Top hledané
Výsledky (0)
Móda na KVIFF 2023.

Róby na festivalu ve Varech: nádech luxusní atraktivity, ale i neforemnosti a viditelných bradavek

Dominika Žejdl
01. července 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Krásná Hana Vágnerová zazářila v modrých šatech

V Karlových Varech právě odstartoval 57. ročník prestižního Karlovarského filmového festivalu, a slavné osobnosti dorazily připravené rozproudit atmosféru módního šílenství. Nejenže jsme se mohli těšit na fascinující filmy, ale také na neodolatelné módní kreace, které se procházely po červeném koberci. Hvězdy se rozhodly, že si letos na festivalu zahrají s módou a srovnají se se samotnými filmovými klenoty. Připravte se na výjimečný mix umění, glamouru a vtipu, který nám 57. ročník Karlovarského filmového festivalu přináší! Tak se pojďme společně podívat, jak si kdo vyhrál se svou róbou.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Krásná Hana Vágnerová zazářila na červeném koberci v jednoduché modré róbě

Otevřít v galerii (4)
Hana Vágnerová
Hana VágnerováZdroj: Profimedia

Hana Vágnerová se předvedla v celé své kráse na červeném koberci v jednoduchých, ale krásných modrých šatech. Její výstavní modrá róba zaručovala, že si všichni všimly jejího vzhledu a stylu. Herečka se rozhodla pro jednoduché vlasy sepnuté do culíku, což dodávalo jejímu celkovému vzhledu eleganci a sofistikovanost. Vlasy byly pečlivě upraveny a vytvářely dokonalou harmonii s celkovým outfitem. Luxusní doplňky byly dalším důležitým prvkem, který dodával Haně Vágnerové na červeném koberci záři. Náušnice, náramky a psaníčko se perfektně hodily k modré róbě a dokonale podtrhovaly její vzhled. Tyto drobné detaily vyzařovaly eleganci a dávaly celému outfitu luxusní nádech.

Prodej historické vily na Kampě, Praha 1
Prodej historické vily na Kampě, Praha 1, Praha 1

Nepřehlédnutelná Jana Plodková vypadala jako z pohádky

Otevřít v galerii (4)
Jana Plodková
Jana PlodkováZdroj: Profimedia

Jana Plodková potvrdila svůj vynikající smysl pro styl a módu, když se objevila v dokonalé róbě na červeném koberci. Její sukně a top byly ušity z nádherné pevné látky s květovaným vzorem, který jí dodával jedinečný a elegantní vzhled. Tento outfit skvěle podtrhoval její postavu a zároveň vyzařoval sofistikovanost.  Jana se rozhodla pro jednoduchý a přirozený účes, který dokonale ladil s celkovým vzhledem. Její vlnité vlasy byly svěží a přirozené, přidávaly jí mladistvý vzhled a dotvářely dojem příjemnosti. Decentní makeup zvýrazňoval její přirozenou krásu a nezastíral její jedinečnost.

Dokonalý pár Pavol Habera a Daniela Peštová

Otevřít v galerii (4)
Pavol Habera a Daniela Peštová
Pavol Habera a Daniela PeštováZdroj: Profimedia

Pavol Habera zazářil na červeném koberci se svou nádhernou partnerkou Danielou Peštovou, která vzbudila obdiv všech přítomných. Nezapomenutelná plisovaná róba v růžové barvě jí dodávala vzdušnost a eleganci. Její šaty evokovaly pocit pohádkové princezny, která právě vkročila do reálného světa. Daniela se rozhodla pro jednoduchý účes, který dokonale ladil s celkovým vzhledem. Její vlasy byly sepnuté a upravené do uhlazeného účesu, čímž byla zdůrazněna krása a detaily jejích šatů. Výrazné šperky, které si zvolila, přidávaly celému looku nádech luxusu a atraktivity. Decentní líčení zvýrazňovalo její přirozenou krásu a podtrhovalo její výrazné rysy.

Další pohádkou kráskou večera byla Pavlína Pořízková

Otevřít v galerii (4)
Pavlína Pořízková
Pavlína PořízkováZdroj: Profimedia

Pavlína Pořízková na červeném koberci opravdu zazářila. Její fialkové sametové šaty ve spojení s jednoduchými vlnitými vlasy vytvářely pohádkový a princeznovský dojem. Její vzhled byl zároveň vkusný a sofistikovaný, což jí pomohlo stát se středem pozornosti a vyvolat obdiv všech přítomných.  

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Dara Rolins jako třpytivý losos

Otevřít v galerii (4)
Dara Rolins
Dara RolinsZdroj: Profimedia

Na červeném koberci se ukázala i sexy zpěvačka Dara Rolins, která zvolila velmi výraznou barvu svého outfitu. Trochu nám tím připomněla třpytivého lososa. Flitrovaný top s dlouhým rukávem odhalil její sexy vypracované bříško a zbytek schovala pod dlouhou sukni v naoranžovělém odstínu. Vzhledem k nepříznivému počasí zvolila dobrý uhlazený účes, který vypadal, jak když právě zmokla. 

Jitka Čvančarová ukázala bradavky

Otevřít v galerii (4)
Jitka Čvančarová
Jitka ČvančarováZdroj: Profimedia

Po dlouhé době se na červeném koberci v Karlových Varech objevila i herečka Jitka Čvančarová, která dorazila se svým manželem. Tentokrát sice nevystavila svá ňadra ve vulgárním výstřihu, ale nebála se odhalit své bradavky, které byly doslova nepřehlédnutelné. Její celkový look však jinak musíme pochválit, protože vypadala velice elegantně. 

Petra Nesvačilová zanikla v černé nevýrazné róbě

Otevřít v galerii (4)
Petra Nesvačilová
Petra NesvačilováZdroj: Profimedia

Herečka výrazná svou osobností se na zahájení karlovarského festivalu příliš neodvázala. Její černá róba neurazila ani nenadchla. Přitom je to celkem škoda, že nesáhla po nějaké zajímavější róbě, která by jí trošku rozzářila. 

Neforemná a zářivá Ester Geislerová

Otevřít v galerii (4)
Ester Geislerová
Ester GeislerováZdroj: Profimedia

Když se na červeném koberci objevila Ester Geislerová patřila rozhodně mezi nejvýraznější osobnosti celého večera. Ve svých zářivých zelených šatech prostě nešla přehlédnout. Bohužel se nám však nelíbil střih šatů, který působil dost neforemně a její postavě příliš nelichotil. 

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze