Top hledané
Výsledky (0)
Palmovka je součástí Libně a mnoho lidí ji považuje jen za nevzhlednou křižovatku. Na druhou stranu je to však jeden z nejdůležitějších dopravních uzlů. A význam tohoto místa zdá se stále poroste.

Palmovka: důležité místo Prahy s velkým potenciálem

Eva Ledecká
24. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Budoucí podoba Libně v okolí Palmovky?

Vede odtud Libeňský most, který představuje spojení s Holešovicemi. Z Palmovky se přes Krejcárek dostanete na Žižkov a luxusní spojení je tu také s Karlínem, zbytkem Libně a směrem na Vysočany.  

Blízkost Vltavy ukrývá velký potenciál
Luxusní místo u řeky Vltavy
Zeleň a parky v okolí

Přestože tato křižovatka nevzbuzuje pravděpodobně v nikom pocit, že se jedná o výjimečnou část Prahy, o kterou by se lidé hledající bydlení prali, má v sobě potenciál, který není zanedbatelný.

Co může Palmovka nabídnout

Není to jen luxusní poloha blízko zajímavých a oživlých čtvrtí, jako jsou Holešovice a Karlín, ale také jednoduché a rychlé spojení s historickým centrem Prahy a zároveň s jejím okrajem.

Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748
Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748, Praha 6

Jak je známo, vše se mění. Vzpomenete si například na Karlín před 10 lety? Čtvrť, kde byste si po setmění sotva užívali romantickou procházku, nyní láká Pražany na luxusní podniky, stylové vinotéky, moderní kavárny, kulturní akce, venkovní festivaly. To samé se může stát s Palmovkou. Magistrát města s ní má totiž velké plány!

Palmovku za několik let možná nepoznáte!

Jen se tak zasněte a představte si Palmovku za několik let. Jak by mohla vypadat? Z nevzhledné křižovatky by mohlo být reprezentativní náměstí, mohla by tu vyrůst nová radnice a vzniknout luxusní upravené parky. Nové kanceláře a byty by přilákaly nové obyvatele a s nimi by přišly i nové a lepší služby.

Zajímavé snění, že? Na luxusu se totiž musí pracovat pěkně postupně!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tagy: