Top hledané
Výsledky (0)
Ve StarDance se pro Centrum Paraple vytančilo 20 327 620 Kč.

Móda ze StarDance: Vypadlé tanečnice zastínily celebrity i neslušného Ebena. Kostková byla pro šaty v dětském koutku

Denisa Zajíčková
27. listopadu 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Zuzana Dvořáková Šťastná a Anna Riebauerová

Tradiční charitativní večer soutěže StarDance se nesl ve znamení lechtivého komentáře moderátora Marka Ebena, který Tatianu Drexler poslal, aby si pustila film pro dospělé. Radost měli ale soutěžící - nikdo nevypadl a všichni si tak užili večer plnými doušky. Dorazil však někdo nevhodně oblečen? Ale to víte, že samozřejmě ano! 

Darija Pavlovičová má skvěle nastartovanou kariéru
Tereze Kostkové vyžehlené vlasy sluší
Zuzana Dvořáková Šťastná volbou svého oděvu vyčnívala. Společnost jí dělala tanečnice Anna Riebauerová

Ve StarDance zbývá už jen několik párů, které budou soutěžit o titul absolutního vítěze. Charitativní večer má však od roku 2015 jedno specifikum - nikdo nevypadává a cílem je vybrat především peníze pro Centrum Paraple. Letošní částka dojala i ta nejledovější srdce široko daleko - převyšovala 20 milionů korun, které už teď putují do správných rukou. 

Eben poslal Drexler sledovat porno

Tentokrát překvapil nejvíce Marek Eben - nikoliv však svou volbou oblečení. Porotkyni Tatianě Drexler poradil, aby si pustila film pro dospělé! Často totiž na konto Vavřince Hradilka posílá poznámku, že by chtěla vidět „vystreté nohy“. V překladu „natažené“. „Táňa by se měla dívat na filmy pro dospělé, tam je vystreté všecko,“ okomentoval to Eben. Tatiana, která působí jako dokonalá dáma, nebyla z takové poznámky příliš nadšená. Zachovala však dekórum a mírně nevhodný výstup vzala s úsměvem. Je více než evidentní, že dříve konzervativní StarDance se i dnes snaží jít napříč mladším generacím, které jsou ve svém vyjadřování přeci jen uvolněnější. 

Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -
Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -, Okolí Prahy

A ačkoliv ani móda ze StarDance nemůže zastínit boty a kabelku Richarda Krajča na letošních Slavících, jenž se stal tématem uplynulého víkendu, pojďme se podívat, z koho jsme tentokrát nemohli spustit oči. Ačkoliv jsme obvykle za uštěpačné kritiky, kteří najdou chybu i na tom nejdokonalejším outfitu, tentokrát nás tenhle večer vážně bavil. 

Křivky Ivy Kubelkové zastiňují její talenty

Opakovaně se hovořilo o dokonalém těle Ivy Kubelkové, které v posledních dílech často zastiňuje její obrovský talent. Ona sama je bezesporu jedna z největších nadějí letošní řady a je dost možné, že nabídky na taneční vystoupení neustanou ani po konci show. 

Tentokrát oblékla nádherné a sexy šaty, které nebyly vulgární, ukazovaly tak akorát a Ivě neskutečně slušely. S její postavou si může dovolit takřka cokoliv - a navíc její přirozená noblesa nikdy nedovolí, aby vypadala nepatřičně. Vlastně ty diskuze chápeme. Jestli donedávna měla božské tělo, teď je přímo nadpozemská. 

Otevřít v galerii (2)
Iva Kubelková znovu zaujala svými křivkami
Iva Kubelková znovu zaujala svými křivkamiZdroj: Profimedia

Darija Pavlovičová si na parketu buduje kariéru

Než nastoupila do StarDance, byla Darija průměrná mladá nadějná herečka, která se věnuje divadelnímu herectví a občas se mihne v televizi - svou roli měla třeba v úspěšných Kukačkách. Svůj neskutečný talent předvedla právě ve StarDance - v těle má rytmus, je nádherná, milá, vždy usměvavá a zcela evidentně jedna z adeptek na post vítězky. 

Kdykoli se na ni podíváme, jako bychom viděli mladší verzi Ivy Kubelkové. Kdyby snad potřebovala v nějakém seriálu či dokumentu představitelku svého dvacetiletého já, tady má adeptku. Nepochybujeme, že Darija bude mít po konci StarDance telefon zahlcený nabídkami. Povedlo se jí tady skvěle nastartovat kariéru.

Zcela narovinu to byla právě Darija, které to tentokrát na parketu slušelo ze všech nejvíc. Rafinované luxusní šaty, které odhalovaly dost a přece nic, byly přenádherné. Být na jejím místě, pošleme poděkování kostymérce - nebo alespoň dobrou čokoládu. 

Dominika Rošková boduje

Ani taneční partnerka Richarda Krajča si nenechala ujít charitativní večer - a byla nádherná! Na Dominičiných šatech sice není vůbec nic zvláštního ani překvapivého a možná by snesly jiný účes než reklamu na plážové vlny.

Jenže Dominika má své kouzlo, nádherné přirozené opálení, perfektní manikúru a decentní luxusní šperky - vlastně nás to baví moc, i když tam není žádný výrazný prvek, nad kterým bychom se zasnili. To je vlastně naprosto perfektní práce.

Otevřít v galerii (2)
Dominika Rošková miluje černou barvu. Ve společnosti tanečnice Yanulik Grishchenko
Dominika Rošková miluje černou barvu. Ve společnosti tanečnice Yanulik GrishchenkoZdroj: Profimedia

Zuzana Dvořáková Šťastná je naše vítězka

Vybrat nejkrásnější model večera? Máme! Tenhle luxus oblékla tanečnice Zuzana Dvořáková Šťastná, která tančila s Davidem Prachařem. Byl nápaditý, krásně jí seděl a perfektně k tomu zvolila účes i líčení. Výrazná rtěnka a světlé barvy na látce - můžeme jedině zatleskat a smekáme klobouček. 

Kdo je vedle ní jako chudá příbuzná je profesionální tanečnice Anna Riebauerová, které oblékla podivné šaty, kde dominoval černý korzet s kusem látky navrchu. Vedle Zuzany vypadá jako kamarádka, která šla narychlo jako záskok za zrušený doprovod a sáhla po prvním, co měla v šatníku. 

Tereza Kostková a kamínky z dětské herny

Moderátorce Tereze Kostkové sluší růžová a vyžehlené šaty - to během večera potvrdila několikrát. Co však působilo velmi rušivým dojmem, byla třpytivá aplikace v pase. Skoro to vypadalo, že pro kamínky a lepidlo byla narychlo vedle v galanterii - nebo v dětském koutku, kde mají šatník pro princezny. Kdyby kamínky zmizely, šlo by o jedny z nejkrásnějších šatů večera. V poslední době to ale Tereze opravdu sluší - snad, že vypadá po dlouhé době spokojeně. Že by to bylo oznámením, že chce ze StarDance odejít? Utápí se už ve stereotypu? 

Zdroj: redakce, Česká televize, Instagram

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze