Hlavní stránka Nové články

Milujete pocit, když se při jízdě čím dál tím více noříte do sedačky vašeho automobilového miláčka a lehce vás šimrá v břiše? Automobil Levante, pyšnící se trojzubcem na své přídi, vám to milerád dopřeje. Znamená totiž vítr, přesně řečeno je to jméno větru, který fouká přes Středozemní moře a mění se v každém momentu. Dáte si závod s větrem? Schválně, na koho sázíte?

Pod kapotou naleznete 590 koní

Když se podíváme zeširoka na výkon Levante, nabídne nám vše, co bychom od Maserati očekávali - od příjemně vrčícího motoru až po prožitou nekonečnou vášeň z jízdy. Pod kapotou pracuje 3,8litrový vidlicový osmiválec, motor vyráběný v továrně u Ferrari v Maranellu. Zrychlení vás nicméně mile překvapí: z 0 na 100 km/h zvládne za 3,7 sekundy. Už cítíte ten vítr ve vlasech? Maximální rychlost se blíží téměř k 300 km/h..Speciální je i pohled pod kapotu, osmiválec se totiž ukrývá pod karbonovým krytem, zatímco hlavy válců jsou lakovány dráždivou červenou barvou, hotový krasavec, který rozpálí snad každého.

Brilantní detaily, luxusní zpracování

Jde vidět, že italský výrobce sportovních a závodních vozů si v každém aspektu s designem automobilu vyhrál, ať už se jedná o čistý styl, fantastický interiér, či zevnějšek. Interiér je tvořen koženým nebo exkluzivním hedvábným potahem Ermenegildo Zegna v barvách černé či hnědé. Uvnitř kabiny naleznete množství elegantních prvků, které vozu dodávají atmosféru skutečného přepychu. Jistě stojí za povšimnutí elegantní červené prošití sedaček, či červené logo Maserati kontrastující se zbytkem interiéru vozu, koberečky se symbolem Trofeo a hodiny Maserati s jedinečným ciferníkem.

Maserati Levante Trofeo, palibní deska
Maserati Levante Trofeo, palibní deska • Zdroj: maserati.com

Pouze 100 kusů výjimečného barevného provedení, kdo dřív přijde, ten dřív...

Pokud zatoužíte po opravdové luxusní specialitě, Maserati bude prodávat i model Launch Edition, který je ve speciálních barvách exteriéru Matte Blu Emozione (modrá), Giallo Modenese (žlutá) a Rosso Magma (červená). Základní cena modelu Levante Trofeo je necelé 4 milióny CZK.

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m, Praha 1
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Video

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger
info@maserati.com
+ 39 02 44 41 28 99