Top hledané
Výsledky (0)
Krásná pleť bez jediné chybičky i vrásek? Sen snad každé ženy. Luxusní krémy jsou skvělým začátkem pro dosáhnutí tohoto snu.

LUXUSNÍ KRÉMY

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ KRÉMY

Pleť je vaší vizitkou, kterou mohou luxusní krémy zdokonalit na maximum. Tak oddalte stárnutí, zvyšte si sebevědomí a žijte bez vrásek a zašedlé pleti.

Pohled do zrcadla vás ráno co ráno nepříjemně překvapí? Luxusní krémy mohou mnohé změnit. Starejte se o svou pleť a ona vám to stokrát vrátí. A které luxusní krémy jsou na trhu ta úplném vrcholu?

JUVENA

Švýcarská značka Juvena je považována za největší experta na kosmetiku proti stárnutí. Její luxusní krémy vám pomohou udržet mladistvý vzhled pleti a zároveň o ni dokážou perfektně pečovat. Krom toho, že luxusní krémy této značky mají blahodárné účinky, mají perfektní vůni, která ohromí každého.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

LA PRAIRIE

Opět luxusní krémy a opět Švýcarská značka. La Praire je založena na nejnovějších revolučních technologiích. Hlavním cílem značky je prodloužit mladistvý vzhled a dodat pokožce všechny výživné látky nezbytné pro krásu, zdraví, vitalitu a celkový vzhled.

GUERLAIN

Francouzská značka Guerlain působí na trhu již od roku 1828 a už na samém počátku se stala oblíbenou především u evropské šlechty. Dnes nabízí nekonečnou řadu kosmetických produktů, včetně luxusních krémů, které skvěle pečují o pleť, vyživují ji a bojují proti všem známkám stárnutí. Vyzkoušejte i vy luxusní krémy značky s dlouholetou tradicí.

CHANEL

Celosvětově známá Coco Chanel nebyla jen tvůrkyní módního oblečení, doplňků, úžasných parfémů, ale také velice kvalitní kosmetiky. Luxusní krémy této značky lze považovat za jedny z nejlepších a to především díky jejich vysoké kvalitě, preciznímu designu i neodolatelnému obalu. Jedná se o značku, která je respektována celým světem, nebojte se vyzkoušet její luxusní krémy bez jakýchkoliv pochyb.

DIOR

Ani Dior nemůže chybět na soupisce značek, které vyrábějí luxusní krémy. Tato značka je neodmyslitelným pojmem ve světě kosmetiky a nejedna žena na ni nedá dopustit. Luxusní krémy zpomalí stárnutí pleti a vaše pleť se stane hladší a sametově jemná. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze