Top hledané
Výsledky (0)
Pod vodou za bohyně, na souši za šedé myšky.

Pod hladinou za bohyně, ale v reálu to vázne. Na křest svého kalendáře oblékly slavné krásky hodně rozpačité outfity!

Martina Šmalclová
05. října 2019
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Marta Jandová

Aby pomohla samoživitelkám a samoživitelům, nechala manželka milionáře Ivana Tykač nafotit kalendář Pod hladinou. V něm pózuje 13 osobností, včetně paní Tykač, v luxusních šatech a v neobvyklých pozicích před objektivem fotografky Lucie Drlíkové. V jakých outfitech ale slavné krásky dorazily na jeho křest? Na to si posvítila Móda proti proudu!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Vlastina Kounická Svátková: Sbohem, křivky!

Slovenská herečka a spisovatelka módu miluje a své outfity se snaží promýšlet do puntíku. Černozelené šaty, které Vlastina vynesla, jsou samy o sobě luxusní záležitostí, co má ale proboha znamenat ten pásek? Model úplně potlačil ženské křivky krásné herečky a ta v něm působí hranatě. Škoda!

Otevřít v galerii (7)
Zdroj: Michaela Feuereislová
Prodej bytu 2+kk, Praha 2 Vyšehrad – 70 m2
Prodej bytu 2+kk, Praha 2 Vyšehrad – 70 m2, Praha 4
Zdroj: net-a-porter.com

Patricie Solaříková Pagáčová: Černá klasika s kapkou rocku

Oblíbená herečka to od módní policie často schytává. Věřte nebo ne, tentokrát to spolu s Vlastinou Kounickou Svátkovou vymňoukla nejlépe! Její outfit sice není žádným velkým překvapením, spíš pohodlnou klasikou s kapkou rocku, ale kouká se na něj příjemně. Inu, u černé platí jedno pravidlo - když neobléknete neforemný pytel, nemůžete ji nikdy nic zkazit, tedy skoro nikdy...

Otevřít v galerii (7)
Zdroj: Michaela Feuereislová

Marta Jandová: Teenagerka na útěku

Doteď jsme si mysleli, že podobné kšiltovky se najdou jen v šatníku teenagerů, ale jak je vidět, pořádně jsme se spletli. Marta Jandová si jednu takovou, navíc na beton pánskou, vzala na křest kalendáře Pod hladinou. Parádu v ní neudělala, stejně jako ve zbytku svého černého outfitu Zasněně se díváme na tylovou sukni, džísku a conversky v pozadí, ve kterých Marta sice taky působila jako patnáctka, ale aspoň to mělo šmrnc!

Otevřít v galerii (7)
Zdroj: Michaela Feuereislová

Ivana Jirešová: Pozdrav z Divokého západu

Ivana nám svým outfitem připomíná novodobou pistolnici. Vyměnit top za košili, půjčit si opasek od Vlastiny Kounické Svátkové, do ruky vzít pušku a z fleku může vyrazit do amerického filmového studia natočit pokračování nějakého kultovního westernového trháku!

Otevřít v galerii (7)
Zdroj: Michaela Feuereislová

Michaela Tomešová: Volání o pomoc

Oceňujeme nápad a kreativitu. Nad tímhle oufitem Michaela Tomešová určitě nějakou tu chvíli přemýšlela a nejspíš neoblékla to první, co jí přišlo v danou chvíli pod ruku. Chválíme věneček ve vlasech a romantický bílý top. Co nás ale praštilo do očí, je ten knoflík u kalhot, který doslova volá o pomoc. Zachraň se, kdo můžeš!

Otevřít v galerii (7)
Zdroj: Michaela Feuereislová

Bára Nesvadbová: Sicilská vdova

Vona je vdova, vdova je… Tak přesně takhle hláška se nám vybavila, když jsme uviděli model spisovatelky Báry Nesvadbové. Z jejího outfitu doslova křičí snaha, podrobit si všechny módní trendy a vypadat jao rodilá Francouzka, ale my tam chtě nechtě, pořád vidíme tu sicilskou vdovu.

Otevřít v galerii (7)
Zdroj: Michaela Feuereislová
Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Jako na pohřbu

Na to, jak krásně oblečené jsou všechny „modelky“ pod tou vodou, tak na křtu to teda žádná hitparáda nebyla. Já vím, že se říká, že černou nikdy nic nezkazíš, navíc zužuje a to dost, ale proboha, proč se takhle ve čtyři odpoledne obléknout jak na pohřeb, když jde o radostnou událost?

Bára Nesvadbová je třeba podle mě úplně mimo. Na svůj věk má postavu jako lusk, to se jí musí nechat, ale působila jak černá vdova. Klobouček je sice módní záležitostí, ale nejsem na královském dvoře přece, a dokonce ani na dostizích. Aspoň, že ty kytky nejsou černé. Navíc můj osobní názor je, že má Bára v poslední době i černou duši. Deprese se ale dají léčit i jinak, milá paní spisovatelko!

Otevřít v galerii (3)
Zdroj: Michaela Feuereislová

Velké zklamání

Vlastina Kounická Svátková je mojí oblíbenkyní. Zbožňuju ji jako osobu, co má svůj osobitý styl, ve všem. Ve výběru chlapa, šperků, mluvy i šatníku. I přesto, že to je matka tří dětí, má fakt krásné tělo. Cokoliv si kdy vzala na sebe, slušelo jí to. Ale tentokrát mě zklamala. Tenhle model jí vyloženě nesedl. Mám pocit, že se pod ním schovává babička, a ne ta bohyně, co inspiruje tisíce žen. Ale ať nejsem zlá - kabelka je super.

Otevřít v galerii (3)
Zdroj: Michaela Feuereislová

Stará rockerka Marta Jandová by se už mohla probrat z dětských let. Ano, její fotografie v kalendáři Pod hladinou nabádá všechny, aby nikdy v mysli nezestárli a pořád si uměli hrát, ale proboha. V pětačtyřiceti letech už by se mohla vymanit z dívkochlapeckých outfitů a obléknout se jako zralá žena. Navíc moc dobře vím, že to umí!

Perla mezi zavřenými mušlemi

Ivana Tykač nezklamala. Podnikatelka, co má nejen ostré lokty, ale hlavně šmrnc. I když je vršek černý, je zajímavý. Podívejte se na rafinovaně řešená ramena a prodloužení vzadu. Krásně sáčko zeštíhlilo pas, kalhoty v kontrastní bílé a ty boty? Bože ty boty! O Ivaně je známo, že obuv miluje a utrácí za ni majlant. Nese to své ovoce. Lepší lodičky na akci nikdo neměl. Paní Tykač tleskám. Doufám, že v jejím věku budu mít nejen tolik peněz jako ona, ale i její styl, šarm a noblesu.

Otevřít v galerii (3)
Zdroj: LP-Life.cz

Jakožto hostitelka se blýskla naprosto dokonale nejen svým outfitem, ale i svým chováním a pohostinností.

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze