kolekce SS19 sklidila úspěch jak u široké veřejnosti, tak u slavných tváří. Podporu talentovanému designérovi vyjádřila na svém instagramovém profilu například Monika Babišová a my nemůžeme, než souhlasit. Tohle se Michaelovi Kováčikovi znovu povedlo!  

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Skotská kostka letí

Ohromující přehlídka Michaela Kováčika vzbudila takový ohlas, že mu po včerejšku leží půlka Prahy u nohou. Sice netuším, jak to dělá, ale nepamatuji si, že by se kdy některá z jeho kolekcí stala propadákem. Jinak tomu není ani u této, které jsem dala pracovní název “Skotská kostka letí”.

Mým absolutním favoritem je rozhodně ultra sexy model, který oblékla Kováčikova dvorní modelka Aneta Vignerová. Ty její tyrkysově zelené šaty s nekonečně dlouhým rozparkem odhalující sexy mušketýrky a pak ta holá záda! Panečku, tomu říkám odvaz! Dokonalé a hlavně v běžném životě nositelné. Naprosto vhodná záležitost na večírky, koncerty či jiné večerní akce. Jen tu kapuci bych z toho pak vyndala.

Potom jsme mohli vidět nespočet modelů se skotskou kostkou, jak jsem již zmínila v úvodu. Obzvlášť se mi líbil kalhotový červený kostýmek se špičatými kotníčkovými lodičkami. Opět nádhera. Už se nedivím tomu, že na tuhle přehlídku vzala Monika Babišová i svého manžela Andreje Babiše. Rozhodně mu do ouška šeptala něco ve smyslu “Já ti říkala, že na tom fashion weeku nejsou jen šílenosti”. Následující přehlídku spodního prádla měl pak Andrej asi za odměnu.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze