Top hledané
Výsledky (0)
Na Aljašce, nedaleko kanadských hranic, je místo, kde divoká příroda neztratila své kouzlo. Zde, v panenské přírodě, leží Noyes Island Resort, který nabízí neopakovatelné zážitky spojené nejen se sportovním rybolovem.

Noyes Island: luxusní rybaření na Aljašce

Eva Ledecká
27. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Noyes Island Resort - Haida Spruce House

Noyes Island Resort na jihovýchodě Aljašky je přístupný po celý rok a přináší inspiraci milovníkům rybolovu a nedotčené přírody. Nezapomenutelné zážitky si z tohoto místa můžete odvést i vy.

Oblast byla původně zformována starověkou vulkanickou činností a nyní je celý ostrov Noyes Island pokryt majestátním parkem Tongass National Forest plným jehličnanů a nedotčené přírody.

V místních vodách můžete obdivovat pozoruhodný mořský život. Jsou domovem kosatek, halibutů i lososů a nekonečného množství jiných druhů ryb, které dělají toto místo oblíbené a mezi sportovními rybáři velmi populární.

Luxusní resort v divoké přírodě

Na ostrov se dostanete pouze letecky a také pomocí helikoptér byla započata stavba resortu v roce 2007. Vizí stavby bylo zprovoznit zde kvalitní, originální a luxusní resort, což se, jak se můžete sami přesvědčit, povedlo.

Nyní zde stojí jedinečný resort daleko od civilizace, obklopený pouze nádhernou přírodou, kde se vám dostane luxus v podobě čistého života.

Odpovědný přístup vůči přírodě

Pro získání elektřiny se využívá solární a vodní energie a průzračná přírodní voda je citlivě filtrována, než se dostane k vám na stůl. Transport hostů se provádí pouze elektrickými vozidly, aby se zabránilo hluku a sebemenšímu znečištění přírody.

Bydlení je zajištěno ve 3 různých typech luxusního ubytování pro 12 až 16 osob. Interiéry jsou zdobené malováním a vyřezáváním typickým pro aljašskou kulturu. Cedar Residence je více intimní než ubytování v Haida Spruce House a The Lodge a navíc přináší zajímavý pohled na potok pod ním. Podlaha části Cedar Residence je transparentní, vyrobená ze skla, a svým hostům přináší kouzelný pohled z interiéru na život v potoce.

Loft s výhledem na Prahu 445m
Loft s výhledem na Prahu 445m, Praha 5

Noyes Island: lokace snů

Ostrov Noyes Island může být označen jako lokace snů, neboť je to nejbližší místo, z kterého se můžete vydat objevovat vodní říši v jihovýchodní části Aljašky. Bude vám zde dopřán takový luxus, že jen kousek od hlavního mola je možné chytat lososy.

Na rybářské výpravy s vámi pojedou licencovaní průvodci, kteří mají dokonalý přehled o místních vodách i rybách. Součástí výpravy je i občerstvení a oběd formou pikniků. Kromě rybolovu se můžete projet na kajaku, vypravit se na pěší túru po úžasné krajině s průvodcem nebo jen tak relaxovat a vychutnávat luxusní prostředí a místní harmonický klid.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Noyes Island Resort
103 Steamboat Bay Dr Noyes Island AK 99921
1 (866) 866-9393