Top hledané
Výsledky (0)
Nedávné otevření nového luxusního butiku Jitky Klett přilákalo nejen fanoušky české módy, ale i známé osobnosti.

Na otevření butiku Jitky Klett ve Slovanském domě nechyběly známé tváře

Dominika Žejdl
02. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Eva Decastelo

Známá a uznávaná česká návrhářka Jitka Klett rozšířila svou síť butiků. Po velmi úspěšném openingu obchodu v Praze The Style Outlets otevřela svůj další luxusní butik ve Slovanském domě Na Příkopě 22. Na oslavu otevření se konal příjemný gala večer, kde samozřejmě nechyběly její věrné klientky, které si přišly prohlédnout nové prostory a krásnou kolekci podzim/zima. 

Na akci nechyběly ani známé celebrity, které si přišly vyzkoušet nové modely

I ženy známé ze světa showbyznysu se přišly podívat na otevření luxusního butiku. Ivana Jirešová, Mahulena Bočanovoá, Štěpánka Duchková, Barbora Mottlová nebo Eva Decastelo si přišly prohlédnout nové prostory v centru a samozřejme vyzkoušet novou kolekci Grace. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Otevření butiku spojené s jedinečnou výstavou

Kromě luxusního šampaňského, krásných modelů a nových prostor si hosté na akci mohli prohlédnout i unikátní výstavu fotografií od českého fotografa hvězd Ondřeje Pýchy. Skvělý projekt s názvem WOMEN'S SUCCESS & JITKA KLETT zobrazuje úspěšné ženy, které uspěly jak v osobním, tak i v kariérním životě a jsou spojeny právě se značkou Jitka Klett Prague. Fotografie tak zdobí výlohu, ale také interiér butiku. 

Kolekce Grace symbolizuje ženský půvab a konfidenci

Luxusní a ženská kolece podzim/zima 2018 obsahuje nádherné luxusní módní kousky, pro ženy každé věkové kategorie. Kombinace silných tónů červené, modré, černé a šedé je podtržena detaily ve stříbrné barvě. Inspirací pro vytvoření kolekce byl každodenní lifestyle praktické ženy, která touží být módní ikonou. Novinkou u značky jsou sportovní elementy z neoprenového materiálu, které luxusně doplní každý sportovní, ale i elegantní look. 

Prodej historické vily na Kampě, Praha 1
Prodej historické vily na Kampě, Praha 1, Praha 1

Značka klade důraz na ženskost a eleganci

Jitka Klett Fashion Design působí na módní scéně přes dvacet let. Její krásné salony s luxusní módou naleznete jak v České republice v Praze, tak na Slovensku v Košicích, ale dokonce i ve světě. Charakteristickým rysem módní návrhářky je přenášení umění do módy se zohledněním dvou nejsilnějších atributů, jakými jsou ženskost a elegance. Značka se řídí filozofií nadčasovosti a pod jejím vlivem přináší styl, který nepodléhá módním trendům.

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Nový butik na jednom s nejprestižnějších míst v Praze 

Je to už více než dvacet let, co se setkáváme s modely úspěšné návrhářky Jitky Klett, která má ambici prorazit i na světovém trhu. Její píle, vášeň a chuť posouvat své limity dál ji dostaly do takové pozice, že si mohla slavnostně otevřít butik na jednom z nejprestižnejších míst v Praze. Řeč je o Slovanském domě, který zkrátka nelze minout a tak trochu nemilovat zároveň.

Při otevření butiku se pochopitelně představila i nejnovější kolekce podzim/zima. U té mě baví především výrazné geometrické potisky, které lichotí ženským tvarům a jsou běžně nositelné. Navíc nafocení kolekce Lucií Robinson byla perfektní volba, neboť ze všech těch fotek cítím i silnou stránku Jitky Klett: cit pro disažení uceleného uměleckého dojmu.

Já osobně jsem se zamilovala do těch safírově modrých kalhot se širokými nohavicemi v kombinaci s rozevlátou blůzkou vlnovitých tvarů. Je to velice šik, elegantní a sexy zároveň. Pokud tedy máte v plánu v blízké budoucnosti na někoho udělat dojem (že by rande?), tohle bude to pravé ořechové. Přeci jenom černé koktejlky nosí každá druhá.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Jitka Klett Fashion Design
Slovanský dům Na příkopě 22, 110 00 Prague Czech Republic
+420 605 186 521