Top hledané
Výsledky (0)
Kolekce Dolce & Gabbana FW 19/20 je přehlídkou módních klenotů, které si budete chtít pořídit do svého šatníku!

Nejkrásnější kolekce z Milan Fashion Week: Vítězem je Dolce & Gabbana!

Martina Šmalclová
02. března 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Mistr svého řemesla

Loňskou kolekci FW odstartovala značka Dolce&Gabbana nezapomenutelnou prezentací luxusních kabelek pomocí dronů se světelnou koulí. Letos se sice návrhářské duo okázalé práci s technikou vyhnulo, nic to ale nemění na tom, že na světovém týdnu módy znovu zabodovalo. Chcete vidět nejkrásnější přehlídku Milan Fashion Week? Tady je! 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

V rovnováze

Laťka byla nastavena vysoko. Módní show FW 19/20 i přesto všechno předčila veškerá naše očekávání. Značka Dolce & Gabbana vytvořila kolekci romantických a smyslných modelů, kterou doplnila o kapku pánské elegance. Té docílila pomocí stylových smokingů a obleků z luxusního brokátu. Tohle prostě nemá chybu a nepochybujeme, že díky vyváženosti a široké škále možností si z nejnovější kolekce D&G vybere každý.

Ale vždyť ty jsou svatební...

Třešničkou na dortu se stala přehlídka svatebních modelů, kterých italská módní značka představila rovných 5 kousků. Najdou se mezi nimi šik šaty těsně nad kolena, neokoukané verze midi, ale také klasické róby s nadýchanou maxi sukní, u kterých se značka zdržela jakýchkoliv výstředností. Tak vzhůru za dobrodružstvím... tedy k oltáři! 

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

Raketový vzestup

Designérské duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana v Miláně předvedlo neuvěřitelných 127 modelů! Ještě před 5 lety jsme se přitom dočkali podzimní kolekce o takřka polovině modelech. Jestli bude značka pokračovat tímto tempem, jistojistě se další módní show Dolce & Gabbana změní v celovečerní film! Pokud bude ale stejně vydařený jako luxusní kolekce FW 19/20, s chutí si k němu vezmeme popcorn a budeme ho beze slov hltat! 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Láska na první pohled!

I tak by se dala popsat luxusní kolekce FW 19/20 módního domu Dolce & Gabbana. Navíc tu není nouze i o moje velmi oblíbené doplňky, jako jsou čelenky z peří, květin a nebo klasické klobouky.

Nejsilnějším okamžikem byl pro mě bezesporu model, v němž hrál hlavní roli kabát vypadající vysloveně jako portrét z obrazu. Tvář ženy v zrcadle, která postupně přechází ve zlatý třpyt. Božské!!! Navíc ta sametová černá mašle kolem krku – DOKONALOST. Trochu mi to připomíná můj oblíbený obraz “Dáma ve zlatém” od Gustava Klimta...tomu zkrátka nejde odolat!

Také bych ráda zmínila sytě zlatý kalhotový kostým zdobený červenými květy. Černé klasické kalhotové kostýmy nikdy nevyjdou z módy a jsou doslova geniální. Nicméně já bych se nebránila ani jasnějším barvám, jako je tomu u této zlaté. Večerní koktejl party v Buddha Baru...chce to hodně sebevědomí a také sebedůvěry. Pokud vám nic z toho nechybí hurá do toho!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Dolce & Gabbana - ČR
Pařížská 131/28, 110 00 Staré Město, Česko
+420 222 315 382