Top hledané
Výsledky (0)
Emma Smetana, Barbora Poláková, Monika Bagárová, Lenny, Klára Vytisková. Zpěvačky, které je dobré znát.

Mladé české neokoukané zpěvačky, které stojí za poslech

Tereza Janatová
28. července 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Emma Smetana

Vybrali jsme zpěvačky, které jsou krásné a talentované a přesto vyloženě neplní titulky magazínů. Zkuste si poslechnout jejich písničky, třeba se vám zalíbí jako nám.

Emma Smetana

Bývalá moderátorka televize Nova se po porodu dcery Lennon vrhla na kariéru zpěvačky. Tedy, zpívala už před otěhotněním, ale po narození holčičky se do toho pustila s mnohem větší vervou. Její popovou hudbu, kterou tvoří se svým přítelem Jordanem, oceňují i hudební kritici a zástupy fanoušků jí rostou. Emma má za sebou už i několik koncertů, vydala desku a natočila luxusní videoklip. Moderování se věnuje dál, ale zdá se, že blíž má momentálně ke zpívání. Dole ve videích najdete její nejnovější luxusní klip.

Barbora Poláková

Herečka na sebe nejdřív upozornila písničkou Kráva, kde zpívala o tom, že se na ni kluk vykašlal na Valentýna. Asi větší boom ale zaznamenala s luxusní písní Nafrněná. K songu vzniknul i luxusní klip, do kterého obsadila své herecké kolegyně, například Marthu Issovou nebo Sandru Novákovou. Poláková vyniká hlavně vtipnými texty. Bára je momentálně na mateřské dovolené se svými dvěma dětmi, které má s hercem Pavlem Liškou.

Monika Bagárová

Tato zpěvačka je možná trochu známější než ostatní v tomto seznamu, ale přesto jsme se rozhodli, že ji sem umístíme. Monika se proslavila v pěvecké soutěži SuperStar, kterou sice nevyhrála, ale získala díky ní důležité kontakty. Díky své poctivosti a píli se vypracovala na uznávanou zpěvačku, která dostává nabídky na spolupráci i třeba z New Yorku. Její parketou je R'n'B, přezdívá se jí česká Beyoncé.

Byt na prodej Michle - 61m
Byt na prodej Michle - 61m, Praha 10

Lenny

Sláva dcery zpěvačky Lenky Filipové stoupá závratnou rychlostí. Lenny za svůj popík sbírá hudební ocenění, hudební kritici ji milují a počet jejích fanoušků luxusně stoupá.

Klára Vytisková

Zpěvačka původně vystupovala s kapelou Toxique. Díky své extravagantní image i hudbě byla celkem dobře zapamatovatelná, ale závratné slávy nikdy úplně nedosáhla. Do povědomí posluchačů se pak trochu dostala tím, že byla porotkyní v jedné z řad SuperStar. Nyní vystupuje sama pod jménem Klara. Momentálně je na mateřské dovolené se dvěma dětmi. To jí ale nebrání v tom, aby se účastnila festivalu Sziget, který se koná v srpnu v Budapešti.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze