Top hledané
Výsledky (0)
Konferenční sál hotelu Hilton se v neděli 26. 11. od 10:00 do 16:00 promění na luxusní kouzelnou místnost s vůněmi a chutěmi celého světa. Toto unikátní tržiště, které podporuje českou charitu, zahájí Ivana Zemanová, prví dáma České republiky.

První dáma ČR zahájí 26. 11. Mezinárodní vánoční festival v Hiltonu

Eva Ledecká
03. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Paní Ivana Zemanová při slavnostním zahájení, 2016

Cesta okolo světa za 1 den

Na luxusním vánočním festivalu se seznámíte s tradicemi a kulturou více než 40 zemí světa. Kromě lahodých pokrmů a nevšedních luxusních dárků, které zde můžete zakoupit, nebudou chybět tanečníci ani zpěváci. Bude vám odhaleno umění malování na hedvábí, tetování henou nebo fruit carving - ozdobné vyřezávaní ovoce.

Mezinárodní vánoční festival každoročně přiláká tisíce návštěvníků a tradičně ho zahajuje první dáma české republiky. Letos to tedy opět bude paní Ivana Zemanová.

„Nejpopulárnější mezi našimi návštěvníky jsou stoly, kde diplomaté oblečení v národních krojích prodávají výrobky typické pro své země: sladkosti, vybrané lahůdky, kosmetiku, módu, šperky, elektroniku, dekorativní nebo umělecké předměty,“ dodává paní Ilda Poda, koordinátorka festivalu.

Diplomatická asociace DSA (Diplomatic Spouses Association), která festival organizuje, slaví letos 20 let od svého vzniku. Její snahou je podporovat přátelství a porozumění mezi lidmi odlišných kultur a z různých národů. Peněžité dary od korporací nebo soukromých dárců, peníze vybrané na stáncích a na Aukru jsou každoročně přerozdělovány mezi české charitativní organizace. Od roku 2000 rozdělila takto více než 66 milionů korun.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Projekty, které DSA podporuje, mají různá zaměření. Patří mezi ně české nemocnice, hospice, léčebny i dětské domovy.

„Naše úspěchy by nebyly možné bez nadšení a obětavého úsilí členů DSA, pomoci dobrovolníků a štědrosti sponzorů. Věřím, že nadšení a optimismus nás bude provázet i v nadcházejících letech,“ dodává paní Myung-ji Suh, prezidentka asociace.

Vstupenky na luxusní vánoční festival v hodnotě 100 Kč můžete zakoupit již od 1. 11. v síti Ticketstream. Na místě zaplatíte 150 Kč, děti do 12 let mají vstup zdarma a je pro ně na festivalu připraven dětský koutek s luxusním animačním programem. Festival doplňuje on-line „Diplomatická aukce“, která začíná v pátek 17. listopadu na www.aukro.cz.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze