Top hledané
Výsledky (0)
Patříte mezi milovníky cestování, ale nespokojíte se jen tak s ledajakými zavazadly, protože chcete to nejlepší? Nechte se unést netradičními kufry módního domu PRADA.

Milujete cestování? Nové tématické kufry Prada už dorazily do Pařížské!

Dominika Žejdl
28. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Sofistikovaná zavazadla s nápadem.

Kufry, které přímo vybízejí k tomu vycestovat do světa a objevovat ho

Zapoměňte na klasické kufry, které jsou bez vzorů a nápadu. Prada odhalila kolekci luxusních kufrů s novými vzory, které jsou barevné, svěží, zábavné a hlavně tématické. Výhodou je, že jsou k sehnání i v butiku v Pařížské a vy si je tak s radostí můžete pořídit a vyrazit do světa. 

Kufry, které jsou luxusní a s ideální velikostí přímo do letadla

Milovníci cestování, můžete jásat. Nové kufry značky Prada jsou navržené tak, aby byly ideálním společníkem na cestách. Dodávají se v mezinárodní velikosti, aby splnily požadavky kabinového zavazadla. Kufry jsou vybaveny čtyřmi kolečky a samozřejmě odolnou kůží safiano, která je spolehlivým materiálem, protože nepotřebuje žádnou důkladnou péči. Pokud se ušpiní, jednoduše ji vyčistíte.

Červený, žlutý, zelený nebo hnědý: který z nich vás bude na cestách doprovázet?

Luxusní kufry zdobí klasické trojúhelníkové logo s nápisem Prada, jedinečné vzory a nastavitelná rukojeť. První kufr je v army provedení s vojenskými barvami, které si zamiluje každý muž, ale možná i nějaká žena. Další je černý s krásně výrazným červeným zdobením ve tvaru listů. Stejný motiv má i černý kufr se zelenými listy. Jedinečné a zábavné letní vzory najdete na luxusním žlutém kufru: banány si na první pohled zamilujete!

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Rozděluje osobní věci od pracovních a přesně takhle by to mělo fungovat!

Luxusní kufry jsou skvěle rozložené a rozšířený úložný prostor je rozdělen na osobní věci a pracovní věci. Jsou také vybaveny technologií bluetooth, díky které můžete ve vzdálenosti čtyřiceti metrů sledovat, kde se zavazadlo právě nachází.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze