Top hledané
Výsledky (0)
Pánská móda podle Dolce&Gabbana. To jsou luxusní detaily, elegance, street, umění a výrazné barvy.

Oblečení jako umění, to je pánská kolekce Dolce & Gabbana FW 18

Dominika Žejdl
07. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Kolekce s nápadem.

Vystupte z davu s luxusní kolekcí DG

Módní dům Dolce&Gabbana opět nezklamal a ukázal prvotřídní extravagantní módu. Kolekce FW 2018 je obohacena o klasické nápisy, obrázky andělů, vzory, zlaté detaily, flitry a další expresivní prvky. Svým eklektickým stylem tak oslovuje muže propadající originální módě. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Elegantní muž podle Dolce & Gabbana vypadá jako princ z pohádky

Celá pánská přehlídka kolekce FW 2018 odstartovala elegantním oblečením, které nám připomíná krásné pohádkové prince. Úchvatná asymetrická saka, kabátky a fraky prošívané zlatými nitěmi tvoří zajímavě propletené ornamenty a společně se zlatými knoflíky vytváří neodolatelný look. Ten se pak díky jednoduchým kalhotám decentně zjemní.

I další obleky s různými vzory, jako jsou např. květiny s andělíčky zdobenými kamínky, působily velmi elegantně a muži v nich jsou zkrátka nepřehlédnutelní. Módní dům dal v kolekci FW 2018 obrovský prostor detailům a zdobení se opravdu podařilo. Na nepřehlédnutelných odstínech, jako je královská modrá, červená, černá, bordó, fialová a dalších, krásně vyniklo. 

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Luxusní královský street style propojený s elegancí

Co nás však na celé kolekci nejvíce uchvátilo, byl pánský street style, který vypadal fantasticky. Luxusní módní barokní kousky zdobilo neskutečné umění v podobě andělů. Na první pohled vás kolekce dostane, a to díky propojení výrazných extravagantních prvků s těmi jednoduchými, které výsledný outfit zjemňují. Z obyčejné mikiny, kabátu, kalhot, triček a bundy se tak v jednom okamžiku stávají luxusní královské street style kousky.

U módního domu je zvykem, že jeho oblečení někdy až hraničí s kýčem, ale v kolekci FW 2018 nám to opravdu nevadí. Barokní moderní styl se totiž dost liší od ostatních a díky tomu je oblečení luxusní a výjimečné. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Pánové, nebuďte "konzervy", tahle kolekce je nářez!

Pánská kolekce od Dolce & Gabbana mě skoro zhypnotizovala. Strašně moc se mi líbí spojení dnešní moderní módy s barokním stylem. Celkově se tak dosáhlo k výjmečnému zdobení a zjemnění zároveň.

Jeden z mých absolutním favoritů je model s bílou barokní mikinou a andělíčkem na prsou, bílými jemně zdobenými kalhoty, úplně top oranžovými pilotkami a hodně zdobenými botami se srdcem uprostřed. Tak tomu říkám nářez! Je toho tam tak moc, až to celé do sebe vlastně krásně zapadá. Ale ta mikina je z toho úplně nejlepší! Klidně bych takovou dala i svému muži a jsem si jista, že ani on by neodolal. Na jednačky v pohodě, ne?

Další část přehlídky vypadá díky těm ozdobným frakům jako z cirkusového šapitó. Ale třeba pro Kanya Westa na pódium dobrý. Z toho všeho mi vychází, že bychom neměli být takové konzervy a konečně by se mělo odstoupit od minimalismu. Buďme zářivě zlatí a úžívejme si!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Dolce & Gabbana - ČR
Pařížská 131/28, 110 00 Staré Město, Česko
+420 222 315 382