Top hledané
Výsledky (0)
Zatímco soutěžící předvedli nádherné kostýmy, moderátorka Tereza Kostková všem ukázala, že umí také mluvit sprostě.

Móda z parketu StarDance: Vesnickou hospodyňku Kubelkovou strčila do kapsy vlastní dcera. Předvedl se i otloukánek Adamczyk

Denisa Zajíčková
13. listopadu 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Soutěžící Iva Kubelková s partnerem Georgem Jiraskem

V pátém soutěžním večeru StarDance se rozloučili zpěvačka Tereza Mašková a tanečník Daniel Kecskeméti, kteří se diváky snažili svou sambou přenést do Maďarska. A zatímco růžovláska se ukázala za dokonalou šelmu, která by si podmanila celou džungli, modelka Iva Kubelková opět dokázala, že si na sebe může vzít všechno a stále vypadá naprosto skvostně! 

Tatiana Drexler je elegantní dáma
Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti
Modelka Iva Kubelková a partnerem Georgem Jiraskem

Sobotní večer byl neuvěřitelně plodný. Moderátor Marek Eben si vystřelil z herce Marka Adamczyka. Ten dostává neustále naloženo od poroty, a tak prý po soutěži vytvoří hru s názvem Zdeňku, nezlob se. Nepochybně jde o narážku na porotce Chlopčíka, který si vůči Adamczykovi nebere vůbec servítky. A ty si nebrala ani moderátorka Tereza Kostková, když všechny ubezpečila, že je to hodná duše. „Taková sv*ně nejsem, abych začínala od příjmení,“ pronesla ve chvíli, kdy se vyřazovalo a zdálo se, že je to mezi Terezou Maškovou a Josefem Maršálkem.

Nutno říct, že na veřejnoprávní televizi taková slova obvykle nepadají, pokud pomineme minisérii Volha, která se vymykala všem standardům. Možná dostala Kostková v zákulisí pomyslný políček od vedení televize, ale to zůstalo tajemstvím. A co se dělo dál? Podívejte se s námi, komu to nejvíce slušelo a kdo musí urychleně změnit stylistu, šatník i vkus.

Tatiana Drexler

Porotkyně na sebe vzala model šatů, který působí, jako by na sobě měla tři vrstvy. Jednoduchý účes a klasické černé lodičky jí sluší, přesto mají šaty poněkud nešťastný střih a Tatianě přidávají kila. Svou pověstnou eleganci v tomto modelu zkrátka ztratila. Modrá barva společně s leopardím vzorem působí velmi lacině. Škoda, tady se to zkrátka nepovedlo. Na druhou stranu není jako porotkyně v televizi tolik vidět. Když celý přenos sedí, měli by na to stylisté brát ohled, aby pak nevypadala mohutně.

Dům s bazénem na pronájem, Praha Východ –
Dům s bazénem na pronájem, Praha Východ –, Okolí Prahy

Natálie Jirásková a Iva Kubelková

Zdá se, že se Natálie Jirásková poučila z minule, kdy vynesla jakýsi plážový overal a byla za dokonalou dámu. Vedle maminky Ivy Kubelkové vypadala jako dospělá elegantní žena, ve stejném duchu jí následovala také sestra Karolína. Když nemá po Natálka po svém boku partnera Adama Mišíka, zdá se, že nemá takový důvod se "předvádět" a volí modely, které ji opravdu padnou. Vytříbený vkus má po mamince a možná čas od času dokonce zavítá do jejího šatníku.

Modelka a moderátorka Iva Kubelková, která se stává favoritkou soutěže, oblékla titěrný a velmi barevný model, který jí ovšem padnul jako ulitý. Nejdřív se ukázala jako stydlivá hospodyně z vesnické "sámošky", pak to ale pořádně rozbalila. Nejen, že v něm předvedla svou skvělou postavu, také byla nepřehlédnutelná. Musíme říct, že Iva má v sobě něco, co nás zkrátka neskutečně baví. Umí to nenásilně prodat a je okouzlující - ačkoliv na začátku soutěže dlouho bojovala se zraněním.

Otevřít v galerii (2)
Iva Kubelková na dvojnásobnou maminku rozhodně nevypadá!
Iva Kubelková na dvojnásobnou maminku rozhodně nevypadá!Zdroj: Profimedia

Manželé Adamczykovi

Kdyby to byla soutěž manželských párů, rozhodně bychom hlasovali pro Adamczykovi. Mají v sobě neuvěřitelnou energii, Eva se zřejmě pro parket narodila a Marek je jejím dokonalým ochráncem. Jak se hojně spekulovalo, že tahle soutěž je rozdělí, vypadá to přesně naopak. Marek se ale nechal slyšet, že kdykoliv se zmíní doma o dítěti, Eva utíká. Prý se asi bojí nebo chce budovat kariéru. Tak aby mu nakonec neutekla právě na taneční parket, kde je naprosto perfektní! Možná má tahle žena zkrátka talent na všechno.

V tento večer to slušelo oběma a není co vytknout. Jen bychom si možná dovolili radu tady pro paní sportovkyni - tahle zelená byla stvořena na její tělo! Rozhodně by neměla chybět v jejím šatníku, pokud chce zářit v každé místnosti, do které vkročí. Krásně jí přitom sekundoval tanečník Jakub Mazůch, který dokonce odhodil při tanci kalhoty. Radost divaček ale rychle skončila. Měl totiž ještě jedny!

Otevřít v galerii (2)
Eva a Marek Adamczykovi
Eva a Marek AdamczykoviZdroj: Profimedia

Tereza Mašková

Za skutečnou šelmu byla zpěvačka Tereza Mašková. Její výrazné vlasy se často se zvolenými modely bijí, ale tentokrát si to sedlo a vypadala naprosto nádherně. V krátkých šatech ukázala svou perfektní postavu a zazářila. Na soutěži se hodně nadřela, což celou dobu bylo naprosto evidentní. Na postup to ale nestačilo. Nutno říct, že si ostudu rozhodně neudělala a odchází s hlavou vztyčenou. 

Zdroj: redakce, Česká televize, Instagram

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze