Top hledané
Výsledky (0)
Nová luxusní kolekce Ocean od známé módní návrhářky Natali Ruden bude již brzy vidění v rámci očekávané módní přehlídky ve Fóru Karlín.

Natali Ruden: kolekce Ocean zaplaví Fórum Karlín 1. 6. 2017

Eva Ledecká
10. května 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Speciální rubrika
Natali Ruden

Natali Ruden své kořeny nezapře. Od mala se pohybovala ve světě, kde móda zaujímala důležité místo. Její kreativita a talent pro výtvarné umění vedly k tomu, že se stala uznávanou ve světě módního návrhářství.  

Ukázka z loňské kolekce
Ukázka z loňské kolekce
Ukázka z loňské kolekce

Po honosném baroku přichází lehkost divokého oceánu

Zatímco se její předchozí kolekce nesla ve stylu baroka, kolekce Ocean je oslavou svobody, jemných materiálů a volnějších střihů. Jedinečné modely jsou ušity z jemného luxusního hedvábí, které bylo exkluzivně vyrobeno pro Natali Ruden.

Luxusní kolekce přichází právě v období, kdy už na nás letní počasí občas vystrčí své růžky. Dopřejte si i vy letní atmosféru ještě před příchodem samotného léta a navštivte jedinečnou multimediální show Natali Ruden, která novou luxusní kolekci Ocean představí.

Prodej rodinného domu, Praha 5-206m
Prodej rodinného domu, Praha 5-206m, Praha 5

Multimediální show s Leošem Marešem

Novou kolekci Natali Ruden Ocean odhalí až módní přehlídka, která se koná 1. června ve Fóru Karlín, moderovat ji bude Leoš Mareš a Luxury Prague Life je jejím hrdým mediálním partnerem.

V průběhu luxusního večera, který začne v 19:00, vystoupí zpěvák Alex Luna s jedinečným jemným hlasem. Na módním mole se v krásných šatech budou procházet naše přední uznávané modelky, jako je Andrea Verešová, Nicol Švanterová, Tereza Jelínková, Gabriela Kratochvílová nebo Veronika Chmelířová.

Výjimečně se návrhářka tento rok rozhodla otevřít každoroční akci určenou pro uzavřenou společnost veřejnosti a nabídla do prodeje omezený počet vstupenek. Můžete je zakoupit na stránkách TicketPro ZDE.

Přečtěte si náš exkluzivní rozhovor s Natali Ruden nejen o její nové kolekci: RYCHLÁ ZPOVEĎ NATALI RUDEN.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Natali Ruden
Dlouhá 3 110 00 Praha 1 - Staré Město
+420 775 571 127