Top hledané
Výsledky (0)
Na finále vynesla Kostková model znovu od Tatiany Kovaříkové.

Móda ze zákulisí StarDance: Kostková možná oblékla své poslední šaty. Mluví o odchodu, mění se prý doba

Denisa Zajíčková
18. prosince 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Tereza Kostková a Marek Eben jsou symbolem StarDance

Poslední večer soutěže StarDance! Jaká škoda, že taková show má vždy jen pár dílů. Pravda, tanečníci, kteří tvrdě dřou, by nám asi nedali za pravdu. Tentokrát bylo finále nabité, tančilo se, tleskalo, radovalo i smutnilo. A kdo se na to oblékl nejlépe?

Tereze Kostkové to opravdu slušelo!
Bára Poláková vystoupila během večera s Janem Cinou
Adéla Gondíková dorazila bez manžela Jiřího Langmajera
Tereza Kostková s rodiči, kteří se přišli podívat na finále

Tak trochu speciální večer to byl pro Veroniku Khek Kubařovou! Ta v roce 2019 zvítězila po boku Dominika Vodičky, který si v sobotu došel pro další jasné vítězství po boku herečky Dariji Pavlovičové. Je tak dost možné, že bude v příštím ročníku tím nejžádanějším mužem na tanečním parketu.

 

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Veronika Khek Kubařová

Se svou krásnou postavou si herečka Veronika Khek Kubařová může dovolit i odvážnější modely. Ona si však zachovala svou přirozenou eleganci, šaty doplnila blyštivým zdobením a úsměv měla od ucha k uchu. To je zkrátka ten nejlepší módní doplněk na světě pro každou ženu.

Zdálo se, že má z návratu do známého prostředi radost. Ale zda by se chtěla vrátit, absolvovat náročné tréninky i stres? To neprozradila…

Otevřít v galerii (2)
Veronika Khek Kubařová
Veronika Khek KubařováZdroj: Profimedia

Tereza Kostková

Na finálovém večeru byla za řeckou bohyni, na které mohli všichni oči nechat. Ona sama prozradila, že o garderobu se jí tento ročník ve všech případech starala módní návrhářka Tatiana Kovaříková. A zakončila to fantastickým modelem, který byl sexy, zároveň klasický, také elegantní a působil luxusním dojmem.

Tatiana na finálovém večeru nechyběla. Patří mezi naši návrhářskou špičku a její šaty oblékly takové osobnosti jako je, hraběnka Sofie z Wessexu, Andie MacDowell nebo české osobnosti mezi které patří Helena Vondráčková, Bára Nesvadbová a Jitka Asterová. Tvoří s lehkostí, důrazem na ženskost a precizností. Podle Tereziny spokojenosti se dá očekávat, že po šatech z dílny této umělkyně sáhne i příští rok. Jestli tam však bude!

Příští rok bez oblíbené dvojice?

Ačkoliv s další řadou se údajně počítá, Kostková se několikrát nechala slyšet, že uvažuje o svém odchodu z moderátorské pozice. „V naší profesi je strašně důležitý umět některé věci včas pustit,“ překvapila v pořadu Na kafeečko s Miluší Bittnerovou. „Musím říct, že o tom seriózně už léta přemýšlím, že chci tenhle moment poznat.“

Důvodu má k tomu hned několik. „Mění se doba, mění se koncept, měníš se ty,“ vysvětlovala. StarDance už pro ni dávno není jen pracovní zakázkou, ale srdcovou záležitostí. Za ty roky už si vytvořila vlastní styl, dříve více respektovala formát jako takový. Je více než jasné, že diváci by její odchod vnímali velmi negativně. Právě Kostková je spolu s Markem Ebenem symbolem soutěže StarDance od úplného počátku.

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Anna Dvořáková

S otcem Jiřím Dvořákém, kterého si na Vánoce každý spojí s čertem Uriášem z pohádky Anděl páně, dorazila také jeho dcera Anna. Ta nedávno získala významnou roli v seriálu Eliška a Damián, kde si zahrála princeznu z dávné doby. 

Tentokrát nechala dobové kostýmy doma ve skříni a dorazila v odvážných modrých šatech, které k ní perfektně seděly. Výrazné líčení, které by na jiných ženách mohlo vypadat nevkusně, bylo tady trefa do černého. Anička má v sobě své speciální kouzlo. Trochu rebelky, trochu anděla, který když dává rozhovory, mluví velmi vstřícně a inteligentně. Snad, že podědila šarm po svém otci. Ten si získává mladé fanynky v každém věku, až je z toho Anna občas rozpačitá - hlavně, když tátu balí ještě mladší dívky, než je ona sama!

Otevřít v galerii (2)
Anna Dvořáková se odvázala!
Anna Dvořáková se odvázala!Zdroj: Profimedia

Adéla Gondíková

Na finále dorazila také herečka ze seriálu Ulice Adéla Gondíková. Zvolila jednoduché černé šaty volného střihu, které byly krásnou volbou a vypadaly luxusně. Díky stříbrnému pásku nepůsobily mohutně a perfektně se na danou příležitost hodily. Už brzy budeme možná Adélu vídat ale v úplně jiných modelech… 

Nechala se totiž po skončení pořadu slyšet, že do StarDance ji ještě nikdo nevzal. Je to snad prosba o to, aby jí konečně zazvonil telefon? „Já jsem ještě netančila, oni čekají až zestárnu, až mi to nepůjde a zlomí se mi záda,“ řekla se smíchem herečka. „To rozhodování by bylo asi hrozně složité kvůli pracovnímu vytížení, teď nevím, když nic nepřijde, tak nad tím nepřemýšlím,“ dodala na závěr. Není však v jejích slovch pochyb, že by něco takového možná přeci jen ráda uvážila…

Barbora Poláková

Skoro se zdá, že o herečce Báře Polákové není v poslední dobou vůbec slyšet! Když se však ukázala v dlouhých luxusních červených šatech s rozparkem, celá zářila. Později se převlékla do sexy tmavého kostýmu a vystoupila s Janem Cinou. Není pochyb, že se za ní muselo otáčet nespočet mužů, kteří na finále přišli…

Zdroj: redakce, Česká televize, Instagram

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze