Top hledané
Výsledky (0)
Připomínáme si luxusní událost na jednom z nejprestižnějších míst Evropy a krásné jachty, které letos získaly ocenění.

Ohlédnutí za Monaco Yacht Show: Toto jsou ty nejluxusnější superjachty!

Eva Ledecká
06. listopadu 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení

Je to už měsíc po skončení 28. ročníku Monaco Yacht Show, která se každoročně koná v přístavu Port of Hercules v luxusním Monaku. Co je vlastně cílem této luxusní show, na které jsou prezentovány drahé a nádherné superjachty?

„Pracujeme ruku v ruce s našimi vystavovateli, abychom mohli nabídnout nejprestižnější akci na poli superjachet pro nové generace zákazníků. Máme dvojí cíl – nabídnout návštěvníkům zábavné a instruktážní vnoření do světa superjachet. Naší odpovědností je povzbudit setkání mezi konečnými zákazníky a nejlepšími hráči na trhu bez ohledu na profil návštěvníků nebo vystavovatelů,“ vysvětluje Gaëlle Tallarida, generální ředitelka MYS.

Představujeme letos oceněné jachty

350 osobností – VIP hostů, partnerů a významných profesionálů v oblasti jachtingu se zúčastnilo zahajovacího gala Monaco Yacht Show, během kterého získalo ocenění několik jachet. Které to letos byly?

DAR společnosti Oceanco získalo ocenění za nejlepší design exteriéru a stala se nejlepší superjachtou roku 2018. Další ocenění získala jachta Illusion Plus z asijské loděnice Pride Mega Yachts za nejlepší interiérový design a jachta Solo z italské společnosti Tankoa Yachts obdržela cenu za nejlepší eco-friendly jachtu na této jedinečné události.

Nemůžeme nezmínit českou značku Preciosa, která zde představila své luxusní svítidlo Pearl Wave. Podrobnosti o něm přinášíme v článku: Preciosa na Monaco Yacht Show: svítidlo Pearl Wave a křišťálové trofeje.

Luxusní byt na pronájem 197m2-Praha 5
Luxusní byt na pronájem 197m2-Praha 5, Praha 5

Summit součástí Monaco Yacht Show

V předvečer show byl pořádán také již třetí Monaco Yacht Summit, na kterém se sešlo 35 účastníků a předních odborníků v oblasti, aby diskutovali o tématech spojených s různými odvětvími jachtingu v zájmu konečného klienta. Tato iniciativa pomáhá vzdělávat budoucí vlastníky, kteří se podílejí na formování budoucnosti superjachtingu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Oceanco DAR Y717: Moderní revoluční jachta s oceněním „Jachta roku“
Zobrazit článek
Preciosa na Monaco Yacht Show: svítidlo Pearl Wave a křišťálové trofeje
Zobrazit článek
Neodolatelná kráska, mega jachta Seven od Benetti, připlouvá!
Zobrazit článek
Na Monaco Yach Show odhalen Project Cosmos, svět netušeného luxusu!
Zobrazit článek