Top hledané
Výsledky (0)
Máme tu další red carpet, kterému nešlo odolat! Kdo nás uchvátil?

MTV Awards a luxusní róby, které vás dostanou! Oslnila nás hvězda seriálu Makléři z Hollywoodu, Jennifer Lopez jako sexy domina a Vanessa Hudgens jako svěží mořský vánek!

Dominika Žejdl
07. června 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Emma Hernan

V noci z neděle na pondělí probíhalo vyhlášení cen MTV Awards 2022! Celou akci moderovala krásná herečka Vanessa Hudgens, která patří do našeho výběru nejlepších outfitů večera. Samozřejmě jsme si nemohli nechat ujít hvězdný červený koberec, abychom zhodnotili, jak se známé krásky popraly s dress codem. Našlo se mnoho krásného, ale i pár naprostých šíleností, nad kterými zůstával rozum stát! 

Emma Hernan odhalila své luxusní tělo v šatech s průstřihy!

Že se toho tahle kráska nebojí, už víme ze seriálu Makléři z Hollywoodu, kde většinu času chodí s kůží na trh! A proč by také ne, když si to se svým vyšperkovaným tělem může dovolit. Ani tentokrát tedy na předávání cen MTV nezklamala a oblékla se neonově žlutých šatů s rafinovanými průstřihy. Dokonale v této výrazné barvě zazářila. K šatům zvolila decentní uhlazený účes a kouřové líčení. 

Otevřít v galerii (5)
Emma Hernan
Emma HernanZdroj: Profimedia
Dům s bazénem na prodej, Praha-východ – 416m2
Dům s bazénem na prodej, Praha-východ – 416m2, Okolí Prahy

Jennifer Lopez se ukázala jako sexy domina!

Kolik že už jí je? To snad ani není možné, že je to pořád taková kost a možná, že snad i čím dál tím lepší. Obnovená láska po boku herce Bena Afflecka ji evidentně velmi prospívá. Zpěvačka na předávání cen oblékla cenou róbu s výrazným koženým korzetem, který nechal vyniknout její dekolt a štíhlý pas. K tomu zvolený nedbalý účes dodal celému louku pořádný sexy šmrnc. 

Otevřít v galerii (5)
Jennifer Lopez
Jennifer LopezZdroj: Profimedia

Hvězda ze seriálu Summer House Lindsay Hubbard jako chytrá horákyně!

Na každé akci se najde někdo, kdo přijde oblečený/neoblečený. Tentokrát se toho zhostila kráska ze seriálu Summer House, která se oblékla do luxusní neonově růžové třpytivé síťky. Naštěstí pro ni, se to letos nosí a vypadá to božsky. Pod síťku zvolila kalhotky s vyšším pasem a top přes prsa. Za nás má společně s krásně vyčesanými vlasy jednoznačně za jedna!

Otevřít v galerii (5)
Lindsay Hubbard
Lindsay HubbardZdroj: Profimedia

Moderátorka celé akce Vanessa Hudgens jako svěží letní vánek!

Tohle se take vážně povedlo. Jednou si u snímku s Vanessou říkáme, že vypadá jako svěží vánek a podruhé jako nádherná lesní víla. Každopádně se jí výběr róby od světové Very Wang prostě povedl. Tmavě modrá jde dohromady s jejími tmavými vyčesanými vlasy a výrazným očním líčením. 

Otevřít v galerii (5)
Vanessa Hudgens
Vanessa HudgensZdroj: Profimedia

Předávání cen, nebo BDSM akce?

A jedna crazy Bosco na závěr, která si MTV Awards spletla s nějakou BDSM show, co myslíte?

Otevřít v galerii (5)
Bosco
BoscoZdroj: Profimedia
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze