Top hledané
Výsledky (0)
Pleť bez chybičky, smyslné rty, dech beroucí pohled. Možná se tak narodila. A možná jde jen o luxusní líčení.

LUXUSNÍ LÍČENÍ

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ LÍČENÍ

Luxusní líčení přitahuje pohledem a přitom nepůsobí vulgárně ani vyzývavě. Ruku na srdce, dámy. Která z vás by nechtěla každé ráno z domu vycházet luxusně nalíčená?

Zamažte své nedostatky a naopak podtrhněte své přednosti. Pomůže vám luxusní líčení.

LUXUSNÍ LÍČENÍ Z MÓDNÍCH MOL

Na molech se předvádí mnohdy nejdražší, nejextravagantnější a nejluxusnější oblečení světa. A jako doplněk u toho samozřejmě nechybí luxusní líčení, které vzniká pod rukama těch nejvyhlášenějších vizážistů. Co frčí letos? Je to černá barva (na očích i na rtech), rudá rtěnka a nude image.

Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m
Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m, Praha 5

PODZIM – ZIMA

V každém ročním období se luxusní líčení mění, jako listy stromů. Co budete potřebovat na podzim a zimu? Nezapomeňte si koupit černou tužku, barevné stíny i nepřehlédnutelné rtěnky.  Každý vizážista moc dobře ví, že s černou tužkou na oči se dají dělat zázraky. Klade se důraz obzvláště na spodní oční linky, ale ani rebelským „grunge“ líčením nic nepokazíte.
Na podzim a zimu je v módě také trošku temnější makeup, než na který jsme běžně zvyklý. Porcelánová pleť, kouřové stíny nebo výrazná tmavá rtěnka – luxusní líčení.
Pokud netoužíte po tmavém smutném líčení, nezoufejte, v kurzu jsou také barvy. V módě jsou třpytky i barevné oční stíny. Nebojte se popustit uzdu své fantazii.
A nesmí zde chybět ani nude look, který v poslední době můžeme zachytit i u velkých luxusních kosmetických značek. Přirozenost je na vzestupu. Základem je perfektní make - up, jemná řasenka a balzám na rty.

LUXUSNÍ LÍČENÍ SE DÁ NAUČIT

Máte chuť se takové luxusní líčení naučit? Navštivte jediný institut svého druhu v České republice, a to Make – Up Institute Prague, kde si můžete splnit svůj sen a věnovat se oboru, který vás opravdu baví. Tento institut nabízí hned několik kurzů a to od úplných začátečníků až po pokročilé. Neváhejte. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze