Top hledané
Výsledky (0)
Kam cestují celebrity a kolik je dovolená stojí?

Oblíbené podzimní destinace celebrit. Na kolik je přijde noc v luxusních resortech?

Barbora Večeřová
04. října 2022
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Paris Hilton na luxusní lodi

Léto sice již skončilo, to ale neplatí o dovolených. A že už tu svou máte za sebou? Celebrity rozhodně ne! Pokud zrovna nevlastní v dovolenkové destinaci vlastní dům, vydávají se do hotelů, ve kterých se můžete ubytovat i vy. Jaké destinace patří k nejoblíbenějším mezi celebritami a na kolik vás vyjde dovolená v místních resortech? 

Los Cabos, Mexiko

Pravděpodobně nejoblíbenější destinací je právě Mexiko, konkrétně Los Cabos. Los Cabos patří k nejluxusnějším a paradoxně také nejbezpečnějším oblastem světa. Není se čemu divit, že si právě tohle kouzelné místo s průzračnou vodou vybral jeden z nejznámějších párů světa, Justin Bieber a jeho manželka Hailey. Běžně sem ale cestují například George Clooney, Cameron Diaz, Drew Barrymore nebo Oprah Winfrey.  Pokud zde celebrity hollywoodské hvězdy nevlastní nemovitost, ubytovávají se v hotelu One and Only Pallmilla. Tento přímořský hotel nabízí dostatečné soukromí – hosté se totiž ubytují v jedné ze třinácti soukromých vil. Každá z vilek má výhled na oceán, k dispozici je i 27 jamkové golfové hřiště a wellness procedury. Jedna noc v hotelu vyjde na 1939 eur. 

 

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Punta Mita, Mexiko 

Los Cabos ale není jediným místem, které celebrity vyhledávají jako svou destinaci. Další zajímavou a velmi luxusní destinací je Punta Mita, malá rybářská vesnička, ze které se v posledních letech stal luxusní resort pro nejznámější Hollywoodské hvězdy. Na rozdíl od Los Cabos, o kterém už slyšel snad každý, je Punta Mita spíše komornější, o to více soukromí se v ní celebritám dostává. A koho byste zde mohli potkat? Zavítali sem například Leonardo DiCaprio, Selena Gomez, Richard Gere nebo Lady Gaga. Pokoj v luxusním hotelu Four Seasons zde vychází na 6 845 eur. A co za na první pohled astronomickou částku dostanete? 3 bazény, dvě soukromé pláže, několik restaurací, barů a samozřejmě také golfové hřiště. 

Otevřít v galerii (2)
Selena Gomez v ulicích Mexika
Selena Gomez v ulicích MexikaZdroj: Profimedia

Capri, Itálie 

Kvůli další oblíbené destinaci hvězd nemusíme cestovat daleko, nachází se totiž v Evropě. Je jím známý italský ostrov Capri, který se stal dovolenkovým domovem nejedné celebrity. Ty zde nejčastěji tráví čas na luxusních jachtách, pokud se ale rozhodnou pro hotel, bývá to Capri Palace nebo Quisisana. Jedna noc v Capri Palace, v jejímž areálu najdete třeba Michelinskou restauraci, vyjde na 500 eur, v luxusním resortu Quisisana budete muset sáhnout do kapsy ještě hlouběji, za jednu noc si zde účtují 2 195 eur. 

Maledivy

Maledivy si pro jejich křišťálově průzračné moře a bílé písčité pláže oblíbili slavní z celého světa. Potkat zde můžete hollywoodské celebrity, ale také slavné sportovce nebo hvězdy Bollywoodu. Maledivy jsou luxusních resortů plné. Asi tím nejznámějším je Adaraan Prestige Vadoo s typickými vodními vilami s vlastním bazénem a prosklenou podlahou, skrz kterou lze sledovat podmořský život. Za luxusní romantickou vilku zaplatíte 760 eur za jednu noc. Krásy tohoto ostrova už poznávali například fotbalisté David Beckham a Cristiano Ronaldo, tenista Roger Federer, kuchař Gordon Ramsey nebo modelky Kate Moss a Naomi Campbell

 

Mykonos, Řecko 

Celebrity zkrátka milují Mykonos a Mykonos miluje je. Tento řecký ostrov nabízející krásné pláže, luxusní restaurace a pestrý noční život se každý rok již od 60. let stává místem, kde se to známými osobnostmi jen hemží. Jezdí sem například modelky Bella a Gigi Hadid či Kate Moss nebo zpěvačka Ariana Grande. Luxusní minimalisticky zařízený hotel Cavo Tagoo Mykonos vychází na 800 eur na jednu noc. 

Otevřít v galerii (2)
Bella Hadid na pláži v Řecku
Bella Hadid na pláži v ŘeckuZdroj: Profimedia

Maui, Hawai 

Pokud přemýšlíte nad výletem na Hawai, je pravděpodobné, že i tady narazíte na někoho známého. Právě luxusní resorty na Maui patří k často vyhledávaným místům. Oblíbený je zde třeba Ritz Carlton resort s vlastním přístupem k pláži a dvěma golfovými hřišti, kvůli kterým si ho vybrala i světová golfová superstar Tiger Woods. Jedna noc vás zde vyjde na 1020 eur. 

 

Zdroje: triptodiscover.com, lofficielusa.com, villexperience.com, dailyhive.com, Capri.com, villas.journeymexico.com, visitloscabos.travel, novinky.cz, people.com, pickyoourtrail.com, maldives-magazine.com, mauihacks.com, triptodiscover.com 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze