Top hledané
Výsledky (0)
Herečka Ivana Chýlková nechala pro tentokrát podpatky doma.

Móda ze zákulisí StarDance: Elegantní Maršálek, Kostková jako superhrdinka od Marvelu a Pocahontas Adamczyková

Denisa Zajíčková
12. prosince 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Cukrář Josef Maršálek dorazil s herečkou Ivanou Chýlkovou

Máme za sebou kontroverzní semifinále soutěže StrarDance! Před branami finále totiž vypadla Iva Kubelková s tanečníkem Martinem Prágrem, které všichni už dávno viděli ve finále. Ihned po šokujícím oznámení se navíc začalo na sociálních sítích řešit, že pro ně nešlo hlasovat, což někteří doložili i snímky obrazovky. Kdo se na večer plný otázek oblékl nejlépe?

Tereza Kostková oblékla krásnou modrou
Iva Kubelková oblékla skvěle padnoucí modely
Eva Adamczyková a Jakub Mazůch

Sen se splnil cukráři Josefovi Maršálkovi, který konečně vyvedl do společnosti svou blízkou přítelkyni Ivanu Chýlkovou. Ta navzdory velké fanouškovské základně vypadla poměrně brzy. Brány finále se však zavřeli před Martinem Prágrem a jeho krásnou partnerkou Ivou Kubelkovou.

Jak se cítili a zda se vůbec ještě někdy do StarDance chystá? Na to jsme se ho zeptali krátce po vyřazení, rozhovor si můžete přečíst zde.

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5

Půvabná Ivana Chýlková

Herečka a účastnice letošního ročníku Ivana Chýlková dorazila po boku svého přítele Josefa Maršálka. A je až neuvěřitelné, jak krásně se sladili! Oba dali absolutní přednost černé barvě, Chýlková také nechala doma podpatky. Jako vysoká žena s i občas dává pozor, vedle koho je vynese. S Maršálkem jsou sice podobně vysocí, ale vysoké boty by jim na eleganci neubraly. Herečka je zvyklá, že je obvykle vyšší než muž vedle ní. Ostatně, její manžel Jan Kraus je sběratelem polibků na čelíčko.

S Maršálkem jsou elegantní, v dobré náladě a zdá se, že si večer užili. To také doporučil cukrář všem, když se později rozepsal na svůj Instagram. „Dostalo se ke mně několik zpráv o tom, že se zase pár jedinců českého národa neumí chovat a pletou si pravidla soutěže s vlastní pocitově invenční tvorbou. Takže ještě jednou. To “co a kam” napíšete, je jen a pouze vaše vlastní vizitka a pokud se neumíte pochlubit ničím jiným než Vaše vychování demonstrovat takto, tak bude lepší zůstat mlčet. Nikdo nemá právo ubližovat jiným. A pro jistotu ještě takhle; přestaňte řešit srač…, život je krátký. A pokud to ještě ani nyní nedocvaklo, tak se stavte u vašeho nejbližšího souseda zemědělce, nafasujte motyku a hybaj na pole. Třeba přijdete na lepší myšlenky,“ ukončil rázně svou řeč. Zdá se, že si o sobě opět přečetl něco, co ho zvedlo ze židle. Doufejme, že takhle oblečený Maršálek na pole nepůjde. To by byla obrovská škoda!

Otevřít v galerii (2)
Ani tentokrát nevynesla Ivana Chýlková podpatky
Ani tentokrát nevynesla Ivana Chýlková podpatkyZdroj: Profimedia

Tereza Kostková v dobré náladě

Poté, co moderátorka Tereza Kostková oznámila, že v dalších ročnících ji už možná nikdo neuvidí, doslova září štěstím. Možná, že se jí ulevilo a potřebuje do svého života změnu. Tentokrát z ní v masérně vykouzlily krásnou dámu, která by se mohla klidně vrátit v minulosti na nějaký ten prvorepublikový večírek. Díky bohu, že ofina zůstala doma!

Tereza je totiž krásná žena sama o sobě a vylepšovat rozhodně nepotřebuje. Modrá jí sekne a tyto šaty v sobě mají neuvěřitelnou ženskost. Až na ten plášť vzadu, který měl být sice originálním ozvláštněním, nám ale připomíná superhrdiny z marvelovské série. Už jenom skočit na nejbližší dům a zachránit dívku v nouzi. 

Iva Kubelková a recept na krásu

Moderátorka Iva Kubelková je pravděpodobně jediná účastnice, která si na sebe může vzít úplně cokoliv. Má krásnou postavu, vrozenou eleganci a umí vynést jakýkoliv model. Je vidět, že bývalou "missku" v sobě zkrátka nezapře! Tentokrát se předvedla v nádherných kostýmech, které z ní udělaly hvězdu večera. Jak už ale víme, na vítězství to nestačilo. 

Její dcery volily o něco střídmější modely. Ačkoliv na sociálních sítích nazvala starší Natálie maminku "svým doživotním vzorem", v módě se od ní mají ještě o učit. Tentokrát zapomněly na džíny, což je jeině dobře, ukázaly se však jen v černé a vlastně na tom nebylo nic zajímavého. Nenadchne, neurazí. 

Otevřít v galerii (2)
Martin Prágr, Karolína Jirásková, Iva Kubelková a Natálie Jirásková
Martin Prágr, Karolína Jirásková, Iva Kubelková a Natálie JiráskováZdroj: Profimedia

Eva Adamczyková má tak trochu štěstí v neštěstí

Jedna z letošních favoritek snowboardistka Eva Adamczyková sic krásně tančí a rozdává úsměvy na všechny strany, ale ty kostýmy, které kolikrát vynese... Je to spíše pro efekt, většina jí ani nesluší a ještě v tom vypadá jako Pocahontas. Zdá se, že ve výkonech jí to však nepřekáží - a to je nakonec to hlavní.

Objevily se však další zprávy, že její muž Marek Adamczyk dorazil s ponurou náladou a byl velmi netaktní. Od začátku soutěže se šíří spekulace, že mají manželskou krizi. Zda čeká Evu vítězství nebo hořký konec roku, to se teprve uvidí...

Zdroj: redakce, Česká televize, Instagram

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze