Top hledané
Výsledky (0)
Letos se koná už 58. ročník KVIFF! Kdo za ty roky zazářil na červeném koberci?

Odvážné modely minulých let z KVIFF. Někteří na červeném koberci shořeli jako papír

Denisa Zajíčková
28. června 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Nikol Švantnerová chtěla v roce 2018 zřejmě šokovat

V českém a slovenském rybníčku je mnoho těch, které můžeme nazývat "módní ikonou". Celebrity si obvykle umí vybrat to, co jim sluší a poté to vynést na červený koberec. Ten vůbec nejdůležitější se každý červenec pokládá v Karlových Varech, kam přijíždí každý, kdo něco znamená. Ale to pochopitelně nevylučuje, že se někdo oblékne na prestižní akci naprosto nevhodně. Za ty roky se nastřádaly hotové klenoty!

I Tereza Ramba v roce 2018 usoudila, že nejlepší outfit je spodní prádlo
Gabriella Jiráčková ve zlatém outfitu
Eliška Dospivová odhalila ze svého těla mnoho
Těhotná Kristýna Schicková v roce 2022

Letos se můžeme těšit na karlovarský filmový festival už od pátku 28. června až do 6. července 2024. Kdo zazáří, a kdo ukáže až příliš? To se v minulosti povedlo hned několika ženám, a módní policie z toho radost neměla. Česká Barbie Gabriella Jiráčková dorazila ve zlatém županu, který by mohl posloužit jako oblek do vesmíru, Eliška Dospivová zřejmě toužila ukázat takřka všechno, Tereza Ramba zase zapomněla, že i make-upu je třeba věnovat pozornost. Komu se jeho hvězdný outfit v letech minulých opravdu nepovedl? Posvítili jsme si na čtyři krásné dámy, které obvykle nosí ty nejkrásnější šaty široko daleko.

Nikol Švantnerová

Je krásná, úspěšná a má skvělou postavu. Pro sledující na Instagramu je modelka Nikol Švantnerová módní ikonou už od chvíle, co v roce 2015 vyhrála Českou Miss. Není divu, že si odjakživa držela perfektní křivky, její otec Pavol Švantner byl trenérem SK DYNAMO České Budějovice. Fanoušky na Instagramu Nikol tak celé roky učila, jak jíst nebo cvičit, aby to mělo ten nejlepší efekt.

Ten ale rozhodně neměly luxusní šaty, které zvolila na jednu z akcí karlovarského filmového festivalu v roce 2018. To ještě ani zdaleka nebyla maminkou malé holčičky a někdy si tak zřejmě přála šokovat. To se jí sice povedlo, ale celý outfit působí tak, že nejdůležitější jsou na něm kalhotky. Jelikož to - doufáme - nebyl záměr, je to prostě k ničemu. Původně si pod ně chtěla vzít Švantnerová body, ale údajně to nevypadalo hezky, tak se horní část outfitu zakryla kamínky.

Nutno však dodat, že právě tyto šaty byly těmi nejdražšími, které se v roce 2018 na festivalu objevily. Jejich cena přesáhla půl milionu korun a modelka chtěla působit jako mořská panna. Šaty byly tehdy od dua Poner.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1
 

Radka Třeštíková

Spisovatelka Radka Třeštíková si před dvěma lety vyrazila jen v podprsence a výrazné sukni, čímž si pochopitelně vysloužila pozornost mnoha módních kritiků. Nebylo to však poprvé a Radka na to opakovaně - zejména na svém Instagramu - reaguje tak, že si bude zkrátka nosit, co chce. Ať už se vám to líbí, nebo ne, jedno je jisté. Každý rok všichni čekají na to, v čem Třeštíková zase přijde. Je jedno, jestli ji milujete, nenávidíte. Není vám jedno. A o tom to je! Takže bychom se tu vlastně všichni mohli shodnout na tom, že to ta Radka fakt dělá dobře? Ta její drzost je něco, co k takovým outfitům zkrátka patří. Možná je to na prestižní akci vlastně dost nevkusné... Ale pořád zábavné!

Luxusní to pochopitelně není, na tom se shodneme.

Otevřít v galerii (2)
Radka Třeštíková nikdy nezklame
Radka Třeštíková nikdy nezklameZdroj: Profimedia

Nikola Poner

Duo Poner má něco, čím se může pyšnit jen hrstka návrhářů u nás - pro celebrity je to už roky lovebrand. Na scéně jde přitom o významné hráče, jejich značka se vyznačuje kvalitou, elegancí a inovativním přístupem k módě. Jejich modely jsou nejen krásné a luxusní, ale také reflektují moderní trendy a potřeby současných zákazníků. S důrazem na detail a snahou o udržitelnost si Poner udržuje své místo mezi nejlepšími českými módními návrháři.

S úctou si však dovolujeme tvrdit, že tyto žluté šaty rozhodně nepatří mezi jejich nejlepší počiny. Barva je úžasná, Nikol sluší snad vše - ale na těch šatech je všeho až příliš. Dokážeme si sice představit, že na party UniCreditu byla nepřehlédnutelná, ale nějak nás z toho bolí oči. Omlouváme se, vážně!

Otevřít v galerii (2)
Nikol Poner vsadila na žlutou
Nikol Poner vsadila na žlutouZdroj: Profimedia

Kristýna Schicková

Modelka a maminka dvou dětí - to je Kristýna Schicková. Přesto si nikdo nezaslouží mít její krásné bříško přímo pod nosem - zase se omlouváme. Tenhle americký trend, kdy se vystavuje těhotenství jako módní doplněk, k nám pochopitelně dorazil také. Své o tom ví i Dominika Myslivcová, která ze sebe udělala těhotný dáreček s obrovskou růžovou mašlí na premiéře filmu Barbie. Ale ani tady to zkrátka nevypadá dobře. Ty šaty mají opravdu málo látky, vlastně nejsou ani vkusné. Nutno ale říct, že Kristýna chodí obvykle oblékaná fantasticky. Tohle byla možná jen těhotenská chvilka zatmění - nebo tak něco. Doufáme.

Zdroj: autorský článek, KVIFF, Instagram

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze