Top hledané
Výsledky (0)
Komu se outfit na Českého lva vyvedl, a kdo naopak úplně pohořel?

Móda ze 30. ročníku Českého lva: Šaty hodné Hollywoodu, ale i vrchol nevkusu. Kdo byl nejlépe oblečenou ženou večera?

Barbora Večeřová
06. března 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Eva Decastelo v působivém modelu

Český lev je za námi. Sošky jsou rozdány, úspěchy jsou oslaveny. Ještě ale zbývá poslední věc, na kterou bychom neměli zapomínat - a tou je móda. I přesto, že včerejší večer byl hlavně o oceňování skvělých hereckých výkonů, my bychom rádi ocenili také módní kreace, které naše celebrity na červený koberec vynesly. Samozřejmě jen ty, které je za co oceňovat. A že jich bylo... Najdou se ale také velké přešlapy, které bychom raději už nikdy neviděli. Kdo u nás zabodoval, a kdo naopak zklamal? 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Barbora Večeřová
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Barbora Večeřová

Alena Doláková vsadila na bílou 

Otevřít v galerii (5)
Alena Doláková
Alena Doláková Zdroj: Profimedia

S touhle róbou by se mladá herečka nemusela stydět vyrazit na žádný červený koberec. Bílé šaty jsou sice jednoduché, v jednoduchosti je ale přeci krása, souhlasíte? Navíc je ozvláštňuje jejich střih a spadlé rameno, které splývá s postavou a vytváří smyslné křivky. Zlaté psaníčko, minimalistické šperky, rovné vlasy a lehký svěží make-up dotváří módní dílo k dokonalosti. 

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

 

Uhrančivá Eva Decastelo 

Otevřít v galerii (5)
Eva Decastelo
Eva DecasteloZdroj: Profimedia

Sexy moderátorka Eva Decastelo vyrazila do společnosti po boku svého partnera Tomáše Třeštíka. A musíme uznat, že jí to opravdu slušelo! Nebála se barev a zvolila zelený saténový rolák se splývavými rukávy až ke kotníkům. Zlatý pásek ještě podryl efekt vosího pasu a Eva opět ukázala, že k tomu, aby byla žena přitažlivá, opravdu není potřeba jít s kůží na trh. Vypíchnout musíme také účes a make-up. Výrazně orámované oči a drdol s ofinou načesanou do čela z ní činí adeptku na nejlépe oblečenou ženu galavečera. 

 

Elizaveta Maximová by se nemusela stydět ani v Hollywoodu 

Otevřít v galerii (5)
Elizaveta Maximová
Elizaveta MaximováZdroj: Profimedia

Wow! Tady snad není ani potřeba přidávat komentář. Elizaveta Maximová patří k nejkrásnějším českým herečkám současnosti a výběrem tohoto outfitu svou krásu jen podtrhla. Zářila zkrátka jako hvězda, a nebylo to jen tím, že celé její šaty jsou poseté třpytkami...

 

Jenovéfa Boková si poradila i s bříškem

Otevřít v galerii (5)
Jenovéfa Boková
Jenovéfa BokováZdroj: Profimedia

Stylová budoucí maminka? Tak tou je rozhodně herečka Jenovéfa Boková! Zapomeňte na nevkusné oblečky alá Rihanna, takhle to má vypadat na červeném koberci. Jednoduché modré šaty s průsvitným závojem s detaily průstřihů v oblasti ramen a minimalistické doplňky. Skvělá a decentní volba. 

 

Denisa Nesvačilová ví, co jí sluší

Otevřít v galerii (5)
Denisa Nesvačilová
Denisa NesvačilováZdroj: Profimedia

Denisa Nesvačilová nás včera potěšila. Krémové saténové šaty jí skvěle sednou a detail v oblasti hrudníku jí rozhodně hraje do karet. V tomto případě bychom možná doplnili celý outfit ještě několika šperky, i bez nich jde ale o jeden z nejlepších outfitů večera. 

Barbora Večeřová

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Jana Plodková na louce v 18. století

Otevřít v galerii (5)
Jana Plodková
Jana Plodková Zdroj: Profimedia

Květiny a krajky dohromady se v tomhle století ještě nosí? My si to nemyslíme, ale Jana Plodková zřejmě ano. Na galavečer zvolila dlouhé krajkové šaty poseté květinovým vzorem. A aby toho nebylo málo, mají dlouhé rukávy a nepravidelný zvlněný výstřih. Možná si Jana trochu zavzpomínala na první ročníky Českého lva a omylem se časem vrátila ještě trochu dál, až do 18. století, jinak si tohle neumíme vysvětlit. 

 

Natálie Jirásková by potřebovala o číslo menší šaty 

Otevřít v galerii (5)
Natálie Jirásková
Natálie JiráskováZdroj: Profimedia

Tady bylo posuzování opravdu těžké. Modelka Natálka je krásná a rozhodně ví, jak na takový galavečer vyrazit. Šaty jsou samy o sobě zajímavé, ale přijde nám, že jí v oblasti bříška a prsou příliš nesedí. Možná by to chtělo o trochu menší model, nebo se vyhnout látce, která se takto mačká. Věříme ale, že příště Natálie bude zdobit příčky nejlépe oblékaných dam. 

 

Tatiana Dyková vyšla ze sprchy

Otevřít v galerii (5)
Tatiana Dyková
Tatiana DykováZdroj: Profimedia

Znáte to, když ráno nemůžete vstát, nic nestíháte a máte sto chutí vyrazit z domu jen v županu? Tak asi nějak takhle to měla Tatiana Dyková před Českým lvem. Minimálně soudě podle jejího outfitu. Růžové dlouhé šaty se jí zřejmě nezdály dost a tak je zkrátka přehodila, no... saténovým županem. A když vidíme kousek zmíněných šatů... možná je to tak dobře. Tohle se prostě vůbec nepovedlo.  

 

Módní katastrofa v podání Markéty Irglové 

Otevřít v galerii (5)
Markéta Irglová
Markéta Irglová Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Markéta Irglová, která na galavečeru vystupovala, šlápla opravdu hodně vedle. Doporučili bychom najmout si stylistu. A pokud má tohle na svědomí stylista, doporučujeme ho okamžitě vyhodit. Tady je prostě špatně úplně vše, od hlavy až k patě... 

 

Sandra Nováková si zřejmě spletla událost

Otevřít v galerii (5)
Sandra Nováková
Sandra NovákováZdroj: Profimedia

Sandra Nováková si zřejmě spletla, kam večer vyráží. Tohle na nás působí jako kdyby si vyrazila s kamarádkami do baru a chtěla na sebe upoutat co největší pozornost. Růžová mašle působí infantilně a černý korzet Sandře moc nesedl. K outfitu se absolutně nehodí ani crossbody kabelka. Jediné malé bezvýznamné plus dáváme za boty. Ale jedna vlaštovka jaro nedělá...

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze