Top hledané
Výsledky (0)
Věřte nebo ne, vánoční výzdoba podléhá módě. Odhalte ji společně s námi. Letošní trendy Vánoc vás překvapí!

Prožít Vánoce 2018 luxusně. Jak mít tu nejkrásnější výzdobu všech dob?

Mgr. Jana Höger
01. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Barevný vánoční strom

Stále se posouvající hranice možností

K vánočním svátkům patří již tradičně bohatá a zářivá výzdoba, která se každým rokem posouvá do jiných dimenzí a následuje trendy předních designérů z Česka i celého světa. Vánoce roku 2018 se ponesou v duchu lidového umění s příměsí luxusního šarmu a originality. Nevěříte?

Když Vánoce, tak opravdu luxusně a extravagantně. Duhové barvy budou hrát prim!

Letošní Vánoce  budou preferovány různorodé pestrobarevné tóny. To znamená, že se můžete kreativně vyřádit. Všechny barvy povoleny. Ozdobte bohatě váš vánoční strom a to samé udělejte i s vaším adventním svícnem nebo věncem. Dokonalý vzhled duhového stromku vytvoříte tak, že ho ozdobíte patro po patře v jednotné barvě, aby výsledek opravdu působil jako duha. Dá to sice zabrat, výsledek však rozhodně stojí za to.

Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m
Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m, Praha 5

Kus české tradice: nádherné skleněné ozdoby

Také můžete sáhnout po ojedinělých ozdobách z českých skláren, ať už se jedná o legendární Moser nebo Glassor, které tvoří i baňky se jmény, nebo takové, na které můžete malovat. Každý kousek je solitér a bude patřičně hrdě vystaven na obdiv. Ale i broušené sklenice, karafy a talíře, které pamatujeme z kredenců u babičky, jsou letos nejvíce vyhledávaným elementem pro vybavení stolu.

K Vánocům patří květiny

Nádherný interiér ozvláštněný květinami vám vyrazí dech. Kdo by si myslel, že v zimě jsou květiny passé, je na omylu. Luxusní živé orchideje krásně poslouží nejen do vázy, ale i s nimi si můžete vyhrát při zdobení stromu. Přidejte k nim ampulku s vodou a o luxusní strom, který vám na míle daleko budou lidé závidět, nebude pochyb. Exotika promíchaná s jehličím vypadá zkrátka kouzelně.

Troufnete si také?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze