Top hledané
Výsledky (0)
Dobře se najíst v příjemném prostředí se skvělou atmosférou? Restaurace Praha vám splní vše, po čem toužíte. Ať už jste gurmán, který miluje perfektně připravené speciality, nebo se chcete jen dobře najíst, restaurace Praha ví, jak vás uspokojit.

LUXUSNÍ RESTAURACE PRAHA

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
RESTAURACE PRAHA

Restaurace Praha vám nabídnou nejvyšší kvalitu celkového menu, profesionální služby a úžasnou atmosféru. V Praze najdete nespočet restaurací, které se pyšní moderním vybavením v novostavbách i ty, které jsou vytvořeny v nádherném prostředí starých historických budov, pohádkových sklepení nebo pěstěných zahrad.

Kam se tedy vydat za dobrým jídlem? V Praze najdete restaurace s českou i zahraniční a exotickou kuchyní, restaurace luxusní i ty, které nabízejí perfektní jídlo s příjemnou atmosférou za ceny, které nikterak nerozhodí váš rozpočet. Stačí si vybrat. 

KOGO

Milujete Itálii a na italské jídlo nedáte dopustit? V tom případě vám doporučujeme restauraci Kogo, která se pyšní příjemným, stylovým a elegantním interiérem s moderním nábytkem.

Luxusní byt na pronájem 181m2 v Karlíně
Luxusní byt na pronájem 181m2 v Karlíně, Praha 8

TERASA U ZLATÉ STUDNĚ

Úžasná restaurace s opravdu nenahraditelným výhledem na celou Prahu a delikátní kuchyní, která se nachází na střešní terase. Z této terasy můžete v letních dnech využít soukromý vstup do královských zahrad Pražského hradu.

RAINER MARIA RILKE

Ve zrychleném světě, kterým se centrum Prahy vyznačuje, je tato restaurace oázou klidu a nenahraditelných zážitků ze skvělého jídla. Její kuchyně nestaví na extravaganci a moderně, ale na poctivém přístupu ke klasickým českým jídlům.

HANABI SUSHI HOUSE

Holdujete asijské kuchyni a dali byste si opravdu kvalitní a poctivě připravené sushi? Hanabi je restaurace, která nabízí jídlo všech druhé z asijské kuchyně, které je velice chutné. Příjemné prostředí a usměvavý personál je jen třešničkou na dortu.

AMADE

Tuto restauraci s romantickým jménem najdete v centru Prahy v zrekonstruovaném barokním paláci. Zde si můžete dopřát gastronomický zážitek z jídel, pod které se podepisuje majitel a šéfkuchař této restaurace Radek Šubrt.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze