Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní svatba je snem mnoha slečen, kterým se na prsteníčku třpytí prstýnek s briliantem. Každá však sní o něčem jiném. Jaké představy jsou ty vaše?

LUXUSNÍ SVATBA

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ SVATBA

Luxusní svatba – romantika v šatech od princezny nebo velká veselka v kroji? Ať tak, či onak, luxusní svatba by měla být honosná, nezapomenutelná a mělo by se o ni mluvit ještě hodně dlouho. Nemyslíte?

Je to den, kdy slíbíte svou lásku na celý život jednomu muži, jedné ženě. Den, na který se nezapomíná. Den, který by měl být dle představ ženicha a nevěsty. Den, na kterém se nešetří. Luxusní vůz, přepychové šaty, na míru šitý oblek, prsteny s brilianty, vytříbená honosná výzdoba, stoly plné jídla a pití, kvalitní hudba s nočním překvapením známého zpěváka či kapely – taková je luxusní svatba. Jak vypadaly luxusní svatby, o kterých se mluví dodnes?

KDYŽ POZVETE 2000 HOSTŮ

Jednu z těch nejdražších svateb světa měla čínská herečka, která si na svůj den D oblékla šaty od Diora, pozvala 2000 lidí a jejich sál byl vyzdoben tisícem růží s velkým třímetrovým dortem ve tvaru kolotoče.

Byt k pronájmu 4+1 s terasou a zahradou, Praha
Byt k pronájmu 4+1 s terasou a zahradou, Praha, Praha 9

KDYŽ SE VDÁVÁ DCERA SULTÁNA

Mluví se o ní jako o nejdražší svatbě světa. Burnejský sultán vdával svou dceru a svatba ho vyšla na miliardu. Nevěsta se mohla pyšnit róbou pokrytou křišťály a vyšívanou zlatem. Ženich měl zlatý a brokátový úbor. Celá svatba se konala v královském paláci, kde bylo pozváno 3000 svatebčanů, kteří zaplnili 1700 pokojů luxusního sídla.

ALE UMÍME TO I V EVROPĚ

A nemusíme chodit daleko. Luxusní svatba to byla i v podání krásné slovenské tenistky Dominiky Cibulkové a Michala Navary. Nevěsta si ve svůj den D oblékla šaty za 550 tisíc korun a honosné šperky za miliony. I když to byla veselka tradiční, luxus zde rozhodně nechyběl.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze