Top hledané
Výsledky (0)
Kdo byl na červeném koberci filmového festivalu v Cannes za hvězdu?

Móda z Cannes 2024: Bella Hadid ukázala skoro všechno, Demi Moore nezestárla ani o rok

Denisa Zajíčková
22. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Demi Moore vypadala jako vždy perfektně

Filmový festival v Cannes přináší na červený koberec mnoho zajímavých stylů, které rozhodně stojí za pozornost! Jinak tomu není ani tentokrát, ačkoliv Bella Hadid na sebe strhla většinu pozornosti. Přišla totiž v tak odvážném modelu, že nikomu nezbyl takřka žádný prostor pro představivost, co ukrývá její dekolt. Rozhodla se snad pro další revoluci? V poslední době někteří bojují za to, aby byly ňadra vnímána jako jakákoliv jiná část těla!

Cate Blanchett se ukázala jako dokonalá dáma
Vždy perfektní Demi Moore
Rosie Huntigton-Whiteley byla bezchybná
Slovenská kráska Adriana Sklenaříková zazářila

Modelka Bella Hadid, která se v Cannes objevila na premiéře filmu The Apprentice, zahalila své tělo do luxusních krátkých šatů tělové barvy, které cíleně upozorňovaly na její bradavky. Ačkoliv vzbuzovala mnohdy rozporuplné reakce, nijak to Belle nevadilo. Není to poprvé, co se snažila svým outfitem šokovat.

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

Bella Hadid si stěžuje na pozornost, chtěla ale šokovat

Nedávno se přitom nechala slyšet, že s modelingem končí, protože už se nechce přetvařovat. Deset let funguje v prostředí, ve kterém každý hodnotí její vlasy, make-up i postavu. A ačkoliv má dokonalé tělo, už toho pro ni zřejmě bylo dost. Prohlásila tak, že se z vrcholového modelingu chce stáhnout stranou a věnovat se jiným aktivitám. 

„Žít s tímhle čím dál horším stavem a zároveň neustále pracovat, aby na mě všichni byli hrdí, si vybralo vcelku nepopsatelnou daň. Mít tolik trápení a nemocí a zároveň tolik požehnání, výsad, příležitostí a lásky – nic rozporuplnějšího jsem asi nikdy nezažila,“ napsala loni v srpnu Hadid. „Nejtěžší na tom bylo asi to, když mě lidé soudili podle toho, jak vypadám, a ne podle toho, jak se cítím.“

Otázkou je, proč když ji trápí, že ji deset let někdo hodnotí a je cílem paparazzi, si oblékne šaty, ve kterých musí být jasné, že na červeném koberci rozhodně nezapadne. Že by to s tou únavou z velké pozornosti nebylo tak horké?

Otevřít v galerii (2)
Bella Hadid byla velmi odvážná
Bella Hadid byla velmi odvážnáZdroj: Profimedia

Nestárnoucí Demi Moore

Někteří jen kroutí hlavou. Jak to ta Demi Moore dělá? Jako by snad znala recept na věčné mládí. I na festivalu v Cannes vypadal zkrátka fantasticky a hravě strčila do kapsy i o dvacet let mladší kolegyně. Šedesátku by ji nikdo netipoval, a že má tahle kráska mimořádný vkus, o tom zkrátka není pochyb. Už v minulosti si ji pro svou kampaň vybrala například luxusní značka Fendi nebo Versace, a bezesporu by na jejich molo patřila i teď.

V Cannes vynesla perfektní outfity jak na červený koberec, tak ve volném čase, kdy vsázela hlavně na puntíky. Ty jsou stále populárnější a zdá se, že budou letošním teplým dnům dominovat. Pokud sáhnete po šatech, které vám skvěle padnou jako Demi - a nebudete se bát menšího výstřihu - uděláte parádu na letní slavnosti i při nákupu potravin.

I Slovensko na červeném koberci mělo svou krásku

Adriana Karembeu si na červený koberec oblékla dokonalé černé šaty zdobené stříbrným fénixem, ve kterých vypadala naprosto skvostně. Pokud marně přemýšlíte, proč je vám tahle tvář povědomá, možná vám více řekne Adriana Sklenaříková - slovenská supermodelka, která se za fotbalistu Christiana Karambeu provdala v roce 1998. V roce 2011 ale oznámili rozchod. V roce 2014 se vdala podruhé, a to za marockého podnikatele Arama Ohaniana. 

Svou první dceru Ninu porodila v roce 2018 - téměř ve 47 letech. A že má skvělý vkus a ví, co na červený koberec patří, o tom není zkrátka pochyb. 

Otevřít v galerii (2)
Adriana Sklenaříková
Adriana SklenaříkováZdroj: Profimedia

Vždy dokonalá Cate Blanchett 

Jestli je někdo na červeném koberci za elegantní dámu, je to Cate Blanchett. Dokonalá kráska, která má jemné rysy a k tomu vždy volí vhodné šaty. Ví, co jí sluší. A ani tentokrát to nebyl krok vedle. Vedle outfitů, které se snažily šokovat všechny přítomné, byla doslova noblesní. Luxusní šaty nekřičely o pozornost, ale jemně krásku doplňovaly.

Cannes 2024 potrvá do 25. května

Filmový festival v Cannes je jednou z nejprestižnějších a nejznámějších filmových akcí na světě. Každoročně se koná v květnu ve městě Cannes na Francouzské riviéře. Poprvé byl uspořádán v roce 1946 a od té doby se stal významnou událostí filmového průmyslu, kde se setkávají tvůrci, herci, producenti a filmoví nadšenci z celého světa. Kromě samotného promítání filmů je festival také příležitostí pro uzavírání obchodů, prezentaci nových projektů a diskuse o budoucnosti kinematografie.

Filmový festival v Cannes nejenže oslavuje kinematografii, ale také má významný vliv na kariéry mnoha filmařů a herců. Úspěch na tomto festivalu může znamenat zásadní průlom a otevření dveří k mezinárodnímu uznání a dalším příležitostem v oboru.

Je také oslavou filmového umění v jeho nejlepším a nejkrásnějším provedení. Nabízí jedinečnou platformu pro prezentaci nové tvorby, inspiruje k diskusi o současných trendech a je místem k setkávání.

Zdroj: redakce, Instagram, festival-cannes.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze