Top hledané
Výsledky (0)
Po spolupráci Supreme s módním domem Louis Vuitton je zde další úžasná a luxusní kolaborace.

Luxusní zavazadla RIMOWA a Supreme

Dominika Žejdl
29. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Speciální rubrika
Rimowa x Supreme - kufry na cesty.

Čas dovolených se blíží a vy ještě možná nemáte žádný cestovní kufr. Nezoufejte však, protože my pro vás máme jedinečnou a výjimečnou kolekci cestovních kufrů oblíbené a známé značky RIMOWA a veřte nám, že se opravdu povedly. Ostatně všechny spolupráce značek se značkou Supreme vypadají prostě skvěle. 

Supreme se spojuje s luxusními a známými značkami

Značka Supreme se dostává do světa luxusních značek a velmi se jí daří. Po slavné spolupráci s módním domem Louis Vuitton, kdy vytvořili úžasnou kolekci kabelek a dalších doplňků, se teď rozhodli spojit s uznávaným výrobcem luxusních zavazadel RIMOWA. Zavazadla jsou dostupná pouze v New Yorku, Brooklynu, Los Angeles, Londýně, Paříži. Koupit se však dají i na stránkách značky RIMOWA.

Černé a červené kufry s nápisem SUPREME

Během spolupráce RIMOWA x Supreme vznikly luxusní zavazadla s moderním nádechem: černé a červené kovové kufry ve velikostech 45 a 82 litrů s obrovským nápisem Supreme. Samozřejmě i vnitřek se systémem Flex-Divider s označením Supreme splní vaše očekávaní. Kombinace zámečků, koleček Multiwheel a teleskopického držadla poskytují maximální funkčnost. Díky jejich luxusnímu a modernímu vzhledu se z vás možná stanou vášniví cestovatelé. Netoužíte se už sbalit na cesty?

Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2
Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2, Okolí Prahy

Pokud chcete doplnit set, pořiďte si tašky od Louis Vuitton

Kufry se samozřejmě prodávají samostatně, ale pokud chcete ještě doplnit svou cestovatelskou výbavu, můžete si pořídit jednoduché cestovní tašky od módního domu Louis Vuitton, které jsou také v červené a černé variantě s nápisem Supreme. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
RIMOWA
Pařížská 130/26 110 00 Josefov Česko