Top hledané
Výsledky (0)
Včera odpoledne byl v Praze slavnostně odhalen luxusní pár bot pocházející z dílny slavného návrháře Manolo Blahnika. Pro Českou republiku je o to významnější, že vznikl v kooperaci s Preciosou, předním výrobcem a globálním dodavatelem českého křišťálu.

Luxusní pár bot Manolo Blahnika a Preciosy byl slavnostně odhalen!

Eva Ledecká
28. června 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Tereza Maxová and luxury shoes Manolo Blahnika

Luxusní pár bot s fuchsiovými pom pomy vznikl v Blahnikově dílně v Miláně, kde byl osázen více než stovkou křišťálů Preciosa. Jedná se o jediný exemplář, jehož cena byla vyčíslena na necelých 135 000 Kč.

Slavnostní událost v Preciosa flagship storu v centru Prahy

Odhalení luxusního páru bot se konalo v Rytířské ulici v Praze 27. 6. v 16:00 v Preciosa flagship storu. Bota pro Prahu, jak je nazývána, zde bude vystavena až do 12. listopadu, a to na patřičně hrdém místě: pod křišťálovým lustrem Marie Terezie.

Slavnostní událost zahájila řeč Carly Filmer, ředitelky globální komunikace společnosti Manolo Blahnik, která mimo jiné řekla: „Pro Manolo Blahnika má spolupráce vzhledem k jeho českým kořenům speciální význam. Vždy hledáme příležitost, jak zaujmout a inspirovat, a dnes se nám v Praze podařilo obojí.“

Baletní představení a krásná Tereza Maxová

Příchod krásné modelky Terezy Maxové uvedlo působivé baletní vystoupení za doprovodu opery Bedřicha Smetany Prodaná nevěsta. Jedná se prý o nejoblíbenější operu Manolo Blahnika od tohoto českého hudebního génia.

Bota pro Prahu dle slov Terezy Maxové oslavuje české děditství a tradici, kterou sdílí jak Manolo Blahnik, jehož otec pocházel z Čech, tak sama modelka i společnost Preciosa.

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 121m
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 121m, Praha 1

Luxusní výstava Manolo Blahnika v Museu Kampa

Bota pro Prahu s českým křišťálem vznikla při příležitosti plánované výstavy v Museu Kampa: Manolo Blahnik – The Art of Shoes, která potrvá od 11. 8. do 12. 11. Můžete se těšit na průřez jeho celoživotním dílem. Museum Kampa představuje také místo úzce spjaté s jeho otcem: nedaleko odtud pracoval jako lékárník.

Česká tradice v rukou módní ikony

Bota pro Prahu, výstava v Museu Kampa ani jeho český původ však není vše, co spojuje slavného designéra obuvi a Českou republiku. Manolo Blahnik vytvoří také limitovanou edici dvaceti párů Českem inspirovaných Hangisi s legendární sponou. Tyto luxusní střevíčky budou zdobeny českou paličkovanou krajkou a křišťály Preciosa. Budou k prodeji a vytvořeny každé ženě na míru.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Manolo Bahnik
Calle Serrano nº 58 28001 Madrid Spain
(+34) 91 575 96 48