Nový butik Liviana Conti otevřen v Praze. Dorazila i krásná Eva Perkausová

První pražský butik italské návrhářky Liviana Conti slavnostně otevřen!
19. června 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Krásné ženy a luxusní móda

Slavnostní otevření prvního pražského butiku Liviana Conti proběhlo za slunného dne a nenechalo si ho ujít mnoho slavných dam. Byla mezi nimi například herečka Lucie Zedníčková, která úsměvy nešetřila, vždy stylová Chantal Poullain nebo modelka Kateřina Klausová, která si modely luxusní značky prohlížela s velkým zájmem. Dorazily i známé moderátorky: Eva Perkausová zářila v čistě bílých minišatech a Monika Leová vypadala svěže a uvolněně v jednoduchém a pohodlném modelu.

Ani my jsme si otevření nemohli nechat ujít a šli jsme omrknout modely z kolekce SS19. Pojďte s námi na obhlídku!

Zvědavost se vyplatila, butik nabízí pohodlný minimalismus!

Každý, kdo má rád módu, je vždy zvědavý na jakýkoliv nový počin v této sféře, o to víc když se děje přímo v centru Prahy. Butik Liviana Conti najdete na prestižní adrese nedaleko Kotvy, v ulici Králodvorská. Jedná se o malý přívětivý prostor, který v současné době odhaluje kolekci SS19.

Na první pohled je patrné, že se tu jedná o kvalitní materiály, vzdušné a pohodlné modely. Žádné upnuté šaty nečekejte. Naservírovány vám zde budou volnější střihy, áčkové sukně, volné, lehké topy, ideální do parného léta. Nečekejte ani žádnou divočinu co se vzorů týče. Přestože jich tu pár najdete, většina modelů se nese v jedné barvě nebo v kombinaci dvou či více barev k sobě maximáně ladících. Popis kolekce třemi slovy? Ležérní luxusní minimalismus. 

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem, Praha 9

Liviana Conti ve zkratce

Liviana Conti své modely začala tvořit v Miláně již v roce 1982 a od začátku se zaměřovala na používání kvalitních materiálů. Ženám nabízí nekonvenční módu, která je určena kreativním osobnostem vyžadujícím perfekcionalismus, pohodlí a styl. Přidáte se do řad nositelek této značky? Pokud váháte, zbývá jediné: navštívit nově otevřený butik!

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (12)

View photo gallery

O autorovi

Miluji cestování a poznávání jiných světů. Zajímá mě kultura, design, knihy. Ráda objevuji nové věci a ještě raději o nich píšu. Předchozí práce v reklamní agentuře mi dala široký rozhled, který teď uplatňuji ve svém psaní.
Eva Ledecká
Králodvorská 7
Praha
Česká republika
info@livianaconti.cz