Top hledané
Výsledky (0)
Svatba – měla by být krásná, nezapomenutelná, bezproblémová a hlavně přesně taková, jakou ji chceme. Luxusní svatba Praha je komfortním zážitkem, který zůstává v srdcích každého ze svatebčanů.

LUXUSNÍ SVATBA PRAHA

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ SVATBA PRAHA

Den, který patří mezi ty, na které vzpomínáme celý život. Jak si ho přestavujete vy? Luxusní svatba Praha vám nabízí nekonečně mnoho způsobů, jak svůj den D prožít. Stačí si vybrat.

Svatební šaty, oblek, prstýnky, svatební oznámení, výzdoba, družičky, dorty, hudba, dobré pití a jídlo. To je jen malý výčet toho, co všechno na svůj den budete muset zařídit. Mnohdy jsou přípravy nekonečné a začínají i několik měsíců dopředu. Pokud však chcete mít čistou hlavu a užívat si i poslední dny svobody v absolutní pohodě a bez nervů, doporučujeme vám svatební agentury či koordinátorky, které se o luxusní svatbu Praha postarají. Ať už chcete mít v parném létě konvalinkovou výzdobu, jako hlavního zpěváka Robbieho Williamse, briliantové šaty nebo tří metrový svatební dort, stačí říct. Komu?

LE REVE

Ať už částečně nebo úplně, tato agentura vám zařídí luxusní svatbu Praha přesně dle vašich představ. Nabízí vám plánování celé svatby, pomoc v posledním měsíci před svatbou nebo koordinaci pouze vašeho dne D. Mějte svatbu bez starostí.

Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748
Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748, Praha 6

CREATIVE WEDDINGS

Luxusní svatba Praha je vašim velkým snem a vy jen nevíte, jak ji dát dohromady? Od toho je tady Creative Weddings, agentura, která se postará o to, aby váš svatební den proběhl přesně dle vašich představ. Jsou nápadití, vstřícní a zaměřují se na individuální přístup.

BÁJEČNÁ SVATBA

Chcete, aby i vaše svatba byla báječná? Pak jste tady správně. Tato agentura si zakládá na originálních nápadech, kvalitních dodavatelích, poctivosti, zkušenostech, přátelském přístupu a také na nadšenosti.

Ať už se rozhodnete pro svatbu o čtyřech lidech nebo obrovskou veselici, nedávejte na slova jiných a zařiďte si ji podle vašich představ a snů. Je to váš den a vy dva v něm hrajete tu největší roli. Luxusní svatba Praha není jen o množství alkoholu a jídla, o barvě výzdoby nebo o šatech družiček, ale především o emocích, zážitcích a pocitech.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze