Top hledané
Výsledky (0)
Komu to na Cenách Anděl slušelo nejvíc?

Móda na Cenách Anděl: Farna za účetní z devadesátek, Smetana si ji namazala na chleba

Denisa Zajíčková
02. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Speciální rubrika
Šlápla tentokrát Ewa Farna vedle?

Česká hudební akademie rozhodla o nejlepších hudebních nahrávkách uplynulého roku. V Cenách Anděl Coca-Cola 2023, které se udílely 30. března v prostorách pražského O2 universa a v přímém přenosu na ČT1, bylo oceněno celkem patnáct nahrávek a projektů. Nejlepší album nahráli podle České hudební akademie November 2nd, do Síně slávy byl uveden Jiří Korn.

Ve veřejném prostoru od soboty probíhají diskuze, zda módní kreace na letošních „Andělech“ nebyly přeci jen o trochu zajímavější než ocenění umělci. Některým vadilo, že ti, kteří své ocenění získali, nejsou příliš známí. Další však argumentují tím, že právě Ceny Anděl se rozdávají za skutečné počiny, Český slavík za popularitu. O tom svědčí i způsob, jakým se jednotliví vítězové určují. O Slavících rozhoduje hlasování diváků, ale o Andělech odborníci.

Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067
Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067, Praha 1

Na Andělech měli hlavní slovo odborníci

Ceny Anděl uděluje každoročně od roku 1991 hudební akademie, která je složena z odborníků – hudebníků, producentů, dramaturgů, novinářů a dalších osobností české hudební scény. Od roku 1995 je vyhlašovatelem Cen Anděl ČNS IFPI. Pořadatelem je již sedmým rokem společnost LUFF PRODUCTION. „O vítězích letos pod dohledem notáře rozhodovalo 487 akademiků,“ uvedla Petra Žikovská, ředitelka ČNS IFPI, která Ceny Anděl vyhlašuje. Večerem provázeli moderátoři Ivana „Fancy“ Kulhánková a Honza Dědek. Letošní line-up sestavili pořadatelé z řad nominovaných umělců a v průběhu večera se tak představila i řada oceněných hudebníků. Kromě J.A.R. živě zahráli noví držitelé Andělů November 2nd, Anna K. nebo MC Gey, dále pak nominovaní Sofian Medjmedj a Ben Cristovao, Jelen, Annet X a NobodyListen, Marcell nebo Adam Plachetka. Také Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. 

„Letošní předávání pro nás bylo v mnoha ohledech velkou výzvou. Přesunuli jsme se do většího prostoru O2 universa, díky kterému jsme si mohli dovolit přivítat na ceremoniálu více hostů, a to i z řad veřejnosti, zároveň jsme mohli dát vetší průchod kreativním nápadům a obecně vizuálnímu pojetí, které jde se současnou hudbou ruku v ruce,“ uvádí producentka Cen Anděl Lucka Hájková a doplňuje: „Jsme si vědomi toho, že bez podpory našich partnerů by taková akce v tomto rozsahu nebyla realizovatelná a my jim tímto velmi děkujeme.“ Titulárním partnerem Cen Anděl byla společnost Coca-Cola, hlavními mediálními partnery Česká televize a Evropa 2, dalšími partnery Intergram, OSA a Hlavní město Praha.

Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice – 312
Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice – 312, Praha 6

Móda na červeném koberci

Zpěvačka a herečka Emma Smetana

Tady to bylo vážně žhavé! Emma vypadala fantasticky, stejně tak její partner Jordan Haj. Oba zvolili odvážné výstřihy a odhalili svou hruď. Není pochyb, že právě půvabná Emma byla jednou z nejkrásnějších žen celého večera. Na jednu stranu byly šaty krásné, dlouhé a dýchala z nich elegance, výstřih z nich ale udělal něco speciálního. Velká poklona!

Zpěvačka Ewa Farna

Ewička je v poslední době továrnou na krásné outfity, zejména od chvíle, kdy shodila pár kilo. Slušelo jí to i předtím, o tom není pochyb. Ale teď je znát, že se ve svém těle cítí opravdu dobře. Tentokrát jí to ale nevyšlo, šaty byly zkrátka nuda. Vršek připomínal košili účetních z dávných časů, šedá barva kostýmek pro právníka k rozvodovému řízení. Ewa to umí mnohem lépe.

Herečka Michaela Tomešová

Půvabná herečka Michaela Tomešová dorazila v šatech od módní návrhářky Debbie Brown, make-up a vlasy dělala šéfmaskérka divadla Kalich Eliška Nykodýmová. A tak trochu teatrální vzhled nešel přehlédnout. „Změna je život ne? Ale nevěřte všemu, co píšou, nezbláznila jsem se. Já byla jenom líná si něco dělat na hlavě, tak jsem to vyřešila parukou z divadla a spoustu lidí zmátla,“ prozradila herečka na svém Instagramu.

Téhle paruce sice moc nefandíme, ale pokud se v tom Míša cítila dobře, tak není co řešit. Žádný obrovský malér to určitě není - jen bychom se přikláněli k tomu, aby si takový účes nepořizovala natrvalo! 

Otevřít v galerii (2)
Herečka Michaela Tomešová vsadila na paruku
Herečka Michaela Tomešová vsadila na parukuZdroj: Profimedia

Influencerka Mariana Prachařová

Dcera Dany Batulkové a Davida Prachaře má obvykle módu v malíku. Tentokrát vsadila Mariana Prachařová na stříbrnou a vypadala nádherně. Šaty na jedničku se ale trochu ztrácely ve vysokých botách, které k tomu ve stejné barvě zvolila. Byl to záměr? Zřejmě ano, ale na efekt nic moc. Každopádně od té doby, co Mariana své vlasy zkrátila - a je naprostou kopii své maminky - vypadá skvostně. Snad, že konečně našla sama sebe! 

Herečka Eva Burešová a kuchař Přemek Forejt

Eva tentokrát vypadala trochu víc „cool“ než obvykle. Zkrátka jí šaty krásně seděly, vypadala uvolněně a večer si evidentně užívala. Možná za to může její odchod ze seriálu ZOO, který nedávno oznámila. Nijak se netajila totiž tím, že toho na ní bylo v poslední době moc. Spokojeně vedle ní vypadal i Přemek Forejt.

Zpěvačka Žofie Dařbujánová

To by bylo, aby někdo neukázal prsa. Co na to říct. 

Influencerka Naomi Adachi

Radost z těhotenství je u Naomi naprosto evidentní, ale neměl by tohle být jeden z těhotenských hříchů? Nějak jsme šatům, které odhalují bříško, nepřišli na chuť. Ačkoliv jsou těhotné ženy krásné a rozhodně by se neměly skrývat někde na pohovce u televize. 

Otevřít v galerii (2)
Naomi Adachi se těší na miminko
Naomi Adachi se těší na miminkoZdroj: Profimedia

Výsledky Ceny Anděl Coca-Cola 2023

Síň slávy: Jiří Korn

Album: November 2nd – November 2nd

Skladba: Anna K. - Údolí včel (autor T. Vartecký)

Skupina: J.A.R. - Jezus Kristus Neexistus?

Sólová interpretka: Pam Rabbit – I Love the Internet

Sólový interpret: David Koller – LP XXIII

Objev: Tereza Balonová – Lampiony 

Společný projekt: Calin & Viktor Sheen – Roadtrip

Videoklip: dné – Traps In My Feed (feat. FVLCRVM), režie L. Vacke

Slovenské album: Hex – Kde je tu láska?

Alternativa a elektronika: Anna Vaverková – Pozdravy z polepšovny

Folk: Marie Puttnerová – Laila Tov

Jazz: David Dorůžka, Robert Fischmann, Martin Novák – Gilgul

Klasika: Martinů Voices, Lukáš Vasilek – Britten 

Rap: MC Gey – O tatínkovi, který usnul

Rock: Exorcizphobia – Spiritual Exodus

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze